Nazwa: Challenge Wratislavia -- szpada chłopców (roczniki 2012 i młodsi) - 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 17.03.2023
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Warecki Grzegorz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 04.04.2012 | |
2. | Seemann Karol | RMKS RYBNIK | 12.10.2012 | |
3. | Kurowski Tytus | PIAST GLIWICE | 19.06.2012 | |
4. | Pliszczak Franciszek | UKS START OPOLE | 19.03.2012 | |
5. | MATYSZCZAK NATANIEL | KS OLIMP LUBIN | 19.06.2012 | |
6. | Korduła Franciszek | RMKS RYBNIK | 10.06.2012 | |
7. | Smolarczyk Bartosz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 10.05.2012 | |
8. | Waśko Jan | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2012 | |
9. | Awramik Mieszko | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 10.11.2012 | |
10. | Wojtyczko Gabriel | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.12.2012 | |
11. | Golicz Maciej | TS Sokolnia Chorzów | 01.03.2013 | |
12. | Kazimirski Jędrzej | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 02.03.2013 | |
13. | Laszczyk Franciszek | UKS KOSYNIER GLIWICE | 04.02.2013 | |
14. | Molikiewicz Franciszek | TORUŃ - RIPOSTA | 14.03.2012 | |
15. | Bigus Andrzej | KS SZPADA WROCŁAW | 09.04.2013 | |
16. | Milewicz Ignacy | AZS AWF WROCŁAW | 15.07.2012 | |
17. | Czaplak Maciej | UKS TRÓJKA RADLIN | 27.11.2012 | |
18. | Wąsik Jan | PKSZERM WARSZAWA | 10.07.2012 | |
19. | Królikowski Aleksander | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.01.2013 | |
20. | Skiba Bartosz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 11.02.2013 | |
21. | Kobylański Hugon | AZS AWF WROCŁAW | 01.06.2012 | |
22. | Roguski Paweł | KSz WARSZAWIANKA | 15.08.2012 | |
23. | Sadowy Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 11.09.2013 | |
24. | Mazurek Stanisław | UKS RAPIER RYBNIK | 18.07.2013 | |
25. | Szymański Marcel | TORUŃ - RIPOSTA | 02.01.2012 | |
26. | SOŁTYSIAK Filip | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 18.01.2014 | |
27. | Chodacki Kacper | RMKS RYBNIK | 17.06.2013 | |
28. | Szastok Tomasz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 17.06.2013 | |
29. | Stańczuk Aleksander | TORUŃ - RIPOSTA | 31.05.2013 | |
30. | Rewaj Andrzej | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 09.08.2012 | |
31. | Wilusz Dawid | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.11.2012 | |
32. | Marcinkiewicz Hubert | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 24.09.2013 | |
33. | Kamiński Stefan | AZS AWF WARSZAWA | 15.06.2013 | |
34. | Neckar Michał | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 29.05.2012 | |
35. | Kopczyk Miron | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2014 | |
36. | Olyanovskyy Maksymilian | UKS PIAST LEGNICA | 10.12.2012 | |
37. | Bobrowicz Leon | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.06.2012 | |
38. | Emilianowicz Aleksander | MKS KUSY SZCZECIN | 29.04.2013 | |
39. | Kosowski Filip | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.07.2013 | |
40. | Piotrowski Juliusz | TORUŃ - RIPOSTA | 06.07.2012 | |
41. | Kasprzyk Florian | UKS START OPOLE | 23.04.2014 | |
42. | MATYSZCZAK KORDIAN | KS OLIMP LUBIN | 19.06.2012 | |
43. | KULAK MARCEL | WARTA ŚREM | 15.03.2012 | |
44. | Polok Oliwier | TPSZ RYBNIK | 22.04.2013 | |
45. | Żuk Lucjan | TORUŃ - RIPOSTA | 06.05.2013 | |
46. | Skorek Franciszek | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 24.09.2012 | |
47. | Dyderski Kajetan | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 09.03.2013 | |
48. | Jachimowski Piotr | TS Sokolnia Chorzów | 15.01.2013 | |
49. | Paluch Aleksander | KS OLIMP LUBIN | 05.04.2012 | |
50. | Musiał Filip | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 07.10.2012 | |
51. | Gerlich Teodor | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.08.2012 | |
52. | Tokarczyk Piotr | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 31.10.2013 | |
53. | NOWACKI RAFAŁ | AZS AWF WROCŁAW | 30.08.2014 | |
54. | Adamczyk Błażej | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.02.2014 | |
55. | Ziółkowski Franciszek | PKSZERM WARSZAWA | 24.06.2014 | |
56. | Kuban Wojciech | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 04.05.2013 | |
57. | Słomka Stanisław | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.06.2012 | |
58. | PIOTROWSKI Sebastian | KS OLIMP LUBIN | 09.07.2014 | |
59. | Wrzeszczyński Marcel | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.11.2012 | |
60. | Grębowiec Nikodem | UKS START OPOLE | 15.11.2012 | |
61. | Sanecki Maciej | MKS KUSY SZCZECIN | 22.08.2013 | |
62. | Mazur NIKODEM | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 13.09.2012 | |
63. | Mandrysz Krzysztof | TPSZ RYBNIK | 28.06.2013 | |
64. | Korkin Danyl | KS OLIMP LUBIN | 15.01.2015 | |
65. | Torzewski Jakub | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 04.01.2013 | |
66. | Bujakowski Eryk | KS OLIMP LUBIN | 22.06.2013 | |
67. | Gorski Jacek | KS SZPADA WROCŁAW | 14.02.2013 | |
68. | Mazur Aleksander | UKS TRÓJKA RADLIN | 05.12.2014 | |
69. | Owczarek Ignacy | AZS AWF WROCŁAW | 02.02.2013 | |
70. | Szawlis Tomasz | AZS AWF WROCŁAW | 13.04.2015 | |
71. | Grosman Leon | AZS AWF WROCŁAW | 06.12.2013 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Warecki Grzegorz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 04.04.2012 | zakwalifikowano |
- | Skorek Franciszek | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 24.09.2012 | zakwalifikowano |
- | Tokarczyk Piotr | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 31.10.2013 | zakwalifikowano |
- | Gerlich Teodor | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.08.2012 | zakwalifikowano |
- | Musiał Filip | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 07.10.2012 | zakwalifikowano |
- | Paluch Aleksander | KS OLIMP LUBIN | 05.04.2012 | zakwalifikowano |
- | Jachimowski Piotr | TS Sokolnia Chorzów | 15.01.2013 | zakwalifikowano |
- | Dyderski Kajetan | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 09.03.2013 | zakwalifikowano |
- | Żuk Lucjan | TORUŃ - RIPOSTA | 06.05.2013 | zakwalifikowano |
- | Adamczyk Błażej | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.02.2014 | zakwalifikowano |
- | Polok Oliwier | TPSZ RYBNIK | 22.04.2013 | zakwalifikowano |
- | KULAK MARCEL | WARTA ŚREM | 15.03.2012 | zakwalifikowano |
- | MATYSZCZAK KORDIAN | KS OLIMP LUBIN | 19.06.2012 | zakwalifikowano |
- | Kasprzyk Florian | UKS START OPOLE | 23.04.2014 | zakwalifikowano |
- | Piotrowski Juliusz | TORUŃ - RIPOSTA | 06.07.2012 | zakwalifikowano |
- | Kosowski Filip | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.07.2013 | zakwalifikowano |
- | NOWACKI RAFAŁ | AZS AWF WROCŁAW | 30.08.2014 | zakwalifikowano |
- | Ziółkowski Franciszek | PKSZERM WARSZAWA | 24.06.2014 | zakwalifikowano |
- | Bobrowicz Leon | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.06.2012 | zakwalifikowano |
- | Korkin Danyl | KS OLIMP LUBIN | 15.01.2015 | zakwalifikowano |
- | Szawlis Tomasz | AZS AWF WROCŁAW | 13.04.2015 | zakwalifikowano |
- | Owczarek Ignacy | AZS AWF WROCŁAW | 02.02.2013 | zakwalifikowano |
- | Mazur Aleksander | UKS TRÓJKA RADLIN | 05.12.2014 | zakwalifikowano |
- | Gorski Jacek | KS SZPADA WROCŁAW | 14.02.2013 | zakwalifikowano |
- | Bujakowski Eryk | KS OLIMP LUBIN | 22.06.2013 | zakwalifikowano |
- | Torzewski Jakub | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 04.01.2013 | zakwalifikowano |
- | Mandrysz Krzysztof | TPSZ RYBNIK | 28.06.2013 | zakwalifikowano |
- | Kuban Wojciech | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 04.05.2013 | zakwalifikowano |
- | Mazur NIKODEM | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 13.09.2012 | zakwalifikowano |
- | Sanecki Maciej | MKS KUSY SZCZECIN | 22.08.2013 | zakwalifikowano |
- | Grębowiec Nikodem | UKS START OPOLE | 15.11.2012 | zakwalifikowano |
- | Wrzeszczyński Marcel | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.11.2012 | zakwalifikowano |
- | PIOTROWSKI Sebastian | KS OLIMP LUBIN | 09.07.2014 | zakwalifikowano |
- | Słomka Stanisław | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.06.2012 | zakwalifikowano |
