Turniej

Nazwa: I Turniej Piastów opolskich o puchar Prezydenta Miasta Opola w szpadzie chłopców (roczniki 2013 i młodsi)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.11.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Błażej Adamczyk UKS TRÓJKA RADLIN 16.02.2014
2. Dawid Wojdyło KS SZPADA WADOWICE 14.02.2013
3. Maciej Golicz DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 01.03.2013
4. FILIP Kasprzyk UKS KOSYNIER GLIWICE 14.03.2015
5. Andrzej Bigus KS SZPADA WROCŁAW. 09.04.2013
6. Bartosz Skiba UKS KOSYNIER GLIWICE 11.02.2013
7. Florian Kasprzyk Fencing Team Opole 23.04.2014
8. Tomasz Szastok UKS KOSYNIER GLIWICE 17.06.2013
9. Franciszek Laszczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 04.02.2013
10. Aleksander Królikowski UKS KOSYNIER GLIWICE 03.01.2013
11. Franciszek Ziółkowski PKSZERM WARSZAWA 24.06.2014
12. Adam Wojdyło KS SZPADA WADOWICE 12.10.2015
13. Jędrzej Kazimirski SKS FLESZ ŚWIDNICA 02.03.2013
14. Filip Sołtysiak SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.06.2013
15. Miron Kopczyk UKS TRÓJKA RADLIN 11.12.2014
16. Krzysztof Staniek UKS RAPIER RYBNIK 24.06.2014
17. Maksymilian Lubieniecki UKS KOSYNIER GLIWICE 13.01.2014
18. Franciszek Adamczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 04.08.2014
19. Aleksander Mazur UKS TRÓJKA RADLIN 05.12.2014
20. Yehor Karyuchenko UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 26.08.2013
21. Samuel Ryś KS SZPADA WADOWICE 06.07.2015
22. Adam Wielowiński UKS KOSYNIER GLIWICE 26.11.2014
23. Wiktor Sapikowski GTS Zielona Góra 18.05.2014
24. Kajetan Dyderski SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.03.2013
25. DAMIAN TYSZKIEWICZ GTS Zielona Góra 07.05.2014
26. Tymon Trochimowicz PIAST GLIWICE 22.12.2014

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Błażej Adamczyk UKS TRÓJKA RADLIN 16.02.2014 wyeliminowano
- Miron Kopczyk UKS TRÓJKA RADLIN 11.12.2014 wyeliminowano
- DAMIAN TYSZKIEWICZ GTS Zielona Góra 07.05.2014 wyeliminowano
- Kajetan Dyderski SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.03.2013 wyeliminowano
- Wiktor Sapikowski GTS Zielona Góra 18.05.2014 wyeliminowano
- Adam Wielowiński UKS KOSYNIER GLIWICE 26.11.2014 wyeliminowano
- Samuel Ryś KS SZPADA WADOWICE 06.07.2015 wyeliminowano
- Yehor Karyuchenko UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 26.08.2013 wyeliminowano
- Aleksander Mazur UKS TRÓJKA RADLIN 05.12.2014 wyeliminowano
- Franciszek Adamczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 04.08.2014 wyeliminowano
- Maksymilian Lubieniecki UKS KOSYNIER GLIWICE 13.01.2014 wyeliminowano
- Krzysztof Staniek UKS RAPIER RYBNIK 24.06.2014 wyeliminowano
- Filip Sołtysiak SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.06.2013 wyeliminowano
- Dawid Wojdyło KS SZPADA WADOWICE 14.02.2013 wyeliminowano
- Jędrzej Kazimirski SKS FLESZ ŚWIDNICA 02.03.2013 wyeliminowano
- Adam Wojdyło KS SZPADA WADOWICE 12.10.2015 wyeliminowano
- Franciszek Ziółkowski PKSZERM WARSZAWA 24.06.2014 wyeliminowano
- Aleksander Królikowski UKS KOSYNIER GLIWICE 03.01.2013 wyeliminowano
- Franciszek Laszczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 04.02.2013 wyeliminowano
- Tomasz Szastok UKS KOSYNIER GLIWICE 17.06.2013 wyeliminowano
- Florian Kasprzyk Fencing Team Opole 23.04.2014 wyeliminowano
- Bartosz Skiba UKS KOSYNIER GLIWICE 11.02.2013 wyeliminowano
- Andrzej Bigus KS SZPADA WROCŁAW. 09.04.2013 wyeliminowano
- FILIP Kasprzyk UKS KOSYNIER GLIWICE 14.03.2015 wyeliminowano
- Maciej Golicz DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 01.03.2013 wyeliminowano
- Tymon Trochimowicz PIAST GLIWICE 22.12.2014 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Błażej Adamczyk UKS TRÓJKA RADLIN 16.02.2014
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Miron Kopczyk UKS TRÓJKA RADLIN 11.12.2014
- Filip Sołtysiak SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.06.2013
- DAMIAN TYSZKIEWICZ GTS Zielona Góra 07.05.2014
- Kajetan Dyderski SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.03.2013
- Wiktor Sapikowski GTS Zielona Góra 18.05.2014
- Adam Wielowiński UKS KOSYNIER GLIWICE 26.11.2014
- Samuel Ryś KS SZPADA WADOWICE 06.07.2015
- Yehor Karyuchenko UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 26.08.2013
- Aleksander Mazur UKS TRÓJKA RADLIN 05.12.2014
- Franciszek Adamczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 04.08.2014
- Maksymilian Lubieniecki UKS KOSYNIER GLIWICE 13.01.2014
- Krzysztof Staniek UKS RAPIER RYBNIK 24.06.2014
- Dawid Wojdyło KS SZPADA WADOWICE 14.02.2013
- Tymon Trochimowicz PIAST GLIWICE 22.12.2014
- Jędrzej Kazimirski SKS FLESZ ŚWIDNICA 02.03.2013
- Adam Wojdyło KS SZPADA WADOWICE 12.10.2015
- Franciszek Ziółkowski PKSZERM WARSZAWA 24.06.2014
- Aleksander Królikowski UKS KOSYNIER GLIWICE 03.01.2013
- Franciszek Laszczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 04.02.2013
- Tomasz Szastok UKS KOSYNIER GLIWICE 17.06.2013
- Florian Kasprzyk Fencing Team Opole 23.04.2014
- Bartosz Skiba UKS KOSYNIER GLIWICE 11.02.2013
- Andrzej Bigus KS SZPADA WROCŁAW. 09.04.2013
- FILIP Kasprzyk UKS KOSYNIER GLIWICE 14.03.2015
- Maciej Golicz DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 01.03.2013
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy