Turniej

Nazwa: Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn - Nurenberg 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 19.11.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
2. Szymon Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
3. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
4. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
5. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
6. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
7. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
8. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
9. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
10. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
11. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
12. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
13. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
14. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
15. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
16. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
17. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
18. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
19. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007
20. Jan Gajc D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
- Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007 zakwalifikowano
- Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007 zakwalifikowano
- Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007 zakwalifikowano
- Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007 zakwalifikowano
- Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 zakwalifikowano
- Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007 zakwalifikowano
- Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
- Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 zakwalifikowano
- Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
- Szymon Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
- Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 zakwalifikowano
- Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007 zakwalifikowano
- Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006 zakwalifikowano
- Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
- Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
- Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
- Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
- Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006 zakwalifikowano
- Jan Gajc D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
13. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
26. Szymon Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
31. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
49. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
59. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
66. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
67. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
72. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
75. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
77. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
89. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
94. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
97. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
106. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
121. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
122. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
134. Jan Gajc D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
136. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
167. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
192. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy