Turniej

Nazwa: II Puchar Polski seniorów w szpadzie kobiet - Warszawa 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.11.2022

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Brovko Inna 39 KSz WARSZAWIANKA 26.04.1997
2. BRYCH Barbara 8 AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
3. CENTENERA MACARENA 77 HISZPANIA
4. CIEŚLIK Cecylia 14 AZS AWF KATOWICE 19.09.2005
5. CZAJKA Emilia 48 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
6. Danek Łucja 58 KKS KRAKÓW 17.06.2004
7. Dąbrowska-Mandrela Diana 24 PIAST GLIWICE 02.05.1982
8. Drobczyk Pola 34 PIAST GLIWICE 14.09.2005
9. Falińska Julia 60 KSz WARSZAWIANKA 27.10.1999
10. Frystacka Patrycja 33 RMKS RYBNIK 01.11.2003
11. GAJOWNICZEK Magdalena 18 AZS AWF WARSZAWA 14.05.1995
12. Gwóźdź Julia 46 BTS BYTOM 29.08.2002
13. JADCZAK Dominika 47 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
14. JAKUBOWICZ Anna 30 KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993
15. JANECZEK Oliwia 74 PIAST GLIWICE 28.01.2008
16. JANELLI Zofia 13 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
17. JANICKA Weronika 17 AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
18. JASIONEK Karolina 65 KSz WARSZAWIANKA 05.09.1991
19. JĘDRZEJEC Wiktoria 44 PIAST GLIWICE 04.01.2007
20. KAMIŃSKA Gabriela 51 AZS AWF WARSZAWA 30.01.1979
21. Kapała Adrianna 62 UKS G-8 BIELANY 08.06.2003
22. Kawencka Ewa 23 PIAST GLIWICE 06.01.2000
23. KLASIK Alicja 11 RMKS RYBNIK 14.02.2004
24. KLUGHARDT Gloria 5 RMKS RYBNIK 21.01.2003
25. KNAPIK Katarzyna 40 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
26. KNAPIK Agata 59 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
27. Knapik-Miazga Renata 1 AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988
28. Korduła Antonina 57 AZS AWF KATOWICE 18.11.2005
29. Korkus Emilia 20 PIAST GLIWICE 18.12.2004
30. KOZDĘBA Weronika 54 PIAST GLIWICE 29.06.2006
31. KRAKOWSKA Wiktoria 22 AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
32. KUBIK Natalia 67 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
33. KWAŚNIEWSKA Marta 73 KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
34. LEŚNIEWSKA Marta 49 KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
35. Liczberska Aneta 72 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
36. ŁUSZCZ Weronika 25 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
37. Makowska Agnieszka 50 AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
38. MASZALO Oliwia 71 LITWA
39. MAZANEK Karolina 15 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
40. MISIAK Laura 78 RMKS RYBNIK 11.09.2007
41. MIZERA Olga 12 AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991
42. MROSZCZAK Anna 7 RMKS RYBNIK 02.10.1997
43. OPOŃ Oliwia 29 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
44. OSTROWSKA Paulina 66 PIAST GLIWICE 12.04.2006
45. Pawłowska Magdalena 4 AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994
46. POLIS Anna 16 AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989
47. Porwoł Liliana 21 RMKS RYBNIK 24.05.2006
48. POSADA Betiumil 64 WENEZUELA
49. Przeniosło Joanna 42 AZS AWF KRAKÓW 29.08.1997
50. Puławska Michalina 76 KSz WARSZAWIANKA 25.06.2000
51. Pydyszewska Ewa 68 SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.12.2002
52. PYTKA Kamila 3 AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
53. PYTKA Sara 43 AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995
54. RADWAN Patrycja 35 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
55. ROSKOSZ Anna 37 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
56. RUTZ Barbara 6 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
57. Sadowska Małgorzata 69 KSz WARSZAWIANKA 02.09.1982
58. SKRZYPCZAK Wiktoria 27 AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
59. SULEJ Zuzanna 32 KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
60. Swatowska-Wenglarczyk Martyna 2 AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
61. Szmajdzińska - Bołdys Katarzyna 45 PIAST GLIWICE 10.11.1992
62. SZYMANOWSKA Karolina 26 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
63. SZYMAŃSKA Aleksandra 31 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
64. SZYMAŃSKA Maja 75 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
65. Tatoj Anna 55 AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
66. Tercjak Oliwia 19 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
67. TOMASZEWSKA Natalia 41 MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
68. TRZEBIŃSKA Ewa 70 AZS AWF KATOWICE 01.05.1989
69. VINCENCOVÁ Ester 63 CZECHY
70. WERONIECKA Julia 52 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
71. WIECZOREK Anna 28 PIAST GLIWICE 20.05.2003
72. Wilanowska Maria 61 KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006
73. WILASZEK Paulina 10 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
74. WRÓBLEWSKA Agata 38 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
75. ZAMACHOWSKA Wiktoria 36 AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998
76. ZAZULAK Anastazja 56 BTS BYTOM 27.12.2005
77. Zgryźniak Kinga 9 RMKS RYBNIK 22.06.2003
78. Ziętek Patrycja 53 BTS BYTOM 17.04.2002

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. RUTZ Barbara AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995 zakwalifikowano
2. KLASIK Alicja RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
3. MROSZCZAK Anna RMKS RYBNIK 02.10.1997 zakwalifikowano
4. Brovko Inna KSz WARSZAWIANKA 26.04.1997 zakwalifikowano
5. MAZANEK Karolina AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998 zakwalifikowano
6. Knapik-Miazga Renata AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988 zakwalifikowano
7. Swatowska-Wenglarczyk Martyna AZS AWF KATOWICE 08.07.1994 zakwalifikowano
7. Pawłowska Magdalena AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994 zakwalifikowano
9. KLUGHARDT Gloria RMKS RYBNIK 21.01.2003 zakwalifikowano
10. WIECZOREK Anna PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
11. PYTKA Kamila AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994 zakwalifikowano
12. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
12. SZYMANOWSKA Karolina KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
14. Dąbrowska-Mandrela Diana PIAST GLIWICE 02.05.1982 zakwalifikowano
15. SULEJ Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001 zakwalifikowano
16. BRYCH Barbara AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000 zakwalifikowano
17. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
18. JANICKA Weronika AZS AWF KATOWICE 03.09.1999 zakwalifikowano
19. JANELLI Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002 zakwalifikowano
20. ROSKOSZ Anna AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
21. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
22. CENTENERA MACARENA HISZPANIA zakwalifikowano
23. JAKUBOWICZ Anna KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993 zakwalifikowano
24. MASZALO Oliwia LITWA zakwalifikowano
25. TRZEBIŃSKA Ewa AZS AWF KATOWICE 01.05.1989 zakwalifikowano
26. PYTKA Sara AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995 zakwalifikowano
27. CIEŚLIK Cecylia AZS AWF KATOWICE 19.09.2005 zakwalifikowano
28. GAJOWNICZEK Magdalena AZS AWF WARSZAWA 14.05.1995 zakwalifikowano
29. WILASZEK Paulina AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997 zakwalifikowano
29. Falińska Julia KSz WARSZAWIANKA 27.10.1999 zakwalifikowano
31. ZAMACHOWSKA Wiktoria AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998 zakwalifikowano
32. Zgryźniak Kinga RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
33. SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
34. Tercjak Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
35. ŁUSZCZ Weronika AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996 zakwalifikowano
36. Korkus Emilia PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
37. SKRZYPCZAK Wiktoria AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999 zakwalifikowano
38. Szmajdzińska - Bołdys Katarzyna PIAST GLIWICE 10.11.1992 zakwalifikowano
39. WERONIECKA Julia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004 zakwalifikowano
40. Liczberska Aneta WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000 zakwalifikowano
41. VINCENCOVÁ Ester CZECHY zakwalifikowano
42. MIZERA Olga AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991 zakwalifikowano
43. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007 zakwalifikowano
44. POLIS Anna AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989 zakwalifikowano
45. Korduła Antonina AZS AWF KATOWICE 18.11.2005 zakwalifikowano
46. KNAPIK Agata PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
47. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
48. Frystacka Patrycja RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
49. TOMASZEWSKA Natalia MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003 zakwalifikowano
50. WRÓBLEWSKA Agata AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001 zakwalifikowano
51. KRAKOWSKA Wiktoria AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998 zakwalifikowano
52. Makowska Agnieszka AZS AWF KATOWICE 24.02.2004 zakwalifikowano
53. Kawencka Ewa PIAST GLIWICE 06.01.2000 zakwalifikowano
54. KAMIŃSKA Gabriela AZS AWF WARSZAWA 30.01.1979 zakwalifikowano
54. OPOŃ Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
54. JADCZAK Dominika KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 zakwalifikowano
57. Gwóźdź Julia BTS BYTOM 29.08.2002 zakwalifikowano
58. Kapała Adrianna UKS G-8 BIELANY 08.06.2003 zakwalifikowano
59. Tatoj Anna AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 zakwalifikowano
60. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 zakwalifikowano
61. JASIONEK Karolina KSz WARSZAWIANKA 05.09.1991 zakwalifikowano
62. Pydyszewska Ewa SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.12.2002 zakwalifikowano
63. RADWAN Patrycja KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 wyeliminowano
63. Drobczyk Pola PIAST GLIWICE 14.09.2005 wyeliminowano
65. Przeniosło Joanna AZS AWF KRAKÓW 29.08.1997 wyeliminowano
65. KNAPIK Katarzyna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 wyeliminowano
67. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006 wyeliminowano
68. POSADA Betiumil WENEZUELA wyeliminowano
69. LEŚNIEWSKA Marta KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002 wyeliminowano
69. CZAJKA Emilia T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 wyeliminowano
71. Ziętek Patrycja BTS BYTOM 17.04.2002 wyeliminowano
72. KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 wyeliminowano
