Nazwa: Warszawska Syrenka 2022/2023 - szpada chłopców (roczniki 2011-2012)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 25.03.2023
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | BAGDONAS Gediminas | 44 | LITWA | 01.01.2011 |
2. | Bajor Gabriel | 28 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.09.2011 |
3. | Banaszewski Leon | 38 | KSz WARSZAWIANKA | 22.06.2011 |
4. | Biela Adam | 32 | PKSZERM WARSZAWA | 04.12.2011 |
5. | Bigus Wiktor | 14 | KS SZPADA WROCŁAW | 24.01.2011 |
6. | Brożyna Wojciech | 25 | KSz WARSZAWIANKA | 08.07.2011 |
7. | Bunio Wojciech | 41 | KSz WARSZAWIANKA | 22.09.2011 |
8. | Chatała Mateusz | 33 | KS OLIMP LUBIN | 24.08.2011 |
9. | Czaplak Maciej | 20 | UKS TRÓJKA RADLIN | 27.11.2012 |
10. | Dodson Adam | 37 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.09.2011 |
11. | Druzhynin Anton | 35 | KSz WARSZAWIANKA | 11.04.2012 |
12. | Grochmal Michał | 17 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 05.07.2012 |
13. | Janaszkiewicz Kamil | 30 | KSz WARSZAWIANKA | 18.09.2011 |
14. | Janda Mikołaj | 36 | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 02.11.2011 |
15. | Krochmalski Ignacy | 21 | PKSZERM WARSZAWA | 01.08.2011 |
16. | Kurowski Tytus | 2 | PIAST GLIWICE | 19.06.2012 |
17. | Lorenz Igor | 3 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 15.07.2011 |
18. | LOZENKO Ivan | 43 | LITWA | 01.01.2011 |
19. | Łapiński Franciszek | 31 | KSz WARSZAWIANKA | 08.10.2011 |
20. | Maćko Józef | 26 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.12.2011 |
21. | MATYSZCZAK NATANIEL | 13 | KS OLIMP LUBIN | 19.06.2012 |
22. | MATYSZCZAK KORDIAN | 29 | KS OLIMP LUBIN | 19.06.2012 |
23. | Molikiewicz Franciszek | 23 | TORUŃ - RIPOSTA | 14.03.2012 |
24. | Niżnik Filip | 11 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 09.07.2011 |
25. | Olszewski Oskar | 45 | KSz WARSZAWIANKA | 21.08.2012 |
26. | Pietras FILIP | 18 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.10.2011 |
27. | Piotrowski Juliusz | 27 | TORUŃ - RIPOSTA | 06.07.2012 |
28. | Roguski Paweł | 5 | KSz WARSZAWIANKA | 15.08.2012 |
29. | Sadowy Krzysztof | 1 | KSz WARSZAWIANKA | 23.01.2011 |
30. | Słomka Stanisław | 22 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.06.2012 |
31. | Smolarczyk Bartosz | 8 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 10.05.2012 |
32. | SOSNA Artemij | 42 | LITWA | 03.12.2012 |
33. | Szymański Marcel | 19 | TORUŃ - RIPOSTA | 02.01.2012 |
34. | VISAKAVICIUS Steponsan | 34 | LITWA | 01.01.2011 |
35. | Warecki Grzegorz | 6 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 04.04.2012 |
36. | Waśko Jan | 9 | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2012 |
37. | Wąsik Jan | 15 | PKSZERM WARSZAWA | 10.07.2012 |
38. | Wesołowski Stanisław | 7 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.12.2011 |
39. | Wielogórski Maksymilian | 40 | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 18.03.2011 |
40. | Wilusz Dawid | 10 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.11.2012 |
41. | Włodarczyk Paweł | 4 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 29.03.2011 |
42. | Wojtyczko Gabriel | 12 | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.12.2012 |
43. | Zając Kajetan | 16 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.03.2011 |
44. | ZIELINSKYI Dmetro | 24 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 25.08.2011 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Sadowy Krzysztof | KSz WARSZAWIANKA | 23.01.2011 | zakwalifikowano |
2. | Włodarczyk Paweł | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 29.03.2011 | zakwalifikowano |
3. | Smolarczyk Bartosz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 10.05.2012 | zakwalifikowano |
4. | Zając Kajetan | MKS KUSY SZCZECIN | 22.03.2011 | zakwalifikowano |
5. | Lorenz Igor | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 15.07.2011 | zakwalifikowano |
6. | SOSNA Artemij | LITWA | 03.12.2012 | zakwalifikowano |
7. | Kurowski Tytus | PIAST GLIWICE | 19.06.2012 | zakwalifikowano |
8. | Maćko Józef | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.12.2011 | zakwalifikowano |
9. | Waśko Jan | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2012 | zakwalifikowano |
10. | Roguski Paweł | KSz WARSZAWIANKA | 15.08.2012 | zakwalifikowano |
11. | Warecki Grzegorz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 04.04.2012 | zakwalifikowano |
12. | VISAKAVICIUS Steponsan | LITWA | 01.01.2011 | zakwalifikowano |
13. | Chatała Mateusz | KS OLIMP LUBIN | 24.08.2011 | zakwalifikowano |
14. | Brożyna Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 08.07.2011 | zakwalifikowano |
15. | Grochmal Michał | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 05.07.2012 | zakwalifikowano |
16. | MATYSZCZAK NATANIEL | KS OLIMP LUBIN | 19.06.2012 | zakwalifikowano |
17. | Krochmalski Ignacy | PKSZERM WARSZAWA | 01.08.2011 | zakwalifikowano |
18. | Dodson Adam | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.09.2011 | zakwalifikowano |
19. | Molikiewicz Franciszek | TORUŃ - RIPOSTA | 14.03.2012 | zakwalifikowano |
20. | Bigus Wiktor | KS SZPADA WROCŁAW | 24.01.2011 | zakwalifikowano |
21. | LOZENKO Ivan | LITWA | 01.01.2011 | zakwalifikowano |
22. | BAGDONAS Gediminas | LITWA | 01.01.2011 | zakwalifikowano |
23. | Wąsik Jan | PKSZERM WARSZAWA | 10.07.2012 | zakwalifikowano |
24. | Niżnik Filip | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 09.07.2011 | zakwalifikowano |
25. | Wilusz Dawid | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.11.2012 | zakwalifikowano |
26. | Wesołowski Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.12.2011 | zakwalifikowano |
27. | Szymański Marcel | TORUŃ - RIPOSTA | 02.01.2012 | zakwalifikowano |
28. | Bajor Gabriel | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.09.2011 | zakwalifikowano |
29. | Bunio Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 22.09.2011 | zakwalifikowano |
30. | Wojtyczko Gabriel | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.12.2012 | zakwalifikowano |
31. | Wielogórski Maksymilian | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 18.03.2011 | zakwalifikowano |
32. | Pietras FILIP | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.10.2011 | zakwalifikowano |
33. | Janda Mikołaj | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 02.11.2011 | zakwalifikowano |
34. | Czaplak Maciej | UKS TRÓJKA RADLIN | 27.11.2012 | zakwalifikowano |
35. | Druzhynin Anton | KSz WARSZAWIANKA | 11.04.2012 | zakwalifikowano |
35. | Słomka Stanisław | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.06.2012 | zakwalifikowano |
37. | Banaszewski Leon | KSz WARSZAWIANKA | 22.06.2011 | zakwalifikowano |
38. | Janaszkiewicz Kamil | KSz WARSZAWIANKA | 18.09.2011 | zakwalifikowano |
39. | Łapiński Franciszek | KSz WARSZAWIANKA | 08.10.2011 | zakwalifikowano |
40. | Olszewski Oskar | KSz WARSZAWIANKA | 21.08.2012 | zakwalifikowano |
41. | Piotrowski Juliusz | TORUŃ - RIPOSTA | 06.07.2012 | zakwalifikowano |
42. | Biela Adam | PKSZERM WARSZAWA | 04.12.2011 | zakwalifikowano |
43. | ZIELINSKYI Dmetro | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 25.08.2011 | zakwalifikowano |
44. | MATYSZCZAK KORDIAN | KS OLIMP LUBIN | 19.06.2012 | zakwalifikowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Sadowy Krzysztof | KSz WARSZAWIANKA | 23.01.2011 |
2. | Roguski Paweł | KSz WARSZAWIANKA | 15.08.2012 |
3. | Smolarczyk Bartosz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 10.05.2012 |
3. | Lorenz Igor | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 15.07.2011 |
5. | Włodarczyk Paweł | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 29.03.2011 |
6. | Zając Kajetan | MKS KUSY SZCZECIN | 22.03.2011 |
7. | Waśko Jan | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2012 |
8. | Warecki Grzegorz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 04.04.2012 |
9. | Maćko Józef | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.12.2011 |
10. | VISAKAVICIUS Steponsan | LITWA | 01.01.2011 |
11. | Brożyna Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 08.07.2011 |
12. | Krochmalski Ignacy | PKSZERM WARSZAWA | 01.08.2011 |
13. | Dodson Adam | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.09.2011 |
14. | Bigus Wiktor | KS SZPADA WROCŁAW | 24.01.2011 |
15. | Wesołowski Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.12.2011 |
16. | Szymański Marcel | TORUŃ - RIPOSTA | 02.01.2012 |
17. | SOSNA Artemij | LITWA | 03.12.2012 |
18. | Kurowski Tytus | PIAST GLIWICE | 19.06.2012 |
19. | Chatała Mateusz | KS OLIMP LUBIN | 24.08.2011 |
20. | Grochmal Michał | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 05.07.2012 |
21. | MATYSZCZAK NATANIEL | KS OLIMP LUBIN | 19.06.2012 |
22. | Molikiewicz Franciszek | TORUŃ - RIPOSTA | 14.03.2012 |
23. | LOZENKO Ivan | LITWA | 01.01.2011 |
24. | Wąsik Jan | PKSZERM WARSZAWA | 10.07.2012 |
25. | Niżnik Filip | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 09.07.2011 |
26. | Wilusz Dawid | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.11.2012 |
27. | Bajor Gabriel | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.09.2011 |
28. | Bunio Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 22.09.2011 |
29. | Wielogórski Maksymilian | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 18.03.2011 |
30. | Pietras FILIP | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.10.2011 |
31. | Druzhynin Anton | KSz WARSZAWIANKA | 11.04.2012 |
32. | ZIELINSKYI Dmetro | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 25.08.2011 |
33. | BAGDONAS Gediminas | LITWA | 01.01.2011 |
34. | Wojtyczko Gabriel | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.12.2012 |
35. | Janda Mikołaj | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 02.11.2011 |
36. | Czaplak Maciej | UKS TRÓJKA RADLIN | 27.11.2012 |
37. | Słomka Stanisław | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.06.2012 |
38. | Banaszewski Leon | KSz WARSZAWIANKA | 22.06.2011 |
39. | Janaszkiewicz Kamil | KSz WARSZAWIANKA | 18.09.2011 |
40. | Łapiński Franciszek | KSz WARSZAWIANKA | 08.10.2011 |
41. | Olszewski Oskar | KSz WARSZAWIANKA | 21.08.2012 |
42. | Piotrowski Juliusz | TORUŃ - RIPOSTA | 06.07.2012 |
43. | Biela Adam | PKSZERM WARSZAWA | 04.12.2011 |
44. | MATYSZCZAK KORDIAN | KS OLIMP LUBIN | 19.06.2012 |