Turniej

Nazwa: I Turniej Piastów opolskich o puchar Prezydenta Miasta Opola w szpadzie chłopców (roczniki 2009-2010)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.11.2022

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Romanik Miłosz RMKS RYBNIK 09.08.2009
2. Ryszka Bartosz UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009
3. Szumiłowski Antoni PIAST GLIWICE 23.12.2010
4. Woźniak Mateusz RMKS RYBNIK 06.08.2009
5. Kapinos Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
6. Jędrzejec Michał PIAST GLIWICE 15.07.2010
7. Wróblewski Maciej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 15.11.2010
8. Szczegielniak Patryk WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.04.2010
9. Janosz Marcin UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010
10. Szabó Alexander T.S. GÓRNIK RADLIN 04.08.2010
11. Ochman Krzysztof KS SZPADA WADOWICE 13.01.2010
12. Kuśka Maciej UKS TRÓJKA RADLIN 22.09.2010
13. Olbrychowski Franciszek KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009
14. Rotkegel Eryk UKS TRÓJKA RADLIN 01.06.2010
15. Kolarczyk Jakub RMKS RYBNIK 05.06.2010
16. Guzy Ksawery UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 02.04.2010
17. Zdybał Tymon Tarnowska Akademia Fechtunku 18.10.2009
18. Mrowiec Michał WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.06.2010
19. Seemann Paweł RMKS RYBNIK 16.06.2010
20. Giemza Franciszek AZS AWF WROCŁAW 29.01.2009
21. Dorczyński Jan WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 04.10.2009

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Romanik Miłosz RMKS RYBNIK 09.08.2009 wyeliminowano
- Kuśka Maciej UKS TRÓJKA RADLIN 22.09.2010 wyeliminowano
- Giemza Franciszek AZS AWF WROCŁAW 29.01.2009 wyeliminowano
- Seemann Paweł RMKS RYBNIK 16.06.2010 wyeliminowano
- Mrowiec Michał WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.06.2010 wyeliminowano
- Zdybał Tymon Tarnowska Akademia Fechtunku 18.10.2009 wyeliminowano
- Guzy Ksawery UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 02.04.2010 wyeliminowano
- Kolarczyk Jakub RMKS RYBNIK 05.06.2010 wyeliminowano
- Rotkegel Eryk UKS TRÓJKA RADLIN 01.06.2010 wyeliminowano
- Olbrychowski Franciszek KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009 wyeliminowano
- Ochman Krzysztof KS SZPADA WADOWICE 13.01.2010 wyeliminowano
- Ryszka Bartosz UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009 wyeliminowano
- Szabó Alexander T.S. GÓRNIK RADLIN 04.08.2010 wyeliminowano
- Janosz Marcin UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010 wyeliminowano
- Szczegielniak Patryk WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.04.2010 wyeliminowano
- Wróblewski Maciej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 15.11.2010 wyeliminowano
- Jędrzejec Michał PIAST GLIWICE 15.07.2010 wyeliminowano
- Kapinos Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009 wyeliminowano
- Woźniak Mateusz RMKS RYBNIK 06.08.2009 wyeliminowano
- Szumiłowski Antoni PIAST GLIWICE 23.12.2010 wyeliminowano
- Dorczyński Jan WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 04.10.2009 wyeliminowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Romanik Miłosz RMKS RYBNIK 09.08.2009
- Kuśka Maciej UKS TRÓJKA RADLIN 22.09.2010
- Giemza Franciszek AZS AWF WROCŁAW 29.01.2009
- Seemann Paweł RMKS RYBNIK 16.06.2010
- Mrowiec Michał WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.06.2010
- Zdybał Tymon Tarnowska Akademia Fechtunku 18.10.2009
- Guzy Ksawery UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 02.04.2010
- Kolarczyk Jakub RMKS RYBNIK 05.06.2010
- Rotkegel Eryk UKS TRÓJKA RADLIN 01.06.2010
- Olbrychowski Franciszek KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009
- Ochman Krzysztof KS SZPADA WADOWICE 13.01.2010
- Ryszka Bartosz UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009
- Szabó Alexander T.S. GÓRNIK RADLIN 04.08.2010
- Janosz Marcin UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010
- Szczegielniak Patryk WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.04.2010
- Wróblewski Maciej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 15.11.2010
- Jędrzejec Michał PIAST GLIWICE 15.07.2010
- Kapinos Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
- Woźniak Mateusz RMKS RYBNIK 06.08.2009
- Szumiłowski Antoni PIAST GLIWICE 23.12.2010
- Dorczyński Jan WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 04.10.2009

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content