Turniej

Nazwa: Puchar Świata Grand Prix w szpadzie mężczyzn - Budapeszt 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.03.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Antkiewicz Mateusz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
2. KOLAŃCZYK Wojciech AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
3. Michalak Damian PIAST GLIWICE 04.04.1999
4. Lubieniecki Wojciech KS AGH Kraków 08.12.1999
5. BIELEC Maciej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
6. Zawrotniak Radosław AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981
7. Nycz Mateusz PIAST GLIWICE 11.02.1989
8. SZURLEJ Bartłomiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
9. Budek Karol KKS KRAKÓW 08.07.1996
10. NOGANOWICZ Karol AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
11. OPAŁKA Michał AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
12. Socha Jan PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Antkiewicz Mateusz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993 zakwalifikowano
- KOLAŃCZYK Wojciech AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999 zakwalifikowano
- Michalak Damian PIAST GLIWICE 04.04.1999 zakwalifikowano
- Lubieniecki Wojciech KS AGH Kraków 08.12.1999 zakwalifikowano
- BIELEC Maciej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997 zakwalifikowano
- Zawrotniak Radosław AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981 zakwalifikowano
- Nycz Mateusz PIAST GLIWICE 11.02.1989 zakwalifikowano
- SZURLEJ Bartłomiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000 zakwalifikowano
- Budek Karol KKS KRAKÓW 08.07.1996 zakwalifikowano
- NOGANOWICZ Karol AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001 zakwalifikowano
- OPAŁKA Michał AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997 zakwalifikowano
- Socha Jan PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
20. Antkiewicz Mateusz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
49. KOLAŃCZYK Wojciech AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
100. Michalak Damian PIAST GLIWICE 04.04.1999
109. Lubieniecki Wojciech KS AGH Kraków 08.12.1999
121. BIELEC Maciej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
128. Zawrotniak Radosław AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981
156. Nycz Mateusz PIAST GLIWICE 11.02.1989
166. SZURLEJ Bartłomiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
170. Budek Karol KKS KRAKÓW 08.07.1996
208. NOGANOWICZ Karol AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
328. OPAŁKA Michał AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
333. Socha Jan PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content