Nazwa: Puchar Świata juniorów w szpadzie mężczyzn - Ryga 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 19.11.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 | |
2. | Wojciechowski Szymon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 | |
3. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 | |
4. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 | |
5. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | |
6. | Socha Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 | |
7. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 | |
8. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 | |
9. | SZURLEJ Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 29.11.2005 | |
10. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 | |
11. | KLYTTA Paweł | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 | |
12. | MARCZAK Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 15.10.2005 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 | zakwalifikowano |
- | Wojciechowski Szymon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 | zakwalifikowano |
- | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 | zakwalifikowano |
- | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
- | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
- | Socha Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 | zakwalifikowano |
- | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 | zakwalifikowano |
- | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 | zakwalifikowano |
- | SZURLEJ Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 29.11.2005 | zakwalifikowano |
- | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
- | KLYTTA Paweł | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 | zakwalifikowano |
- | MARCZAK Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 15.10.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
25. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
36. | Wojciechowski Szymon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 |
42. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
44. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 |
45. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
60. | Socha Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 |
73. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
117. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
157. | SZURLEJ Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 29.11.2005 |
183. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
196. | KLYTTA Paweł | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 |
217. | MARCZAK Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 15.10.2005 |