Nazwa: Challenge Wratislavia - floret dziewcząt (roczniki 2010-2011) - 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 19.03.2023
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Kociubińska Zofia | IKS LESZNO | 14.08.2010 | |
2. | PISAREWICZ Olga | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.01.2010 | |
3. | SZULTKA Alicja | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.03.2010 | |
4. | Woźniak Mira | AZS AWF POZNAŃ | 01.02.2011 | |
5. | Murawska Aleksandra | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 10.12.2010 | |
6. | NOWAK Lena | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 18.02.2010 | |
7. | GATZ Alicja | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.11.2011 | |
8. | SZOSTAK Waleria | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2010 | |
9. | Łaszczyńska Maja | IKS LESZNO | 20.06.2011 | |
10. | Juszkiewicz Nadia | IKS LESZNO | 04.05.2010 | |
11. | Nowaczyk Amelia | IKS LESZNO | 17.08.2011 | |
12. | SŁODKOWSKA Maria | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.02.2010 | |
13. | Wróblewska Oliwia | AZS AWF WARSZAWA | 02.07.2010 | |
14. | Jakubowska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 11.05.2011 | |
15. | BORAWSKA Emilia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.10.2010 | |
16. | BUDA Oliwia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.01.2010 | |
17. | KALISZEWSKA ANTONINA | AZS AWF WARSZAWA | 08.07.2011 | |
18. | Plutecka Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 26.06.2011 | |
19. | Bandach Wiktoria | UKS FLORET Ruda Śląska | 07.01.2010 | |
20. | JUREK Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 01.05.2011 | |
21. | JAKUBOWSKA Emilia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 17.09.2010 | |
22. | ZĄBKOWSKA Julia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 16.03.2011 | |
23. | Kawecka Margarita | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 30.10.2011 | |
24. | HRUZEVYCH Ivanna | WROCŁAWIANIE | 15.03.2011 | |
25. | MOŚ Barbara | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 11.03.2011 | |
26. | Ziubrak Inka | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.03.2011 | |
27. | BOROŃ Maja | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 16.06.2011 | |
28. | POKORSKA Zuzanna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.09.2010 | |
29. | Ziółkowska Alicja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 03.01.2010 | |
30. | PAUL Liliana | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.08.2011 | |
31. | DUMAŃSKA Ludmiła | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 03.04.2010 | |
32. | BAZYLI Zuzanna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.07.2010 | |
33. | KRYSZTOFORSKA Julia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.08.2011 | |
34. | KORCZAK LENA | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 27.12.2010 | |
35. | DOWNAR Anastazja | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 08.07.2010 | |
36. | Wełnowska Lena | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.11.2010 | |
37. | NOWAK ALICJA | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.2011 | |
38. | WITTSTOCK NATASZA | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 29.05.2011 | |
39. | Nowicka Matylda | AZS AWF POZNAŃ | 02.03.2011 | |
40. | Glonek Natalia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.08.2011 | |
41. | PIERZCHAŁA Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 28.12.2010 | |
42. | Kozhevnikova Sofia | UKS FENIKS JABŁONNA | 10.11.2010 | |
43. | Firlej Aleksandra | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.12.2011 | |
44. | Kuklińska Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 12.07.2011 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Kociubińska Zofia | IKS LESZNO | 14.08.2010 | zakwalifikowano |
- | KORCZAK LENA | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 27.12.2010 | zakwalifikowano |
- | Ziubrak Inka | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.03.2011 | zakwalifikowano |
- | BOROŃ Maja | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 16.06.2011 | zakwalifikowano |
- | POKORSKA Zuzanna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.09.2010 | zakwalifikowano |
- | Ziółkowska Alicja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 03.01.2010 | zakwalifikowano |
- | PAUL Liliana | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.08.2011 | zakwalifikowano |
- | DUMAŃSKA Ludmiła | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 03.04.2010 | zakwalifikowano |
- | BAZYLI Zuzanna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.07.2010 | zakwalifikowano |
- | KRYSZTOFORSKA Julia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.08.2011 | zakwalifikowano |
- | DOWNAR Anastazja | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 08.07.2010 | zakwalifikowano |
- | HRUZEVYCH Ivanna | WROCŁAWIANIE | 15.03.2011 | zakwalifikowano |
- | Wełnowska Lena | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.11.2010 | zakwalifikowano |
- | NOWAK ALICJA | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.2011 | zakwalifikowano |
- | WITTSTOCK NATASZA | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 29.05.2011 | zakwalifikowano |
- | Nowicka Matylda | AZS AWF POZNAŃ | 02.03.2011 | zakwalifikowano |
- | Glonek Natalia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.08.2011 | zakwalifikowano |
- | PIERZCHAŁA Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 28.12.2010 | zakwalifikowano |
- | Kozhevnikova Sofia | UKS FENIKS JABŁONNA | 10.11.2010 | zakwalifikowano |
- | Firlej Aleksandra | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.12.2011 | zakwalifikowano |