73. Sadowska Małgorzata KSz WARSZAWIANKA 02.09.1982 wyeliminowano
74. KWAŚNIEWSKA Marta KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003 wyeliminowano
75. Wilanowska Maria KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006 wyeliminowano
76. ZAZULAK Anastazja BTS BYTOM 27.12.2005 wyeliminowano
77. Danek Łucja KKS KRAKÓW 17.06.2004 wyeliminowano
78. Puławska Michalina KSz WARSZAWIANKA 25.06.2000 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Brovko Inna KSz WARSZAWIANKA 26.04.1997
2. KLASIK Alicja RMKS RYBNIK 14.02.2004
3. PYTKA Kamila AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
3. Swatowska-Wenglarczyk Martyna AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
5. MROSZCZAK Anna RMKS RYBNIK 02.10.1997
6. Pawłowska Magdalena AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994
7. SZYMANOWSKA Karolina KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
8. BRYCH Barbara AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
9. MAZANEK Karolina AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
10. Knapik-Miazga Renata AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988
11. KLUGHARDT Gloria RMKS RYBNIK 21.01.2003
12. WIECZOREK Anna PIAST GLIWICE 20.05.2003
13. JANICKA Weronika AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
14. JANELLI Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
15. ROSKOSZ Anna AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
16. Zgryźniak Kinga RMKS RYBNIK 22.06.2003
17. RUTZ Barbara AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
18. Dąbrowska-Mandrela Diana PIAST GLIWICE 02.05.1982
19. SULEJ Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
20. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008
21. CENTENERA MACARENA HISZPANIA
22. MASZALO Oliwia LITWA
23. TRZEBIŃSKA Ewa AZS AWF KATOWICE 01.05.1989
24. PYTKA Sara AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995
25. CIEŚLIK Cecylia AZS AWF KATOWICE 19.09.2005
26. GAJOWNICZEK Magdalena AZS AWF WARSZAWA 14.05.1995
27. WILASZEK Paulina AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
28. Tercjak Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
29. ŁUSZCZ Weronika AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
30. MIZERA Olga AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991
31. POLIS Anna AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989
32. Makowska Agnieszka AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
33. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007
34. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006
35. JAKUBOWICZ Anna KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993
36. Falińska Julia KSz WARSZAWIANKA 27.10.1999
37. ZAMACHOWSKA Wiktoria AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998
38. SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
39. Korkus Emilia PIAST GLIWICE 18.12.2004
40. SKRZYPCZAK Wiktoria AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
41. Szmajdzińska - Bołdys Katarzyna PIAST GLIWICE 10.11.1992
42. WERONIECKA Julia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
43. Liczberska Aneta WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
44. VINCENCOVÁ Ester CZECHY
45. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007
46. Korduła Antonina AZS AWF KATOWICE 18.11.2005
47. KNAPIK Agata PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
48. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006
49. Frystacka Patrycja RMKS RYBNIK 01.11.2003
50. TOMASZEWSKA Natalia MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
51. WRÓBLEWSKA Agata AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
52. KRAKOWSKA Wiktoria AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
53. Kawencka Ewa PIAST GLIWICE 06.01.2000
54. OPOŃ Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
54. JADCZAK Dominika KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
54. KAMIŃSKA Gabriela AZS AWF WARSZAWA 30.01.1979
57. Gwóźdź Julia BTS BYTOM 29.08.2002
58. Kapała Adrianna UKS G-8 BIELANY 08.06.2003
59. Tatoj Anna AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
60. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
61. JASIONEK Karolina KSz WARSZAWIANKA 05.09.1991
62. Pydyszewska Ewa SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.12.2002
63. RADWAN Patrycja KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
63. Drobczyk Pola PIAST GLIWICE 14.09.2005
65. Przeniosło Joanna AZS AWF KRAKÓW 29.08.1997
65. KNAPIK Katarzyna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
67. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006
68. POSADA Betiumil WENEZUELA
69. LEŚNIEWSKA Marta KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
69. CZAJKA Emilia T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
71. Ziętek Patrycja BTS BYTOM 17.04.2002
72. KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
73. Sadowska Małgorzata KSz WARSZAWIANKA 02.09.1982
74. KWAŚNIEWSKA Marta KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
75. Wilanowska Maria KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006
76. ZAZULAK Anastazja BTS BYTOM 27.12.2005
77. Danek Łucja KKS KRAKÓW 17.06.2004
78. Puławska Michalina KSz WARSZAWIANKA 25.06.2000

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content