Turniej

Nazwa: Międzynarodowy Turniej „Gwiazdka ze szpadą" - szpada dziewcząt (roczniki 2007-2008)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.12.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
2. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007
3. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
4. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
5. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
6. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007
7. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
8. Blanka Mielniczek PIAST GLIWICE 09.07.2007
9. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
10. Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
11. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
12. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
13. Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
14. Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
15. Maja MAJEREK PIAST GLIWICE 13.06.2007
16. Paulina Żabka RMKS RYBNIK 17.07.2008
17. Kamila Gusta PIAST GLIWICE 02.09.2008
18. Małgorzata Olech AZS AWF KATOWICE 09.06.2007
19. Sara Błażyca AZS AWF KATOWICE 08.09.2007
20. Maria Zając MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008
21. Klara SOKALSKA KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
22. Kornelia Siejek KS OLIMP LUBIN 10.09.2008
23. Hanna Zaklika Fencing Team Opole 25.11.2008
24. Hanna Śliwiak WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 14.09.2008
25. Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
26. Amelia Molendys AZS AWF KRAKÓW 23.04.2008
27. Zuzanna Kauch RMKS RYBNIK 11.09.2008
28. Hanna Malina AZS AWF WROCŁAW 13.03.2007
29. Agata Majnusz PIAST GLIWICE 21.10.2007
30. JULIA RUDNER MUSZKIETER GLIWICE 19.08.2008
31. Liliana Mozler AZS AWF KATOWICE 11.05.2007
32. Kinga Murdzek AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007
33. Róża Szojda PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20.07.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 wyeliminowano
- Małgorzata Olech AZS AWF KATOWICE 09.06.2007 wyeliminowano
- Kinga Murdzek AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007 wyeliminowano
- Liliana Mozler AZS AWF KATOWICE 11.05.2007 wyeliminowano
- JULIA RUDNER MUSZKIETER GLIWICE 19.08.2008 wyeliminowano
- Agata Majnusz PIAST GLIWICE 21.10.2007 wyeliminowano
- Hanna Malina AZS AWF WROCŁAW 13.03.2007 wyeliminowano
- Zuzanna Kauch RMKS RYBNIK 11.09.2008 wyeliminowano
- Amelia Molendys AZS AWF KRAKÓW 23.04.2008 wyeliminowano
- Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008 wyeliminowano
- Hanna Śliwiak WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 14.09.2008 wyeliminowano
- Hanna Zaklika Fencing Team Opole 25.11.2008 wyeliminowano
- Kornelia Siejek KS OLIMP LUBIN 10.09.2008 wyeliminowano
- Klara SOKALSKA KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008 wyeliminowano
- Maria Zając MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008 wyeliminowano
- Sara Błażyca AZS AWF KATOWICE 08.09.2007 wyeliminowano
- Kamila Gusta PIAST GLIWICE 02.09.2008 wyeliminowano
- Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007 wyeliminowano
- Paulina Żabka RMKS RYBNIK 17.07.2008 wyeliminowano
- Maja MAJEREK PIAST GLIWICE 13.06.2007 wyeliminowano
- Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008 wyeliminowano
- Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008 wyeliminowano
- Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 wyeliminowano
- Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 wyeliminowano
- Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 wyeliminowano
- Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 wyeliminowano
- Blanka Mielniczek PIAST GLIWICE 09.07.2007 wyeliminowano
- Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007 wyeliminowano
- Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007 wyeliminowano
- Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008 wyeliminowano
- Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 wyeliminowano
- Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 wyeliminowano
- Róża Szojda PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20.07.2007 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Małgorzata Olech AZS AWF KATOWICE 09.06.2007
- Kamila Gusta PIAST GLIWICE 02.09.2008
- Kinga Murdzek AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007
- Liliana Mozler AZS AWF KATOWICE 11.05.2007
- JULIA RUDNER MUSZKIETER GLIWICE 19.08.2008
- Agata Majnusz PIAST GLIWICE 21.10.2007
- Hanna Malina AZS AWF WROCŁAW 13.03.2007
- Zuzanna Kauch RMKS RYBNIK 11.09.2008
- Amelia Molendys AZS AWF KRAKÓW 23.04.2008
- Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
- Hanna Śliwiak WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 14.09.2008
- Hanna Zaklika Fencing Team Opole 25.11.2008
- Kornelia Siejek KS OLIMP LUBIN 10.09.2008
- Klara SOKALSKA KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
- Maria Zając MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008
- Sara Błażyca AZS AWF KATOWICE 08.09.2007
- Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007
- Róża Szojda PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20.07.2007
- Paulina Żabka RMKS RYBNIK 17.07.2008
- Maja MAJEREK PIAST GLIWICE 13.06.2007
- Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
- Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
- Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
- Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
- Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
- Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
- Blanka Mielniczek PIAST GLIWICE 09.07.2007
- Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
- Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007
- Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
- Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
- Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy