Nazwa: I Turniej Piastów opolskich o puchar Prezydenta Miasta Opola w szpadzie chłopców (roczniki 2009-2010)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.11.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Romanik Miłosz | RMKS RYBNIK | 09.08.2009 | |
2. | Ryszka Bartosz | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.03.2009 | |
3. | Szumiłowski Antoni | PIAST GLIWICE | 23.12.2010 | |
4. | Woźniak Mateusz | RMKS RYBNIK | 06.08.2009 | |
5. | Kapinos Witold | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.06.2009 | |
6. | Jędrzejec Michał | PIAST GLIWICE | 15.07.2010 | |
7. | Wróblewski Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 15.11.2010 | |
8. | Szczegielniak Patryk | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.04.2010 | |
9. | Janosz Marcin | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.02.2010 | |
10. | Szabó Alexander | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.08.2010 | |
11. | Ochman Krzysztof | KS SZPADA WADOWICE | 13.01.2010 | |
12. | Kuśka Maciej | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.09.2010 | |
13. | Olbrychowski Franciszek | KSz WARSZAWIANKA | 29.10.2009 | |
14. | Rotkegel Eryk | UKS TRÓJKA RADLIN | 01.06.2010 | |
15. | Kolarczyk Jakub | RMKS RYBNIK | 05.06.2010 | |
16. | Guzy Ksawery | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 02.04.2010 | |
17. | Zdybał Tymon | Tarnowska Akademia Fechtunku | 18.10.2009 | |
18. | Mrowiec Michał | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.06.2010 | |
19. | Seemann Paweł | RMKS RYBNIK | 16.06.2010 | |
20. | Giemza Franciszek | AZS AWF WROCŁAW | 29.01.2009 | |
21. | Dorczyński Jan | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 04.10.2009 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Romanik Miłosz | RMKS RYBNIK | 09.08.2009 | wyeliminowano |
- | Kuśka Maciej | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.09.2010 | wyeliminowano |
- | Giemza Franciszek | AZS AWF WROCŁAW | 29.01.2009 | wyeliminowano |
- | Seemann Paweł | RMKS RYBNIK | 16.06.2010 | wyeliminowano |
- | Mrowiec Michał | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.06.2010 | wyeliminowano |
- | Zdybał Tymon | Tarnowska Akademia Fechtunku | 18.10.2009 | wyeliminowano |
- | Guzy Ksawery | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 02.04.2010 | wyeliminowano |
- | Kolarczyk Jakub | RMKS RYBNIK | 05.06.2010 | wyeliminowano |
- | Rotkegel Eryk | UKS TRÓJKA RADLIN | 01.06.2010 | wyeliminowano |
- | Olbrychowski Franciszek | KSz WARSZAWIANKA | 29.10.2009 | wyeliminowano |
- | Ochman Krzysztof | KS SZPADA WADOWICE | 13.01.2010 | wyeliminowano |
- | Ryszka Bartosz | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.03.2009 | wyeliminowano |
- | Szabó Alexander | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.08.2010 | wyeliminowano |
- | Janosz Marcin | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.02.2010 | wyeliminowano |
- | Szczegielniak Patryk | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.04.2010 | wyeliminowano |
- | Wróblewski Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 15.11.2010 | wyeliminowano |
- | Jędrzejec Michał | PIAST GLIWICE | 15.07.2010 | wyeliminowano |
- | Kapinos Witold | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.06.2009 | wyeliminowano |
- | Woźniak Mateusz | RMKS RYBNIK | 06.08.2009 | wyeliminowano |
- | Szumiłowski Antoni | PIAST GLIWICE | 23.12.2010 | wyeliminowano |
- | Dorczyński Jan | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 04.10.2009 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | Romanik Miłosz | RMKS RYBNIK | 09.08.2009 |
- | Kuśka Maciej | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.09.2010 |
- | Giemza Franciszek | AZS AWF WROCŁAW | 29.01.2009 |
- | Seemann Paweł | RMKS RYBNIK | 16.06.2010 |
- | Mrowiec Michał | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.06.2010 |
- | Zdybał Tymon | Tarnowska Akademia Fechtunku | 18.10.2009 |
- | Guzy Ksawery | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 02.04.2010 |
- | Kolarczyk Jakub | RMKS RYBNIK | 05.06.2010 |
- | Rotkegel Eryk | UKS TRÓJKA RADLIN | 01.06.2010 |
- | Olbrychowski Franciszek | KSz WARSZAWIANKA | 29.10.2009 |
- | Ochman Krzysztof | KS SZPADA WADOWICE | 13.01.2010 |
- | Ryszka Bartosz | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.03.2009 |
- | Szabó Alexander | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.08.2010 |
- | Janosz Marcin | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.02.2010 |
- | Szczegielniak Patryk | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.04.2010 |
- | Wróblewski Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 15.11.2010 |
- | Jędrzejec Michał | PIAST GLIWICE | 15.07.2010 |
- | Kapinos Witold | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.06.2009 |
- | Woźniak Mateusz | RMKS RYBNIK | 06.08.2009 |
- | Szumiłowski Antoni | PIAST GLIWICE | 23.12.2010 |
- | Dorczyński Jan | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 04.10.2009 |