Turniej

Nazwa: Puchar Europy Juniorów Młodszych w szpadzie kobiet - Heidenheim 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.12.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
2. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007
3. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
4. Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
5. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
6. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
7. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
8. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
9. Jagoda Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
10. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
11. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
12. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
13. Emilia Szczygieł KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
14. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
15. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
16. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
17. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
18. Maria Szczurowska PIAST GLIWICE 26.03.2009
19. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
20. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
- Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
- Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
- Maria Szczurowska PIAST GLIWICE 26.03.2009 zakwalifikowano
- Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 zakwalifikowano
- Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 zakwalifikowano
- Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 zakwalifikowano
- Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
- Emilia Szczygieł KS OLIMP LUBIN 16.01.2009 zakwalifikowano
- Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
- Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007 zakwalifikowano
- Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 zakwalifikowano
- Jagoda Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009 zakwalifikowano
- Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 zakwalifikowano
- Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007 zakwalifikowano
- Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
- Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
- Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 zakwalifikowano
- Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
- Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
9. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
21. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007
26. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
29. Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
33. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
35. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
37. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
42. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
49. Jagoda Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
58. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
70. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
72. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
73. Emilia Szczygieł KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
76. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
78. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
82. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
86. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
125. Maria Szczurowska PIAST GLIWICE 26.03.2009
162. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
199. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy