Nazwa: III Puchar Polski seniorów we florecie mężczyzn - Poznań 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 28.01.2023
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ANDRZEJEWSKI Adam | 37 | IKS LESZNO | 31.10.2005 |
2. | Bem Maciej | 5 | AZS AWF POZNAŃ | 31.03.2001 |
3. | Bem Antoni | 36 | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 |
4. | Biedrzycki Mateusz | 16 | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.2002 |
5. | Borowiec Piotr | 2 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 |
6. | BRICENO Janderson | 6 | WROCŁAWIANIE | 06.03.1995 |
7. | BRZEZIŃSKI Jan | 28 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.04.2001 |
8. | CIEPŁY Oliwier | 40 | AZS AWF POZNAŃ | 28.10.2005 |
9. | Czartoryski Szymon | 14 | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 |
10. | Dołżycki Jakub | 11 | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 |
11. | Fedorowicz Karol | 43 | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 |
12. | Gajc Jan | 44 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.07.2007 |
13. | GAWENDA Patryk | 49 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 |
14. | Ginda Piotr | 32 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
15. | GINTER Cezary | 53 | IKS LESZNO | 22.01.2007 |
16. | GOC Bartosz | 17 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.01.2000 |
17. | HRYNIEWIECKI Filip | 58 | WROCŁAWIANIE | 18.04.2007 |
18. | JAKUBOWSKI Adam | 18 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
19. | Jasiński Mateusz | 65 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 26.03.1999 |
20. | Jurczak Tomasz | 57 | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.2005 |
21. | JURCZAK Mateusz | 34 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 |
22. | KANCI Maksymilian | 63 | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 |
23. | KANIA Dominik | 51 | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 |
24. | KAŚKÓW Piotr | 8 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
25. | Kotek Jakub | 10 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
26. | Kowalski Tymon | 46 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 |
27. | KOZAK Mateusz | 3 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.06.1999 |
28. | Kwiatkowski Mateusz | 9 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 |
29. | KWIATKOWSKI Karol | 38 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 |
30. | Lewandowski Franciszek | 45 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.05.2007 |
31. | Martyniak Patryk | 20 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 |
32. | Matusewicz Kamil | 29 | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 |
33. | Mazur Maciej | 62 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 |
34. | MLICKI Szymon | 35 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 |
35. | MOŻEJKO Mateusz | 25 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 |
36. | Nawrocki Franciszek | 60 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.2007 |
37. | Nowak Jan | 21 | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
38. | Olszewski Mikołaj | 27 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 |
39. | PACHOLCZYK Szymon | 26 | IKS LESZNO | 17.10.2004 |
40. | Parulski Jakub | 64 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2006 |
41. | Pichłacz Szymon | 50 | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 |
42. | PIOSIK Dawid | 15 | IKS LESZNO | 16.12.2004 |
43. | Płaszczewski Mikołaj | 7 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 |
44. | PODRALSKI Adam | 1 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
45. | RADAJEWSKI Marcin | 52 | IKS LESZNO | 18.06.2005 |
46. | ROMERO Roger | 22 | WROCŁAWIANIE | 28.06.1999 |
47. | SACHARCZUK Bartosz | 24 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 |
48. | SŁOMIŃSKI Kacper | 59 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 |
49. | Smuda Jakub | 41 | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 |
50. | Sowa Piotr | 47 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
51. | Sowa Mikołaj | 54 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 |
52. | Szczypiński Kacper | 31 | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 |
53. | SZUMIELEWICZ Paweł | 12 | WROCŁAWIANIE | 26.08.1986 |
54. | TARASIEWICZ Maxime | 13 | WROCŁAWIANIE | 11.02.1997 |
55. | Tomeczek Kamil | 30 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
56. | Tomyślak Łukasz | 39 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 |
57. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | 33 | AZS AWF POZNAŃ | 01.11.2004 |
58. | WAŚCIŃSKI Gracjan | 48 | IKS LESZNO | 19.10.2006 |
59. | WILIŃSKI JULIAN PAWEŁ | 61 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2008 |
60. | WINKHOF Filip | 23 | IKS LESZNO | 25.11.2005 |
61. | Wiśnik Olaf | 42 | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 |
62. | Wojtkowiak Adrian | 4 | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 |
63. | Woźniak Igor | 19 | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 |
64. | WYSZYŃSKI Jan | 55 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.06.2007 |
65. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | 56 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Borowiec Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 | zakwalifikowano |
2. | KOZAK Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.06.1999 | zakwalifikowano |
3. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
3. | MOŻEJKO Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 | zakwalifikowano |
5. | BRICENO Janderson | WROCŁAWIANIE | 06.03.1995 | zakwalifikowano |
6. | Dołżycki Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 | zakwalifikowano |
7. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
8. | PACHOLCZYK Szymon | IKS LESZNO | 17.10.2004 | zakwalifikowano |
9. | Bem Maciej | AZS AWF POZNAŃ | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
9. | SACHARCZUK Bartosz | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 | zakwalifikowano |
11. | GOC Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.01.2000 | zakwalifikowano |
12. | Wojtkowiak Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 | zakwalifikowano |
13. | KWIATKOWSKI Karol | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 | zakwalifikowano |
14. | SZUMIELEWICZ Paweł | WROCŁAWIANIE | 26.08.1986 | zakwalifikowano |
15. | Czartoryski Szymon | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 | zakwalifikowano |
15. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 | zakwalifikowano |
17. | Olszewski Mikołaj | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 | zakwalifikowano |
17. | Kwiatkowski Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 | zakwalifikowano |
19. | TARASIEWICZ Maxime | WROCŁAWIANIE | 11.02.1997 | zakwalifikowano |
20. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 | zakwalifikowano |
21. | ROMERO Roger | WROCŁAWIANIE | 28.06.1999 | zakwalifikowano |
22. | Woźniak Igor | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 | zakwalifikowano |
23. | Tomyślak Łukasz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 | zakwalifikowano |
24. | Martyniak Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 | zakwalifikowano |
25. | Bem Antoni | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 | zakwalifikowano |
26. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
27. | GAWENDA Patryk | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 | zakwalifikowano |
28. | WAŚCIŃSKI Gracjan | IKS LESZNO | 19.10.2006 | zakwalifikowano |
29. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 | zakwalifikowano |
29. | MLICKI Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 | zakwalifikowano |
31. | CIEPŁY Oliwier | AZS AWF POZNAŃ | 28.10.2005 | zakwalifikowano |
31. | Biedrzycki Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.2002 | zakwalifikowano |
33. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 | zakwalifikowano |
34. | KANCI Maksymilian | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 | zakwalifikowano |
35. | WINKHOF Filip | IKS LESZNO | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
36. | Szczypiński Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 | zakwalifikowano |
37. | PIOSIK Dawid | IKS LESZNO | 16.12.2004 | zakwalifikowano |
38. | Płaszczewski Mikołaj | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 | zakwalifikowano |
39. | JURCZAK Mateusz | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 | zakwalifikowano |
40. | RADAJEWSKI Marcin | IKS LESZNO | 18.06.2005 | zakwalifikowano |
41. | Fedorowicz Karol | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 | zakwalifikowano |
42. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 | zakwalifikowano |
43. | ANDRZEJEWSKI Adam | IKS LESZNO | 31.10.2005 | zakwalifikowano |
44. | Wiśnik Olaf | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
45. | Jurczak Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.2005 | zakwalifikowano |
46. | Gajc Jan | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.07.2007 | zakwalifikowano |
47. | Smuda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 | zakwalifikowano |
48. | Pichłacz Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 | zakwalifikowano |
48. | Matusewicz Kamil | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 | zakwalifikowano |
50. | BRZEZIŃSKI Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.04.2001 | zakwalifikowano |
51. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | AZS AWF POZNAŃ | 01.11.2004 | zakwalifikowano |
52. | SŁOMIŃSKI Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 | zakwalifikowano |
53. | Parulski Jakub | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2006 | wyeliminowano |
54. | GINTER Cezary | IKS LESZNO | 22.01.2007 | wyeliminowano |
55. | Lewandowski Franciszek | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.05.2007 | wyeliminowano |
56. | WYSZYŃSKI Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 25.06.2007 | wyeliminowano |
57. | WILIŃSKI JULIAN PAWEŁ | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2008 | wyeliminowano |
