Turniej

Nazwa: Międzynarodowy Turniej Muszkieter Trophy - szpada dziewcząt (roczniki 2007-2008)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.03.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
2. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007
3. Moszonka Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
4. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
5. Sadowska Amelia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
6. Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
7. KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
8. Nowak Martyna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
9. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
10. DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
11. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
12. Żabka Paulina RMKS RYBNIK 17.07.2008
13. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008
14. SOKALSKA Klara KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
15. Zaklika Hanna UKS START OPOLE 25.11.2008
16. Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
17. Kauch Zuzanna RMKS RYBNIK 11.09.2008
18. Majnusz Agata PIAST GLIWICE 21.10.2007
19. Wróblewska Jagoda AZS AWF WROCŁAW 24.04.2008
20. BIAŁEK AMELIA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.06.2007
21. Kiełbasiewicz Anna AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.12.2008
22. Ziober Aleksandra PIAST GLIWICE 24.07.2007
23. MILIŃSKA MARTYNA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
24. Murdzek Kinga AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007
25. Molendys Amelia AZS AWF KRAKÓW 23.04.2008
26. Zagacka Natasza TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2008
27. Radwańska Zofia AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008
28. Wątor Zofia AZS AWF KRAKÓW 23.05.2008
29. Kraskowska Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 20.11.2008
30. Mielniczek Blanka PIAST GLIWICE 09.07.2007
31. Michalska Anna PIAST GLIWICE 20.01.2007
32. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007
33. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006
34. MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007
35. SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007
36. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008
37. Dulska Lena LUKS "POL" Czersk 29.10.2008
38. Szalińska Wiktoria AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 wyeliminowano
- Kraskowska Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 20.11.2008 wyeliminowano
- MILIŃSKA MARTYNA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008 wyeliminowano
- Murdzek Kinga AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007 wyeliminowano
- Molendys Amelia AZS AWF KRAKÓW 23.04.2008 wyeliminowano
- Zagacka Natasza TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2008 wyeliminowano
- Radwańska Zofia AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008 wyeliminowano
- Wątor Zofia AZS AWF KRAKÓW 23.05.2008 wyeliminowano
- Mielniczek Blanka PIAST GLIWICE 09.07.2007 wyeliminowano
- Kiełbasiewicz Anna AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.12.2008 wyeliminowano
- Michalska Anna PIAST GLIWICE 20.01.2007 wyeliminowano
- Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007 wyeliminowano
- KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006 wyeliminowano
- MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007 wyeliminowano
- SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007 wyeliminowano
- JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008 wyeliminowano
- Dulska Lena LUKS "POL" Czersk 29.10.2008 wyeliminowano
- Ziober Aleksandra PIAST GLIWICE 24.07.2007 wyeliminowano
- BIAŁEK AMELIA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.06.2007 wyeliminowano
- JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007 wyeliminowano
- DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008 wyeliminowano
- Moszonka Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007 wyeliminowano
- SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 wyeliminowano
- Sadowska Amelia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 wyeliminowano
- Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 wyeliminowano
- KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 wyeliminowano
- Nowak Martyna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007 wyeliminowano
- Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 wyeliminowano
- DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008 wyeliminowano
- Wróblewska Jagoda AZS AWF WROCŁAW 24.04.2008 wyeliminowano
- Żabka Paulina RMKS RYBNIK 17.07.2008 wyeliminowano
- Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008 wyeliminowano
- SOKALSKA Klara KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008 wyeliminowano
- Zaklika Hanna UKS START OPOLE 25.11.2008 wyeliminowano
- Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008 wyeliminowano
- Kauch Zuzanna RMKS RYBNIK 11.09.2008 wyeliminowano
- Majnusz Agata PIAST GLIWICE 21.10.2007 wyeliminowano
- Szalińska Wiktoria AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
- Kraskowska Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 20.11.2008
- MILIŃSKA MARTYNA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
- Murdzek Kinga AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007
- Molendys Amelia AZS AWF KRAKÓW 23.04.2008
- Zagacka Natasza TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2008
- Radwańska Zofia AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008
- Wątor Zofia AZS AWF KRAKÓW 23.05.2008
- Mielniczek Blanka PIAST GLIWICE 09.07.2007
- Kiełbasiewicz Anna AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.12.2008
- Michalska Anna PIAST GLIWICE 20.01.2007
- Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007
- KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006
- MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007
- SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007
- JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008
- Dulska Lena LUKS "POL" Czersk 29.10.2008
- Ziober Aleksandra PIAST GLIWICE 24.07.2007
- BIAŁEK AMELIA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.06.2007
- JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007
- DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
- Moszonka Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
- SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
- Sadowska Amelia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
- Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
- KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
- Nowak Martyna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
- Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
- DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
- Wróblewska Jagoda AZS AWF WROCŁAW 24.04.2008
- Żabka Paulina RMKS RYBNIK 17.07.2008
- Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008
- SOKALSKA Klara KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
- Zaklika Hanna UKS START OPOLE 25.11.2008
- Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
- Kauch Zuzanna RMKS RYBNIK 11.09.2008
- Majnusz Agata PIAST GLIWICE 21.10.2007
- Szalińska Wiktoria AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content