Nazwa: IX Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w szabli chłopców (roczniki 2006-2008)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.12.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Myśliwiec Samuel | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 21.09.2007 | |
2. | PĘKALA Kacper | UKS SZABLA ZĄBKI | 08.02.2007 | |
3. | Stranc Konrad | KKSZ KONIN | 24.02.2007 | |
4. | FIGURSKI Maciej | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.03.2007 | |
5. | Krych Alan | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 25.10.2008 | |
6. | Sokołowski Nikodem | KKSZ KONIN | 07.02.2007 | |
7. | SZPAK Bruno | UKS SZABLA ZĄBKI | 06.03.2007 | |
8. | Pietrzak Wojciech | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 28.07.2006 | |
9. | KOCZWARA Igor | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.01.2007 | |
10. | Mrozowicz Remigiusz | UKS SZABLA BRZOZA | 16.12.2006 | |
11. | DĄBROWSKI Adam | UKS SZABLA ZĄBKI | 12.09.2008 | |
12. | MATEUSZUK Franciszek | UKS SZABLA ZĄBKI | 14.11.2007 | |
13. | Krzemiński Adam | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 18.07.2008 | |
14. | Krochmalski Jakub | DRAGON ŁÓDŹ | 16.06.2008 | |
15. | Puchalski Martin | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 05.02.2008 | |
16. | Flaszak Antoni | O.Ś. AZS POZNAŃ | 29.05.2007 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Myśliwiec Samuel | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 21.09.2007 | wyeliminowano |
- | PĘKALA Kacper | UKS SZABLA ZĄBKI | 08.02.2007 | wyeliminowano |
- | Stranc Konrad | KKSZ KONIN | 24.02.2007 | wyeliminowano |
- | FIGURSKI Maciej | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.03.2007 | wyeliminowano |
- | Krych Alan | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 25.10.2008 | wyeliminowano |
- | Sokołowski Nikodem | KKSZ KONIN | 07.02.2007 | wyeliminowano |
- | SZPAK Bruno | UKS SZABLA ZĄBKI | 06.03.2007 | wyeliminowano |
- | Pietrzak Wojciech | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 28.07.2006 | wyeliminowano |
- | KOCZWARA Igor | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.01.2007 | wyeliminowano |
- | Mrozowicz Remigiusz | UKS SZABLA BRZOZA | 16.12.2006 | wyeliminowano |
- | DĄBROWSKI Adam | UKS SZABLA ZĄBKI | 12.09.2008 | wyeliminowano |
- | MATEUSZUK Franciszek | UKS SZABLA ZĄBKI | 14.11.2007 | wyeliminowano |
- | Krzemiński Adam | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 18.07.2008 | wyeliminowano |
- | Krochmalski Jakub | DRAGON ŁÓDŹ | 16.06.2008 | wyeliminowano |
- | Puchalski Martin | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 05.02.2008 | wyeliminowano |
- | Flaszak Antoni | O.Ś. AZS POZNAŃ | 29.05.2007 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | Myśliwiec Samuel | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 21.09.2007 |
- | PĘKALA Kacper | UKS SZABLA ZĄBKI | 08.02.2007 |
- | Stranc Konrad | KKSZ KONIN | 24.02.2007 |
- | FIGURSKI Maciej | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.03.2007 |
- | Krych Alan | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 25.10.2008 |
- | Sokołowski Nikodem | KKSZ KONIN | 07.02.2007 |
- | SZPAK Bruno | UKS SZABLA ZĄBKI | 06.03.2007 |
- | Pietrzak Wojciech | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 28.07.2006 |
- | KOCZWARA Igor | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.01.2007 |
- | Mrozowicz Remigiusz | UKS SZABLA BRZOZA | 16.12.2006 |
- | DĄBROWSKI Adam | UKS SZABLA ZĄBKI | 12.09.2008 |
- | MATEUSZUK Franciszek | UKS SZABLA ZĄBKI | 14.11.2007 |
- | Krzemiński Adam | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 18.07.2008 |
- | Krochmalski Jakub | DRAGON ŁÓDŹ | 16.06.2008 |
- | Puchalski Martin | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 05.02.2008 |
- | Flaszak Antoni | O.Ś. AZS POZNAŃ | 29.05.2007 |