Turniej

Nazwa: II Puchar Polski seniorów we florecie kobiet - Gdańsk 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 19.11.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Antonina Bartol 18 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
2. Gabriela BESSMAN 28 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
3. Oliwia Dębicka 21 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
4. Maria Fedorów 40 AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005
5. Karolina FUDALA 35 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
6. Julia GRACZYK 23 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
7. Kaja Jabłonowska 14 MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
8. Aleksandra Jeglińska 6 AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
9. Martyna Jelińska 3 AZS AWF POZNAŃ 05.05.1992
10. Lena JERZ 15 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
11. OLIWIA KOWALSKA 34 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
12. Nina LEWANDOWSKA 38 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008
13. Oliwia Lidzbarska 36 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.04.2008
14. Dominika Lipkowska 37 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.10.1984
15. Magdalena ŁAWSKA 9 WROCŁAWIANIE. 01.10.2001
16. Hanna Łyczbińska 2 KU AZS-UAM POZNAŃ. 20.04.1990
17. Katarzyna Matysiak 10 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
18. Marta MECH 44 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999
19. Gabriela MIĘTKA 30 POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
20. Karolina MURAWSKA 13 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
21. Aleksandra Nowakowska 43 AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
22. Marta OKLIŃSKA 12 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
23. Amelia OLSZEWSKA 7 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
24. Jagoda OLSZÓWKA 22 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
25. Martyna Synoradzka 42 AZS AWF POZNAŃ 30.01.1988
26. Wiktoria SZEWCZYK 16 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998
27. Laura SZMIT 26 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
28. Liliana Ścieszyńska 29 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
29. Renata TOMCZAK 4 IKS LESZNO 29.05.1999
30. Anna Twardowska 27 AZS AWF POZNAŃ 29.01.2004
31. Maja Urban 32 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
32. Julia Walczyk-Klimaszyk 1 KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997
33. Dominika WASILCZUK 11 AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
34. Karolina Wasilczuk 20 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002
35. Aleksandra WIECZOREK 8 AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
36. Barbara WIERZCHOWSKA 19 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
37. Julia Wiśniewska 33 AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
38. Julia Włosińska 25 AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
39. Oliwia Włosińska 31 AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007
40. Dominika WYTYK 41 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
41. Zuzanna WYWIAŁ 24 WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
42. Ewa ZACHAREWICZ 17 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
43. Natalia ZIOBROWSKA 39 WROCŁAWIANIE. 21.04.2002
44. Karolina ŻURAWSKA 5 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Hanna Łyczbińska KU AZS-UAM POZNAŃ. 20.04.1990 zakwalifikowano
2. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
2. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999 zakwalifikowano
4. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004 zakwalifikowano
5. Martyna Jelińska AZS AWF POZNAŃ 05.05.1992 zakwalifikowano
6. Martyna Synoradzka AZS AWF POZNAŃ 30.01.1988 zakwalifikowano
7. Aleksandra Jeglińska AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999 zakwalifikowano
8. Julia Walczyk-Klimaszyk KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997 zakwalifikowano
9. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001 zakwalifikowano
10. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002 zakwalifikowano
11. Dominika WASILCZUK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000 zakwalifikowano
12. Magdalena ŁAWSKA WROCŁAWIANIE. 01.10.2001 zakwalifikowano
13. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998 zakwalifikowano
14. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
15. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004 zakwalifikowano
16. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
17. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003 zakwalifikowano
18. Wiktoria SZEWCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998 zakwalifikowano
19. Marta MECH KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999 zakwalifikowano
20. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006 zakwalifikowano
21. Anna Twardowska AZS AWF POZNAŃ 29.01.2004 zakwalifikowano
22. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003 zakwalifikowano
23. Julia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000 zakwalifikowano
24. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005 zakwalifikowano
25. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004 zakwalifikowano
26. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002 zakwalifikowano
27. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
28. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
29. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005 zakwalifikowano
30. Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002 zakwalifikowano
31. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005 zakwalifikowano
32. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002 zakwalifikowano
33. Dominika Lipkowska KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.10.1984 zakwalifikowano
34. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 zakwalifikowano
35. Oliwia Lidzbarska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.04.2008 wyeliminowano
36. Nina LEWANDOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008 wyeliminowano
37. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004 wyeliminowano
38. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007 wyeliminowano
39. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005 wyeliminowano
40. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004 wyeliminowano
41. Maja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004 wyeliminowano
42. Oliwia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007 wyeliminowano
43. Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002 wyeliminowano
44. Maria Fedorów AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Julia Walczyk-Klimaszyk KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997
2. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
3. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999
3. Martyna Jelińska AZS AWF POZNAŃ 05.05.1992
5. Hanna Łyczbińska KU AZS-UAM POZNAŃ. 20.04.1990
6. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
7. Martyna Synoradzka AZS AWF POZNAŃ 30.01.1988
8. Aleksandra Jeglińska AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
9. Dominika WASILCZUK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
10. Magdalena ŁAWSKA WROCŁAWIANIE. 01.10.2001
11. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
12. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
13. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
14. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
15. Julia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
16. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
17. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
18. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
19. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
20. Wiktoria SZEWCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998
21. Marta MECH KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999
22. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
23. Anna Twardowska AZS AWF POZNAŃ 29.01.2004
24. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
25. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
26. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
27. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
28. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
29. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
30. Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002
31. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
32. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
33. Dominika Lipkowska KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.10.1984
34. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
35. Oliwia Lidzbarska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.04.2008
36. Nina LEWANDOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008
37. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
38. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
39. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
40. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
41. Maja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
42. Oliwia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007
43. Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002
44. Maria Fedorów AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy