Turniej

Nazwa: II Puchar Polski seniorów w szabli mężczyzn - Śrem 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 19.11.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Cezary Białecki 6 MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999
2. Wojciech Biedacha 17 UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
3. Miłosz Bończak 14 AZS AWF KATOWICE 07.11.1999
4. Jakub Broniszewski 12 MUKS VICTOR WARSZAWA 05.05.2001
5. Marcel Broniszewski 5 MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004
6. Ksawery Czajkowski 18 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 11.10.2001
7. Mikołaj Fiedorowicz 16 UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005
8. Antoni Flaszak 28 O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
9. Szymon Hryciuk 1 AZS AWF KATOWICE 24.08.2002
10. Filip Józefowski 15 AZS AWF KATOWICE 16.02.2004
11. Krzysztof Kaczkowski 2 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.10.1997
12. Krzysztof Kajor 8 AZS AWF KATOWICE 06.02.2003
13. Bruno KOBLA 25 UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007
14. Kacper Kubica 20 AZS AWF KATOWICE 01.06.2001
15. Konstanty Kutek 9 MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004
16. Oskar Kwiatkowski 11 UKS SZABLA BRZOZA 25.03.2003
17. Marcin Lipiński 13 AZS AWF KATOWICE 05.02.2000
18. Aleksander Makowski 27 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
19. Konstantyn Makowski 29 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
20. Bartosz Marker 22 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
21. Mikołaj Miziura 30 AZS AWF KATOWICE 26.09.2003
22. Remigiusz Mrozowicz 24 UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006
23. Kacper Nowinowski 7 KKSZ KONIN 03.02.2003
24. Bartłomiej OBNISKI 19 IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 01.02.2005
25. Emir Patiño 10 KS SZPADA ŁÓDŹ 02.03.2001
26. Mikołaj Sadowski 23 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006
27. Olaf Stasiak 4 KKSZ KONIN 18.07.2002
28. Piotr Szczepanik 3 MUKS VICTOR WARSZAWA 11.12.2000
29. Pablo TROCHEZ 26 Kolumbia
30. Paweł ZASTAWNY 21 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Krzysztof Kaczkowski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.10.1997 zakwalifikowano
2. Olaf Stasiak KKSZ KONIN 18.07.2002 zakwalifikowano
3. Marcin Lipiński AZS AWF KATOWICE 05.02.2000 zakwalifikowano
4. Cezary Białecki MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999 zakwalifikowano
4. Szymon Hryciuk AZS AWF KATOWICE 24.08.2002 zakwalifikowano
6. Konstanty Kutek MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004 zakwalifikowano
7. Krzysztof Kajor AZS AWF KATOWICE 06.02.2003 zakwalifikowano
8. Emir Patiño KS SZPADA ŁÓDŹ 02.03.2001 zakwalifikowano
9. Piotr Szczepanik MUKS VICTOR WARSZAWA 11.12.2000 zakwalifikowano
10. Kacper Nowinowski KKSZ KONIN 03.02.2003 zakwalifikowano
11. Marcel Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004 zakwalifikowano
12. Ksawery Czajkowski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 11.10.2001 zakwalifikowano
12. Jakub Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 05.05.2001 zakwalifikowano
14. Filip Józefowski AZS AWF KATOWICE 16.02.2004 zakwalifikowano
15. Mikołaj Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005 zakwalifikowano
16. Kacper Kubica AZS AWF KATOWICE 01.06.2001 zakwalifikowano
17. Pablo TROCHEZ Kolumbia zakwalifikowano
18. Oskar Kwiatkowski UKS SZABLA BRZOZA 25.03.2003 zakwalifikowano
19. Paweł ZASTAWNY UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005 zakwalifikowano
20. Antoni Flaszak O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007 zakwalifikowano
21. Miłosz Bończak AZS AWF KATOWICE 07.11.1999 zakwalifikowano
22. Bartłomiej OBNISKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 01.02.2005 zakwalifikowano
23. Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005 zakwalifikowano
24. Konstantyn Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006 zakwalifikowano
25. Aleksander Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006 wyeliminowano
25. Wojciech Biedacha UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005 wyeliminowano
27. Mikołaj Miziura AZS AWF KATOWICE 26.09.2003 wyeliminowano
28. Mikołaj Sadowski TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006 wyeliminowano
28. Bruno KOBLA UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007 wyeliminowano
30. Remigiusz Mrozowicz UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Piotr Szczepanik MUKS VICTOR WARSZAWA 11.12.2000
2. Olaf Stasiak KKSZ KONIN 18.07.2002
3. Jakub Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 05.05.2001
3. Marcin Lipiński AZS AWF KATOWICE 05.02.2000
5. Krzysztof Kaczkowski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.10.1997
6. Kacper Nowinowski KKSZ KONIN 03.02.2003
7. Marcel Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004
8. Ksawery Czajkowski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 11.10.2001
9. Szymon Hryciuk AZS AWF KATOWICE 24.08.2002
9. Cezary Białecki MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999
11. Konstanty Kutek MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004
12. Krzysztof Kajor AZS AWF KATOWICE 06.02.2003
13. Emir Patiño KS SZPADA ŁÓDŹ 02.03.2001
14. Filip Józefowski AZS AWF KATOWICE 16.02.2004
15. Pablo TROCHEZ Kolumbia
16. Oskar Kwiatkowski UKS SZABLA BRZOZA 25.03.2003
17. Mikołaj Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005
18. Kacper Kubica AZS AWF KATOWICE 01.06.2001
19. Paweł ZASTAWNY UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005
20. Antoni Flaszak O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
21. Miłosz Bończak AZS AWF KATOWICE 07.11.1999
22. Bartłomiej OBNISKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 01.02.2005
23. Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
24. Konstantyn Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
25. Aleksander Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
25. Wojciech Biedacha UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
27. Mikołaj Miziura AZS AWF KATOWICE 26.09.2003
28. Mikołaj Sadowski TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006
28. Bruno KOBLA UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007
30. Remigiusz Mrozowicz UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy