Turniej

Nazwa: Międzynarodowy Turniej „Gwiazdka ze szpadą" - szpada chłopców (roczniki 2007-2008)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 03.12.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007
2. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007
3. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007
4. Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
5. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007
6. Adam Cynar UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007
7. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
8. Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
9. Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
10. Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008
11. Jan Wojtania WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007
12. Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
13. Szymon Całko WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008
14. Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
15. Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
16. Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
17. Ignacy Chirkowski KS SZPADA WROCŁAW. 05.03.2007
18. Stanisław Huras WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.07.2007
19. Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008
20. Aleksander Sławecki KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
21. Jakub Jurczak KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008
22. Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
23. Maciej Witkowski UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007
24. Kamil Witkowski UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008
25. Michał Omachel UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008
26. Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
27. Borys Kubala KKS KRAKÓW 11.08.2008
28. Mikołaj Święszek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007
29. Adam Salamon AZS AWF KRAKÓW 06.12.2008
30. MIŁOSZ LATAŁA KKS KRAKÓW 21.01.2008
31. Rafał Talaga BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 06.12.2008
32. Miłosz Podraza UKS PIAST LEGNICA 13.11.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007 wyeliminowano
- Stanisław Huras WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.07.2007 wyeliminowano
- Rafał Talaga BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 06.12.2008 wyeliminowano
- MIŁOSZ LATAŁA KKS KRAKÓW 21.01.2008 wyeliminowano
- Adam Salamon AZS AWF KRAKÓW 06.12.2008 wyeliminowano
- Mikołaj Święszek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007 wyeliminowano
- Borys Kubala KKS KRAKÓW 11.08.2008 wyeliminowano
- Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008 wyeliminowano
- Michał Omachel UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008 wyeliminowano
- Kamil Witkowski UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008 wyeliminowano
- Maciej Witkowski UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007 wyeliminowano
- Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008 wyeliminowano
- Jakub Jurczak KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008 wyeliminowano
- Aleksander Sławecki KS OLIMP LUBIN 21.02.2008 wyeliminowano
- Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008 wyeliminowano
- Ignacy Chirkowski KS SZPADA WROCŁAW. 05.03.2007 wyeliminowano
- Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007 wyeliminowano
- Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008 wyeliminowano
- Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008 wyeliminowano
- Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008 wyeliminowano
- Szymon Całko WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008 wyeliminowano
- Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007 wyeliminowano
- Jan Wojtania WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007 wyeliminowano
- Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008 wyeliminowano
- Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008 wyeliminowano
- Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008 wyeliminowano
- Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007 wyeliminowano
- Adam Cynar UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007 wyeliminowano
- Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007 wyeliminowano
- Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008 wyeliminowano
- Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007 wyeliminowano
- Miłosz Podraza UKS PIAST LEGNICA 13.11.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Stanisław Huras WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.07.2007
- Ignacy Chirkowski KS SZPADA WROCŁAW. 05.03.2007
- Rafał Talaga BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 06.12.2008
- MIŁOSZ LATAŁA KKS KRAKÓW 21.01.2008
- Adam Salamon AZS AWF KRAKÓW 06.12.2008
- Mikołaj Święszek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007
- Borys Kubala KKS KRAKÓW 11.08.2008
- Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
- Michał Omachel UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008
- Kamil Witkowski UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008
- Maciej Witkowski UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007
- Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
- Jakub Jurczak KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008
- Aleksander Sławecki KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
- Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008
- Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007
- Miłosz Podraza UKS PIAST LEGNICA 13.11.2008
- Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
- Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
- Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
- Szymon Całko WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008
- Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
- Jan Wojtania WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007
- Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008
- Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
- Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
- Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
- Adam Cynar UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007
- Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007
- Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
- Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy