Turniej

Nazwa: III Puchar Polski Juniorów 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 07.02.2021

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. ANDRZEJCZAK Wiktoria 67 AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005
2. 41
3. BOGACZ Pola 60 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
4. Charkiewicz Karolina 33 AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
5. CIEŚLIK Cecylia 12 AZS AWF KATOWICE 19.09.2005
6. CZAJKA Emilia 45 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
7. Czajkowska Róża 74 AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004
8. Danek Łucja 43 KKS KRAKÓW 17.06.2004
9. DEPTA Hanna 77 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
10. Drobczyk Pola 42 PIAST GLIWICE 14.09.2005
11. FERSTER Paulina 62 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004
12. Frystacka Patrycja 16 RMKS RYBNIK 01.11.2003
13. GARUS Oliwia 81 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
14. Gęsińska Weronika 68 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
15. Gwóźdź Julia 21 BTS BYTOM 29.08.2002
16. Halemba Antonina 27 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
17. Hojda Małgorzata 75 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.02.2005
18. HOLC Apolonia 72 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006
19. IZDEBSKA Wiktoria 30 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
20. JADCZAK Dominika 8 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
21. JANELLI Zofia 3 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
22. Jarosz Zuzanna 76 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
23. JAROSZEK Emilia 24 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
24. KLASIK Alicja 2 RMKS RYBNIK 14.02.2004
25. KLUGHARDT Gloria 1 RMKS RYBNIK 21.01.2003
26. KOBYLNICKA Michalina 11 PIAST GLIWICE 08.01.2004
27. Korduła Antonina 38 AZS AWF KATOWICE 18.11.2005
28. Korkus Emilia 5 PIAST GLIWICE 18.12.2004
29. KOROL AMELIA 50 AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003
30. KOZDĘBA Weronika 44 PIAST GLIWICE 29.06.2006
31. Kuśmierz Zuzanna 23 KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002
32. KWAPISZ Amelia 57 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
33. KWAŚNIEWSKA Marta 70 KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
34. LEŚNIEWSKA Marta 15 KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
35. MAJGIER Bernadeta 34 PIAST GLIWICE 19.06.2003
36. MAJGIER Klara 36 PIAST GLIWICE 19.06.2003
37. Makowska Agnieszka 47 AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
38. MĘŻYK Oliwia 80 RMKS RYBNIK 10.10.2006
39. MICHALCZYK Marta 48 KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
40. Nowak Aleksandra 51 MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
41. Olejnicka Dominika 66 IKS WARSZAWA 20.12.2003
42. OPOŃ Oliwia 25 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
43. Osadnik Maja 13 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
44. OSTROWSKA Paulina 59 PIAST GLIWICE 12.04.2006
45. Pelon Patrycja 32 UKS START OPOLE 21.02.2005
46. PIĄTEK Magdalena 40 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
47. PINES Anna 56 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002
48. Podsiadło Julia 73 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006
49. Porwoł Liliana 37 RMKS RYBNIK 24.05.2006
50. Prina Cerai Melania 35 KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
51. PRINA CERAI Veronica 65 KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004
52. Przywara Julia 79 BTS BYTOM 26.10.2005
53. RADWAN Patrycja 17 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
54. RAKOCZY Natalia 22 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
55. Reil Kaja 31 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
56. ROSKOSZ Anna 18 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
57. RUP Sonia 54 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
58. SADOWSKA Paulina 53 BTS BYTOM 08.06.2002
59. SKORCZYŃSKA Antonia 78 AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006
60. Smolej Hanna 49 MKS KUSY SZCZECIN 23.11.2002
61. Solarz Paulina 69 AZS AWF KRAKÓW 15.07.2003
62. STASZULONEK Karolina 7 PIAST GLIWICE 26.03.2002
63. STAWICKAJA Iwona 9 KSz WARSZAWIANKA 10.07.2001
64. SULEJ Zuzanna 19 KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
65. Szklar Katarzyna 28 MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
66. SZYMANOWSKA Karolina 6 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
67. SZYMAŃSKA Aleksandra 29 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
68. Ślęzak Katarzyna 55 AZS AWF KATOWICE 23.03.2005
69. Świstuń Karolina 71 AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003
70. Tatoj Anna 63 AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
71. Tercjak Oliwia 14 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
72. TOKARSKA Klaudia 58 TORUŃ - RIPOSTA 15.08.2002
73. TOMASZEWSKA Natalia 26 MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
74. URBANOWICZ Agata 82 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 09.03.2006
75. WERONIECKA Julia 46 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
76. WIECZOREK Anna 10 PIAST GLIWICE 20.05.2003
77. WRÓBLEWSKA Agata 52 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
78. Wuzik Maja 64 RMKS RYBNIK 14.03.2006
79. Zarek Zuzanna 39 UKS START OPOLE 06.11.2004
80. ZAZULAK Anastazja 61 BTS BYTOM 27.12.2005
81. Zgryźniak Kinga 4 RMKS RYBNIK 22.06.2003
82. Ziętek Patrycja 20 BTS BYTOM 17.04.2002

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Korkus Emilia PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
2. SZYMANOWSKA Karolina KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
2. Zgryźniak Kinga RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
2. KLASIK Alicja RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
5. KLUGHARDT Gloria RMKS RYBNIK 21.01.2003 zakwalifikowano
6. LEŚNIEWSKA Marta KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002 zakwalifikowano
7. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
8. JANELLI Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002 zakwalifikowano
9. STASZULONEK Karolina PIAST GLIWICE 26.03.2002 zakwalifikowano
10. OPOŃ Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
11. JADCZAK Dominika KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 zakwalifikowano
12. WIECZOREK Anna PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
13. SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
14. Szklar Katarzyna MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002 zakwalifikowano
15. CIEŚLIK Cecylia AZS AWF KATOWICE 19.09.2005 zakwalifikowano
16. Prina Cerai Melania KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006 zakwalifikowano
17. TOMASZEWSKA Natalia MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003 zakwalifikowano
18. Frystacka Patrycja RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
19. Charkiewicz Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
20. Drobczyk Pola PIAST GLIWICE 14.09.2005 zakwalifikowano
21. IZDEBSKA Wiktoria TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
22. Gwóźdź Julia BTS BYTOM 29.08.2002 zakwalifikowano
23. Danek Łucja KKS KRAKÓW 17.06.2004 zakwalifikowano
24. ROSKOSZ Anna AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
25. KWAŚNIEWSKA Marta KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003 zakwalifikowano
26. JAROSZEK Emilia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
27. MICHALCZYK Marta KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004 zakwalifikowano
28. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
29. GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
30. Tercjak Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
31. Tatoj Anna AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 zakwalifikowano
32. Zarek Zuzanna UKS START OPOLE 06.11.2004 zakwalifikowano
33. Osadnik Maja UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
34. FERSTER Paulina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004 zakwalifikowano
35. STAWICKAJA Iwona KSz WARSZAWIANKA 10.07.2001 zakwalifikowano
36. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
37. MAJGIER Klara PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
38. SULEJ Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001 zakwalifikowano
39. RAKOCZY Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002 zakwalifikowano
40. WRÓBLEWSKA Agata AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001 zakwalifikowano
41. Kuśmierz Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002 zakwalifikowano
42. MĘŻYK Oliwia RMKS RYBNIK 10.10.2006 zakwalifikowano
43. Olejnicka Dominika IKS WARSZAWA 20.12.2003 zakwalifikowano
44. Ślęzak Katarzyna AZS AWF KATOWICE 23.03.2005 zakwalifikowano
45. Reil Kaja T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
46. Przywara Julia BTS BYTOM 26.10.2005 zakwalifikowano
47. KWAPISZ Amelia T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 zakwalifikowano
48. Makowska Agnieszka AZS AWF KATOWICE 24.02.2004 zakwalifikowano
49. DEPTA Hanna UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006 zakwalifikowano
50. Korduła Antonina AZS AWF KATOWICE 18.11.2005 zakwalifikowano
51. MAJGIER Bernadeta PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
52. KOBYLNICKA Michalina PIAST GLIWICE 08.01.2004 zakwalifikowano
53. RADWAN Patrycja KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
54. CZAJKA Emilia T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano
55. Pelon Patrycja UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
56. Świstuń Karolina AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003 zakwalifikowano
57. PIĄTEK Magdalena PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003 zakwalifikowano
58. TOKARSKA Klaudia TORUŃ - RIPOSTA 15.08.2002 zakwalifikowano
59. Ziętek Patrycja BTS BYTOM 17.04.2002 zakwalifikowano
60. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
61. PINES Anna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002 zakwalifikowano
62. WERONIECKA Julia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004 zakwalifikowano
63. SADOWSKA Paulina BTS BYTOM 08.06.2002 wyeliminowano
64. SKORCZYŃSKA Antonia AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006 wyeliminowano
64. RUP Sonia UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 wyeliminowano
66. KOROL AMELIA AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003 wyeliminowano
67. ZAZULAK Anastazja BTS BYTOM 27.12.2005 wyeliminowano
68. wyeliminowano
69. PRINA CERAI Veronica KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004 wyeliminowano
70. HOLC Apolonia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006 wyeliminowano
71. Wuzik Maja RMKS RYBNIK 14.03.2006 wyeliminowano
72. Smolej Hanna MKS KUSY SZCZECIN 23.11.2002 wyeliminowano
73. ANDRZEJCZAK Wiktoria AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005 wyeliminowano
74. Czajkowska Róża AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004 wyeliminowano
75. Hojda Małgorzata ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.02.2005 wyeliminowano
76. BOGACZ Pola PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004 wyeliminowano