- | MOŚ Barbara | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 11.03.2011 | zakwalifikowano |
- | Kawecka Margarita | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 30.10.2011 | zakwalifikowano |
- | PISAREWICZ Olga | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.01.2010 | zakwalifikowano |
- | Nowaczyk Amelia | IKS LESZNO | 17.08.2011 | zakwalifikowano |
- | SZULTKA Alicja | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.03.2010 | zakwalifikowano |
- | Woźniak Mira | AZS AWF POZNAŃ | 01.02.2011 | zakwalifikowano |
- | Murawska Aleksandra | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 10.12.2010 | zakwalifikowano |
- | NOWAK Lena | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 18.02.2010 | zakwalifikowano |
- | GATZ Alicja | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.11.2011 | zakwalifikowano |
- | SZOSTAK Waleria | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2010 | zakwalifikowano |
- | Łaszczyńska Maja | IKS LESZNO | 20.06.2011 | zakwalifikowano |
- | Juszkiewicz Nadia | IKS LESZNO | 04.05.2010 | zakwalifikowano |
- | SŁODKOWSKA Maria | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.02.2010 | zakwalifikowano |
- | ZĄBKOWSKA Julia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 16.03.2011 | zakwalifikowano |
- | Wróblewska Oliwia | AZS AWF WARSZAWA | 02.07.2010 | zakwalifikowano |
- | Jakubowska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 11.05.2011 | zakwalifikowano |
- | BORAWSKA Emilia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.10.2010 | zakwalifikowano |
- | BUDA Oliwia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.01.2010 | zakwalifikowano |
- | KALISZEWSKA ANTONINA | AZS AWF WARSZAWA | 08.07.2011 | zakwalifikowano |
- | Plutecka Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 26.06.2011 | zakwalifikowano |
- | Bandach Wiktoria | UKS FLORET Ruda Śląska | 07.01.2010 | zakwalifikowano |
- | JUREK Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 01.05.2011 | zakwalifikowano |
- | JAKUBOWSKA Emilia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 17.09.2010 | zakwalifikowano |
- | Kuklińska Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 12.07.2011 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Kociubińska Zofia | IKS LESZNO | 14.08.2010 |
2. | PISAREWICZ Olga | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.01.2010 |
3. | SZULTKA Alicja | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.03.2010 |
5. | Woźniak Mira | AZS AWF POZNAŃ | 01.02.2011 |
7. | Murawska Aleksandra | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 10.12.2010 |
9. | NOWAK Lena | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 18.02.2010 |
16. | GATZ Alicja | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.11.2011 |
17. | SZOSTAK Waleria | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2010 |
18. | Łaszczyńska Maja | IKS LESZNO | 20.06.2011 |
23. | Juszkiewicz Nadia | IKS LESZNO | 04.05.2010 |
26. | Nowaczyk Amelia | IKS LESZNO | 17.08.2011 |
29. | SŁODKOWSKA Maria | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.02.2010 |
29. | Wróblewska Oliwia | AZS AWF WARSZAWA | 02.07.2010 |
33. | Jakubowska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 11.05.2011 |
34. | BORAWSKA Emilia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.10.2010 |
35. | BUDA Oliwia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.01.2010 |
36. | KALISZEWSKA ANTONINA | AZS AWF WARSZAWA | 08.07.2011 |
39. | Plutecka Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 26.06.2011 |
40. | Bandach Wiktoria | UKS FLORET Ruda Śląska | 07.01.2010 |
42. | JUREK Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 01.05.2011 |
44. | JAKUBOWSKA Emilia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 17.09.2010 |
47. | ZĄBKOWSKA Julia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 16.03.2011 |
50. | Kawecka Margarita | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 30.10.2011 |
52. | HRUZEVYCH Ivanna | WROCŁAWIANIE | 15.03.2011 |
53. | MOŚ Barbara | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 11.03.2011 |
54. | Ziubrak Inka | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.03.2011 |
61. | BOROŃ Maja | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 16.06.2011 |
62. | POKORSKA Zuzanna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.09.2010 |
63. | Ziółkowska Alicja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 03.01.2010 |
64. | PAUL Liliana | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.08.2011 |
65. | DUMAŃSKA Ludmiła | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 03.04.2010 |
66. | BAZYLI Zuzanna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.07.2010 |
67. | KRYSZTOFORSKA Julia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.08.2011 |
69. | KORCZAK LENA | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 27.12.2010 |
70. | DOWNAR Anastazja | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 08.07.2010 |
75. | Wełnowska Lena | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.11.2010 |
77. | NOWAK ALICJA | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.2011 |
77. | WITTSTOCK NATASZA | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 29.05.2011 |
87. | Nowicka Matylda | AZS AWF POZNAŃ | 02.03.2011 |
88. | Glonek Natalia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.08.2011 |
92. | PIERZCHAŁA Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 28.12.2010 |
93. | Kozhevnikova Sofia | UKS FENIKS JABŁONNA | 10.11.2010 |
94. | Firlej Aleksandra | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.12.2011 |
97. | Kuklińska Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 12.07.2011 |