58. | HRYNIEWIECKI Filip | WROCŁAWIANIE | 18.04.2007 | wyeliminowano |
59. | KANIA Dominik | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 | wyeliminowano |
60. | Nawrocki Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.2007 | wyeliminowano |
61. | Sowa Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 | wyeliminowano |
62. | Jasiński Mateusz | KU AZS-UAM POZNAŃ | 26.03.1999 | wyeliminowano |
63. | Mazur Maciej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 | wyeliminowano |
64. | Kowalski Tymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 | wyeliminowano |
64. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 | wyeliminowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Wojtkowiak Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 |
2. | Kwiatkowski Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 |
3. | WINKHOF Filip | IKS LESZNO | 25.11.2005 |
3. | PACHOLCZYK Szymon | IKS LESZNO | 17.10.2004 |
5. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
6. | Dołżycki Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 |
7. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
8. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
9. | KOZAK Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.06.1999 |
10. | BRICENO Janderson | WROCŁAWIANIE | 06.03.1995 |
11. | Bem Maciej | AZS AWF POZNAŃ | 31.03.2001 |
12. | SZUMIELEWICZ Paweł | WROCŁAWIANIE | 26.08.1986 |
13. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
14. | Woźniak Igor | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 |
15. | Martyniak Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 |
16. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
17. | Borowiec Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 |
18. | MOŻEJKO Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 |
19. | SACHARCZUK Bartosz | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 |
20. | GOC Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.01.2000 |
21. | KWIATKOWSKI Karol | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 |
22. | Czartoryski Szymon | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 |
23. | Olszewski Mikołaj | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 |
24. | TARASIEWICZ Maxime | WROCŁAWIANIE | 11.02.1997 |
25. | ROMERO Roger | WROCŁAWIANIE | 28.06.1999 |
26. | Bem Antoni | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 |
27. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
28. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
29. | Biedrzycki Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.2002 |
30. | PIOSIK Dawid | IKS LESZNO | 16.12.2004 |
31. | Płaszczewski Mikołaj | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 |
32. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
33. | Tomyślak Łukasz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 |
34. | GAWENDA Patryk | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 |
35. | WAŚCIŃSKI Gracjan | IKS LESZNO | 19.10.2006 |
36. | MLICKI Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 |
37. | CIEPŁY Oliwier | AZS AWF POZNAŃ | 28.10.2005 |
38. | KANCI Maksymilian | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 |
39. | Szczypiński Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 |
40. | JURCZAK Mateusz | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 |
41. | RADAJEWSKI Marcin | IKS LESZNO | 18.06.2005 |
42. | Fedorowicz Karol | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 |
43. | ANDRZEJEWSKI Adam | IKS LESZNO | 31.10.2005 |
44. | Wiśnik Olaf | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 |
45. | Jurczak Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.2005 |
46. | Gajc Jan | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.07.2007 |
47. | Smuda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 |
48. | Pichłacz Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 |
48. | Matusewicz Kamil | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 |
50. | BRZEZIŃSKI Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.04.2001 |
51. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | AZS AWF POZNAŃ | 01.11.2004 |
52. | SŁOMIŃSKI Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 |
53. | Parulski Jakub | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2006 |
54. | GINTER Cezary | IKS LESZNO | 22.01.2007 |
55. | Lewandowski Franciszek | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.05.2007 |
56. | WYSZYŃSKI Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 25.06.2007 |
57. | WILIŃSKI JULIAN PAWEŁ | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2008 |
58. | HRYNIEWIECKI Filip | WROCŁAWIANIE | 18.04.2007 |
59. | KANIA Dominik | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 |
60. | Nawrocki Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.2007 |
61. | Sowa Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 |
62. | Jasiński Mateusz | KU AZS-UAM POZNAŃ | 26.03.1999 |
63. | Mazur Maciej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 |
64. | Kowalski Tymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 |
64. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 |