77. Nowak Aleksandra MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004 wyeliminowano
78. Jarosz Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 wyeliminowano
79. Gęsińska Weronika TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005 wyeliminowano
80. Podsiadło Julia ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006 wyeliminowano
81. URBANOWICZ Agata ZERWIKAPTUR KRAKÓW 09.03.2006 wyeliminowano
81. Solarz Paulina AZS AWF KRAKÓW 15.07.2003 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Zgryźniak Kinga RMKS RYBNIK 22.06.2003
2. SZYMANOWSKA Karolina KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
3. KLASIK Alicja RMKS RYBNIK 14.02.2004
3. Korkus Emilia PIAST GLIWICE 18.12.2004
5. KLUGHARDT Gloria RMKS RYBNIK 21.01.2003
6. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
7. STASZULONEK Karolina PIAST GLIWICE 26.03.2002
8. SULEJ Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
9. JANELLI Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
10. WIECZOREK Anna PIAST GLIWICE 20.05.2003
11. SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
12. Prina Cerai Melania KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
13. Frystacka Patrycja RMKS RYBNIK 01.11.2003
14. Charkiewicz Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
15. Gwóźdź Julia BTS BYTOM 29.08.2002
16. Danek Łucja KKS KRAKÓW 17.06.2004
17. LEŚNIEWSKA Marta KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
18. JADCZAK Dominika KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
19. CIEŚLIK Cecylia AZS AWF KATOWICE 19.09.2005
20. TOMASZEWSKA Natalia MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
21. IZDEBSKA Wiktoria TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
22. JAROSZEK Emilia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
23. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006
24. Tercjak Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
25. Tatoj Anna AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
26. Osadnik Maja UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
27. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006
28. WRÓBLEWSKA Agata AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
29. Kuśmierz Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002
30. Reil Kaja T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
31. MAJGIER Bernadeta PIAST GLIWICE 19.06.2003
32. Pelon Patrycja UKS START OPOLE 21.02.2005
33. OPOŃ Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
34. Szklar Katarzyna MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
35. Drobczyk Pola PIAST GLIWICE 14.09.2005
36. ROSKOSZ Anna AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
37. KWAŚNIEWSKA Marta KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
38. MICHALCZYK Marta KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
39. GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
40. Zarek Zuzanna UKS START OPOLE 06.11.2004
41. FERSTER Paulina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004
42. STAWICKAJA Iwona KSz WARSZAWIANKA 10.07.2001
43. MAJGIER Klara PIAST GLIWICE 19.06.2003
44. RAKOCZY Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
45. MĘŻYK Oliwia RMKS RYBNIK 10.10.2006
46. Olejnicka Dominika IKS WARSZAWA 20.12.2003
47. Ślęzak Katarzyna AZS AWF KATOWICE 23.03.2005
48. Przywara Julia BTS BYTOM 26.10.2005
49. KWAPISZ Amelia T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
50. Makowska Agnieszka AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
51. DEPTA Hanna UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
52. Korduła Antonina AZS AWF KATOWICE 18.11.2005
53. KOBYLNICKA Michalina PIAST GLIWICE 08.01.2004
54. RADWAN Patrycja KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
55. CZAJKA Emilia T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
56. Świstuń Karolina AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003
57. PIĄTEK Magdalena PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
58. TOKARSKA Klaudia TORUŃ - RIPOSTA 15.08.2002
59. Ziętek Patrycja BTS BYTOM 17.04.2002
60. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006
61. PINES Anna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002
62. WERONIECKA Julia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
63. SADOWSKA Paulina BTS BYTOM 08.06.2002
64. SKORCZYŃSKA Antonia AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006
64. RUP Sonia UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
66. KOROL AMELIA AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003
67. ZAZULAK Anastazja BTS BYTOM 27.12.2005
68.
69. PRINA CERAI Veronica KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004
70. HOLC Apolonia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006
71. Wuzik Maja RMKS RYBNIK 14.03.2006
72. Smolej Hanna MKS KUSY SZCZECIN 23.11.2002
73. ANDRZEJCZAK Wiktoria AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005
74. Czajkowska Róża AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004
75. Hojda Małgorzata ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.02.2005
76. BOGACZ Pola PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
77. Nowak Aleksandra MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
78. Jarosz Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
79. Gęsińska Weronika TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
80. Podsiadło Julia ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006
81. URBANOWICZ Agata ZERWIKAPTUR KRAKÓW 09.03.2006
81. Solarz Paulina AZS AWF KRAKÓW 15.07.2003

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content