Turniej

Nazwa: Międzynarodowy Turniej „Gwiazdka ze szpadą" - szpada chłopców (roczniki 2007-2008)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 03.12.2022

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. GUSTA SEWERYN PIAST GLIWICE 14.03.2007
2. Zarek Tymon UKS START OPOLE 25.04.2007
3. Drobczyk Franciszek PIAST GLIWICE 26.09.2007
4. Siwek Marcin KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008
5. Kurowski Błażej PIAST GLIWICE 24.03.2007
6. Cynar Adam UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007
7. Huwer Tymoteusz PIAST GLIWICE 01.06.2007
8. Gonet Aleksander TS Sokolnia Chorzów 18.08.2008
9. Osuch Maciej AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
10. Matyszok Bartosz UKS START OPOLE 01.07.2008
11. Wojtania Jan WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007
12. Zalewski Jan KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007
13. Całko Szymon WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008
14. KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
15. Warecki Adam SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
16. Pyzikiewicz Karol MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
17. Chirkowski Ignacy KS SZPADA WROCŁAW 05.03.2007
18. Huras Stanisław WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.07.2007
19. Piekorz Jakub RMKS RYBNIK 04.09.2008
20. Sławecki Aleksander KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
21. Jurczak Jakub KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008
22. Kostiukov Kostiantyn AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
23. Witkowski Maciej UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007
24. Witkowski Kamil UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008
25. Omachel Michał UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008
26. Wańczyk Hubert KS Milenium 20.03.2008
27. Kubala Borys KKS KRAKÓW 11.08.2008
28. Święszek Mikołaj UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007
29. Salamon Adam AZS AWF KRAKÓW 06.12.2008
30. LATAŁA MIŁOSZ KKS KRAKÓW 21.01.2008
31. Talaga Rafał BTS BYTOM 06.12.2008
32. Podraza Miłosz UKS PIAST LEGNICA 13.11.2008

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- GUSTA SEWERYN PIAST GLIWICE 14.03.2007 wyeliminowano
- Huras Stanisław WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.07.2007 wyeliminowano
- Talaga Rafał BTS BYTOM 06.12.2008 wyeliminowano
- LATAŁA MIŁOSZ KKS KRAKÓW 21.01.2008 wyeliminowano
- Salamon Adam AZS AWF KRAKÓW 06.12.2008 wyeliminowano
- Święszek Mikołaj UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007 wyeliminowano
- Kubala Borys KKS KRAKÓW 11.08.2008 wyeliminowano
- Wańczyk Hubert KS Milenium 20.03.2008 wyeliminowano
- Omachel Michał UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008 wyeliminowano
- Witkowski Kamil UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008 wyeliminowano
- Witkowski Maciej UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007 wyeliminowano
- Kostiukov Kostiantyn AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008 wyeliminowano
- Jurczak Jakub KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008 wyeliminowano
- Sławecki Aleksander KS OLIMP LUBIN 21.02.2008 wyeliminowano
- Piekorz Jakub RMKS RYBNIK 04.09.2008 wyeliminowano
- Chirkowski Ignacy KS SZPADA WROCŁAW 05.03.2007 wyeliminowano
- Zarek Tymon UKS START OPOLE 25.04.2007 wyeliminowano
- Pyzikiewicz Karol MKS GRYF MIELEC 10.10.2008 wyeliminowano
- Warecki Adam SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008 wyeliminowano
- KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008 wyeliminowano
- Całko Szymon WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008 wyeliminowano
- Zalewski Jan KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007 wyeliminowano
- Wojtania Jan WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007 wyeliminowano
- Matyszok Bartosz UKS START OPOLE 01.07.2008 wyeliminowano
- Osuch Maciej AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008 wyeliminowano
- Gonet Aleksander TS Sokolnia Chorzów 18.08.2008 wyeliminowano
- Huwer Tymoteusz PIAST GLIWICE 01.06.2007 wyeliminowano
- Cynar Adam UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007 wyeliminowano
- Kurowski Błażej PIAST GLIWICE 24.03.2007 wyeliminowano
- Siwek Marcin KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008 wyeliminowano
- Drobczyk Franciszek PIAST GLIWICE 26.09.2007 wyeliminowano
- Podraza Miłosz UKS PIAST LEGNICA 13.11.2008 wyeliminowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- GUSTA SEWERYN PIAST GLIWICE 14.03.2007
- Huras Stanisław WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.07.2007
- Talaga Rafał BTS BYTOM 06.12.2008
- LATAŁA MIŁOSZ KKS KRAKÓW 21.01.2008
- Salamon Adam AZS AWF KRAKÓW 06.12.2008
- Święszek Mikołaj UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007
- Kubala Borys KKS KRAKÓW 11.08.2008
- Wańczyk Hubert KS Milenium 20.03.2008
- Omachel Michał UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008
- Witkowski Kamil UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008
- Witkowski Maciej UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007
- Kostiukov Kostiantyn AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
- Jurczak Jakub KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008
- Sławecki Aleksander KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
- Piekorz Jakub RMKS RYBNIK 04.09.2008
- Chirkowski Ignacy KS SZPADA WROCŁAW 05.03.2007
- Zarek Tymon UKS START OPOLE 25.04.2007
- Pyzikiewicz Karol MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
- Warecki Adam SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
- KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
- Całko Szymon WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008
- Zalewski Jan KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007
- Wojtania Jan WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007
- Matyszok Bartosz UKS START OPOLE 01.07.2008
- Osuch Maciej AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
- Gonet Aleksander TS Sokolnia Chorzów 18.08.2008
- Huwer Tymoteusz PIAST GLIWICE 01.06.2007
- Cynar Adam UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007
- Kurowski Błażej PIAST GLIWICE 24.03.2007
- Siwek Marcin KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008
- Drobczyk Franciszek PIAST GLIWICE 26.09.2007
- Podraza Miłosz UKS PIAST LEGNICA 13.11.2008

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content