- | Emilianowicz Aleksander | MKS KUSY SZCZECIN | 29.04.2013 | zakwalifikowano |
- | Olyanovskyy Maksymilian | UKS PIAST LEGNICA | 10.12.2012 | zakwalifikowano |
- | Seemann Karol | RMKS RYBNIK | 12.10.2012 | zakwalifikowano |
- | Wojtyczko Gabriel | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.12.2012 | zakwalifikowano |
- | Milewicz Ignacy | AZS AWF WROCŁAW | 15.07.2012 | zakwalifikowano |
- | Bigus Andrzej | KS SZPADA WROCŁAW | 09.04.2013 | zakwalifikowano |
- | Molikiewicz Franciszek | TORUŃ - RIPOSTA | 14.03.2012 | zakwalifikowano |
- | Laszczyk Franciszek | UKS KOSYNIER GLIWICE | 04.02.2013 | zakwalifikowano |
- | Kazimirski Jędrzej | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 02.03.2013 | zakwalifikowano |
- | Golicz Maciej | TS Sokolnia Chorzów | 01.03.2013 | zakwalifikowano |
- | Awramik Mieszko | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 10.11.2012 | zakwalifikowano |
- | Wąsik Jan | PKSZERM WARSZAWA | 10.07.2012 | zakwalifikowano |
- | Waśko Jan | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2012 | zakwalifikowano |
- | Smolarczyk Bartosz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 10.05.2012 | zakwalifikowano |
- | Korduła Franciszek | RMKS RYBNIK | 10.06.2012 | zakwalifikowano |
- | MATYSZCZAK NATANIEL | KS OLIMP LUBIN | 19.06.2012 | zakwalifikowano |
- | Pliszczak Franciszek | UKS START OPOLE | 19.03.2012 | zakwalifikowano |
- | Kurowski Tytus | PIAST GLIWICE | 19.06.2012 | zakwalifikowano |
- | Czaplak Maciej | UKS TRÓJKA RADLIN | 27.11.2012 | zakwalifikowano |
- | Królikowski Aleksander | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.01.2013 | zakwalifikowano |
- | Kopczyk Miron | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2014 | zakwalifikowano |
- | Szastok Tomasz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 17.06.2013 | zakwalifikowano |
- | Neckar Michał | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 29.05.2012 | zakwalifikowano |
- | Kamiński Stefan | AZS AWF WARSZAWA | 15.06.2013 | zakwalifikowano |
- | Marcinkiewicz Hubert | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 24.09.2013 | zakwalifikowano |
- | Wilusz Dawid | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.11.2012 | zakwalifikowano |
- | Rewaj Andrzej | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 09.08.2012 | zakwalifikowano |
- | Stańczuk Aleksander | TORUŃ - RIPOSTA | 31.05.2013 | zakwalifikowano |
- | Chodacki Kacper | RMKS RYBNIK | 17.06.2013 | zakwalifikowano |
- | Skiba Bartosz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 11.02.2013 | zakwalifikowano |
- | SOŁTYSIAK Filip | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 18.01.2014 | zakwalifikowano |
- | Szymański Marcel | TORUŃ - RIPOSTA | 02.01.2012 | zakwalifikowano |
- | Mazurek Stanisław | UKS RAPIER RYBNIK | 18.07.2013 | zakwalifikowano |
- | Sadowy Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 11.09.2013 | zakwalifikowano |
- | Roguski Paweł | KSz WARSZAWIANKA | 15.08.2012 | zakwalifikowano |
- | Kobylański Hugon | AZS AWF WROCŁAW | 01.06.2012 | zakwalifikowano |
- | Grosman Leon | AZS AWF WROCŁAW | 06.12.2013 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Warecki Grzegorz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 04.04.2012 |
3. | Seemann Karol | RMKS RYBNIK | 12.10.2012 |
3. | Kurowski Tytus | PIAST GLIWICE | 19.06.2012 |
5. | Pliszczak Franciszek | UKS START OPOLE | 19.03.2012 |
6. | MATYSZCZAK NATANIEL | KS OLIMP LUBIN | 19.06.2012 |
8. | Korduła Franciszek | RMKS RYBNIK | 10.06.2012 |
9. | Smolarczyk Bartosz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 10.05.2012 |
11. | Waśko Jan | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2012 |
12. | Awramik Mieszko | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 10.11.2012 |
14. | Wojtyczko Gabriel | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.12.2012 |
15. | Golicz Maciej | TS Sokolnia Chorzów | 01.03.2013 |
16. | Kazimirski Jędrzej | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 02.03.2013 |
18. | Laszczyk Franciszek | UKS KOSYNIER GLIWICE | 04.02.2013 |
20. | Molikiewicz Franciszek | TORUŃ - RIPOSTA | 14.03.2012 |
24. | Bigus Andrzej | KS SZPADA WROCŁAW | 09.04.2013 |
25. | Milewicz Ignacy | AZS AWF WROCŁAW | 15.07.2012 |
26. | Czaplak Maciej | UKS TRÓJKA RADLIN | 27.11.2012 |
27. | Wąsik Jan | PKSZERM WARSZAWA | 10.07.2012 |
28. | Królikowski Aleksander | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.01.2013 |
30. | Skiba Bartosz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 11.02.2013 |
31. | Kobylański Hugon | AZS AWF WROCŁAW | 01.06.2012 |
33. | Roguski Paweł | KSz WARSZAWIANKA | 15.08.2012 |
34. | Sadowy Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 11.09.2013 |
36. | Mazurek Stanisław | UKS RAPIER RYBNIK | 18.07.2013 |
37. | Szymański Marcel | TORUŃ - RIPOSTA | 02.01.2012 |
40. | SOŁTYSIAK Filip | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 18.01.2014 |
43. | Chodacki Kacper | RMKS RYBNIK | 17.06.2013 |
50. | Szastok Tomasz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 17.06.2013 |
53. | Stańczuk Aleksander | TORUŃ - RIPOSTA | 31.05.2013 |
56. | Rewaj Andrzej | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 09.08.2012 |
57. | Wilusz Dawid | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.11.2012 |
58. | Marcinkiewicz Hubert | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 24.09.2013 |
62. | Kamiński Stefan | AZS AWF WARSZAWA | 15.06.2013 |
65. | Neckar Michał | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 29.05.2012 |
67. | Kopczyk Miron | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2014 |
70. | Olyanovskyy Maksymilian | UKS PIAST LEGNICA | 10.12.2012 |
72. | Bobrowicz Leon | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.06.2012 |
74. | Emilianowicz Aleksander | MKS KUSY SZCZECIN | 29.04.2013 |
75. | Kosowski Filip | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.07.2013 |
76. | Piotrowski Juliusz | TORUŃ - RIPOSTA | 06.07.2012 |
77. | Kasprzyk Florian | UKS START OPOLE | 23.04.2014 |
78. | MATYSZCZAK KORDIAN | KS OLIMP LUBIN | 19.06.2012 |
79. | KULAK MARCEL | WARTA ŚREM | 15.03.2012 |
81. | Polok Oliwier | TPSZ RYBNIK | 22.04.2013 |
83. | Żuk Lucjan | TORUŃ - RIPOSTA | 06.05.2013 |
84. | Skorek Franciszek | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 24.09.2012 |
86. | Dyderski Kajetan | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 09.03.2013 |
87. | Jachimowski Piotr | TS Sokolnia Chorzów | 15.01.2013 |
90. | Paluch Aleksander | KS OLIMP LUBIN | 05.04.2012 |
92. | Musiał Filip | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 07.10.2012 |
93. | Gerlich Teodor | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.08.2012 |
95. | Tokarczyk Piotr | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 31.10.2013 |
96. | NOWACKI RAFAŁ | AZS AWF WROCŁAW | 30.08.2014 |
103. | Adamczyk Błażej | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.02.2014 |
107. | Ziółkowski Franciszek | PKSZERM WARSZAWA | 24.06.2014 |
108. | Kuban Wojciech | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 04.05.2013 |
111. | Słomka Stanisław | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.06.2012 |
112. | PIOTROWSKI Sebastian | KS OLIMP LUBIN | 09.07.2014 |
113. | Wrzeszczyński Marcel | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.11.2012 |
114. | Grębowiec Nikodem | UKS START OPOLE | 15.11.2012 |
115. | Sanecki Maciej | MKS KUSY SZCZECIN | 22.08.2013 |
116. | Mazur NIKODEM | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 13.09.2012 |
117. | Mandrysz Krzysztof | TPSZ RYBNIK | 28.06.2013 |
118. | Korkin Danyl | KS OLIMP LUBIN | 15.01.2015 |
119. | Torzewski Jakub | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 04.01.2013 |
120. | Bujakowski Eryk | KS OLIMP LUBIN | 22.06.2013 |
120. | Gorski Jacek | KS SZPADA WROCŁAW | 14.02.2013 |
122. | Mazur Aleksander | UKS TRÓJKA RADLIN | 05.12.2014 |
123. | Owczarek Ignacy | AZS AWF WROCŁAW | 02.02.2013 |
123. | Szawlis Tomasz | AZS AWF WROCŁAW | 13.04.2015 |
125. | Grosman Leon | AZS AWF WROCŁAW | 06.12.2013 |