Nazwa: Puchar Świata juniorów we florecie mężczyzn - Londyn 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.11.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Kwiatkowski Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 | |
2. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 | |
3. | SACHARCZUK Bartosz | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 | |
4. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 | |
5. | PACHOLCZYK Szymon | IKS LESZNO | 17.10.2004 | |
6. | PIOSIK Dawid | IKS LESZNO | 16.12.2004 | |
7. | Matusewicz Kamil | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 | |
8. | Płaszczewski Mikołaj | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 | |
9. | Woźniak Igor | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 | |
10. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 | |
11. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Kwiatkowski Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 | zakwalifikowano |
- | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 | zakwalifikowano |
- | SACHARCZUK Bartosz | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 | zakwalifikowano |
- | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 | zakwalifikowano |
- | PACHOLCZYK Szymon | IKS LESZNO | 17.10.2004 | zakwalifikowano |
- | PIOSIK Dawid | IKS LESZNO | 16.12.2004 | zakwalifikowano |
- | Matusewicz Kamil | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 | zakwalifikowano |
- | Płaszczewski Mikołaj | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 | zakwalifikowano |
- | Woźniak Igor | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 | zakwalifikowano |
- | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
- | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
3. | Kwiatkowski Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 |
11. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
30. | SACHARCZUK Bartosz | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 |
46. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
48. | PACHOLCZYK Szymon | IKS LESZNO | 17.10.2004 |
71. | PIOSIK Dawid | IKS LESZNO | 16.12.2004 |
79. | Matusewicz Kamil | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 |
80. | Płaszczewski Mikołaj | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 |
87. | Woźniak Igor | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 |
98. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
104. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |