Nazwa: II Puchar Polski seniorów w szabli kobiet - Śrem 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 19.11.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Aksamit Marta | 14 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.03.2006 |
2. | Cewe Zofia | 15 | KS KARABELA | 14.05.2004 |
3. | Cieślar Zuzanna | 1 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
4. | Gwoździńska Julia | 19 | UKS SZABLA BRZOZA | 09.07.2007 |
5. | Kordel Kalina | 9 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 31.08.2004 |
6. | Kozanecka Sonia | 13 | DRAGON ŁÓDŹ | 30.11.2005 |
7. | KOZŁOWSKA Aniela | 7 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 |
8. | 20 | |||
9. | Lenkiewicz Zuzanna | 3 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
10. | LIPIŃSKA Natalia | 16 | DRAGON ŁÓDŹ | 20.01.2005 |
11. | Malgrem Klaudia | 11 | KS KARABELA | 11.11.2003 |
12. | Marciniak Agata | 8 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 |
13. | Matuszak Sylwia | 2 | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
14. | Okine Marta | 6 | KS KARABELA | 08.11.2000 |
15. | Pieniążek Zofia | 17 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.08.2007 |
16. | Porada Zuzanna | 10 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
17. | Sajnóg Agata | 18 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.04.2005 |
18. | SKONIECZNA Daria | 4 | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 |
19. | WIĘCKIEWICZ Maria | 12 | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.04.2005 |
20. | ZAWODNIAK Małgorzata | 5 | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 | zakwalifikowano |
2. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
3. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 | zakwalifikowano |
4. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
5. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
6. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 | zakwalifikowano |
7. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 | zakwalifikowano |
8. | Kozanecka Sonia | DRAGON ŁÓDŹ | 30.11.2005 | zakwalifikowano |
9. | SKONIECZNA Daria | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
10. | Marciniak Agata | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 | zakwalifikowano |
11. | KOZŁOWSKA Aniela | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 | zakwalifikowano |
12. | Kordel Kalina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 31.08.2004 | zakwalifikowano |
13. | WIĘCKIEWICZ Maria | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.04.2005 | zakwalifikowano |
14. | Pieniążek Zofia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.08.2007 | zakwalifikowano |
15. | Sajnóg Agata | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.04.2005 | zakwalifikowano |
16. | LIPIŃSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 20.01.2005 | zakwalifikowano |
17. | Gwoździńska Julia | UKS SZABLA BRZOZA | 09.07.2007 | wyeliminowano |
18. | Aksamit Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.03.2006 | wyeliminowano |
19. | wyeliminowano | |||
20. | Cewe Zofia | KS KARABELA | 14.05.2004 | wyeliminowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
2. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
3. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
3. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 |
5. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
6. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 |
7. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
8. | SKONIECZNA Daria | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 |
9. | Kozanecka Sonia | DRAGON ŁÓDŹ | 30.11.2005 |
10. | Marciniak Agata | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 |
11. | KOZŁOWSKA Aniela | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 |
12. | Kordel Kalina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 31.08.2004 |
13. | WIĘCKIEWICZ Maria | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.04.2005 |
14. | Pieniążek Zofia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.08.2007 |
15. | Sajnóg Agata | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.04.2005 |
16. | LIPIŃSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 20.01.2005 |
17. | Gwoździńska Julia | UKS SZABLA BRZOZA | 09.07.2007 |
18. | Aksamit Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.03.2006 |
19. | |||
20. | Cewe Zofia | KS KARABELA | 14.05.2004 |