Turniej

Nazwa: I Turniej Piastów opolskich o puchar Prezydenta Miasta Opola w szpadzie chłopców (roczniki 2006-2008)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.11.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
2. Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
3. Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006
4. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007
5. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007
6. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007
7. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007
8. Adam Cynar UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007
9. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
10. Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
11. Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008
12. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
13. Mikołaj Madej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
14. STANISŁAW ORSKI UKS START OPOLE 19.08.2007
15. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
16. Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008
17. Szymon Kupiec Tarnowska Akademia Fechtunku 22.11.2008
18. Michał Omachel UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006 wyeliminowano
- Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008 wyeliminowano
- Szymon Kupiec Tarnowska Akademia Fechtunku 22.11.2008 wyeliminowano
- Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008 wyeliminowano
- Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 wyeliminowano
- STANISŁAW ORSKI UKS START OPOLE 19.08.2007 wyeliminowano
- Mikołaj Madej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006 wyeliminowano
- Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 wyeliminowano
- Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008 wyeliminowano
- Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006 wyeliminowano
- Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007 wyeliminowano
- Adam Cynar UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007 wyeliminowano
- Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007 wyeliminowano
- Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007 wyeliminowano
- Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007 wyeliminowano
- SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007 wyeliminowano
- Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006 wyeliminowano
- Michał Omachel UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008
- Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
- Szymon Kupiec Tarnowska Akademia Fechtunku 22.11.2008
- Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008
- Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
- STANISŁAW ORSKI UKS START OPOLE 19.08.2007
- Mikołaj Madej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
- Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
- Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
- Michał Omachel UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008
- Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
- Adam Cynar UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007
- Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007
- Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007
- Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007
- SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007
- Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy