Turniej

Nazwa: Warszawska Syrenka - szpada dziewcząt (roczniki 2006-2008)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.03.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. GARUS Oliwia AZS AWF KRAKÓW 08.07.2006
2. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
3. Graduszewska Hanna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.06.2007
4. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
5. Żychowska Roksana UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
6. CIBOROWSKA Gabriela UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
7. DEPTA Hanna UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
8. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
9. Dawidowicz Anna KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
10. Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
11. Socha Maria PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
12. MAJKOWSKA Zofia KSz WARSZAWIANKA 21.01.2006
13. Zagacka Natasza TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2008
14. Drozdowska Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
15. Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
16. KWIATKOWSKA Anna KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
17. Charkiewicz Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
18. SOKALSKA Klara KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
19. Iwaszko Nina KSz WARSZAWIANKA 12.10.2006
20. Siejek Kornelia KS OLIMP LUBIN 10.09.2008
21. MILLER Antonina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.01.2007
22. Zaklika Hanna UKS START OPOLE 25.11.2008
23. Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
24. Wisz Zofia KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006
25. Kraskowska Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 20.11.2008
26. Gajewska Hanna KS OLIMP LUBIN 06.10.2006
27. Murdzek Kinga AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007
28. Kiełbasiewicz Anna AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.12.2008
29. Ładyko Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2008
30. Szcześniak Malwina KSz WARSZAWIANKA 10.02.2006
31. Borska Joanna AZS AWF WARSZAWA 21.05.2008
32. Janczarska Roksana TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.05.2007
33.

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- GARUS Oliwia AZS AWF KRAKÓW 08.07.2006 wyeliminowano
- SOKALSKA Klara KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008 wyeliminowano
- Janczarska Roksana TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.05.2007 wyeliminowano
- Borska Joanna AZS AWF WARSZAWA 21.05.2008 wyeliminowano
- Szcześniak Malwina KSz WARSZAWIANKA 10.02.2006 wyeliminowano
- Ładyko Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2008 wyeliminowano
- Kiełbasiewicz Anna AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.12.2008 wyeliminowano
- Murdzek Kinga AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007 wyeliminowano
- Gajewska Hanna KS OLIMP LUBIN 06.10.2006 wyeliminowano
- Kraskowska Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 20.11.2008 wyeliminowano
- Wisz Zofia KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006 wyeliminowano
- Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008 wyeliminowano
- Zaklika Hanna UKS START OPOLE 25.11.2008 wyeliminowano
- MILLER Antonina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.01.2007 wyeliminowano
- Siejek Kornelia KS OLIMP LUBIN 10.09.2008 wyeliminowano
- Iwaszko Nina KSz WARSZAWIANKA 12.10.2006 wyeliminowano
- Charkiewicz Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006 wyeliminowano
- GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 wyeliminowano
- KWIATKOWSKA Anna KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006 wyeliminowano
- Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 wyeliminowano
- Drozdowska Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 wyeliminowano
- Zagacka Natasza TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2008 wyeliminowano
- MAJKOWSKA Zofia KSz WARSZAWIANKA 21.01.2006 wyeliminowano
- Socha Maria PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008 wyeliminowano
- Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 wyeliminowano
- Dawidowicz Anna KS OLIMP LUBIN 24.07.2006 wyeliminowano
- SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 wyeliminowano
- DEPTA Hanna UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006 wyeliminowano
- CIBOROWSKA Gabriela UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006 wyeliminowano
- Żychowska Roksana UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006 wyeliminowano
- Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 wyeliminowano
- Graduszewska Hanna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.06.2007 wyeliminowano
- wyeliminowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- GARUS Oliwia AZS AWF KRAKÓW 08.07.2006
- SOKALSKA Klara KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
- Janczarska Roksana TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.05.2007
- Borska Joanna AZS AWF WARSZAWA 21.05.2008
- Szcześniak Malwina KSz WARSZAWIANKA 10.02.2006
- Ładyko Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2008
- Kiełbasiewicz Anna AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.12.2008
- Murdzek Kinga AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007
- Gajewska Hanna KS OLIMP LUBIN 06.10.2006
- Kraskowska Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 20.11.2008
- Wisz Zofia KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006
- Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
- Zaklika Hanna UKS START OPOLE 25.11.2008
- MILLER Antonina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.01.2007
- Siejek Kornelia KS OLIMP LUBIN 10.09.2008
- Iwaszko Nina KSz WARSZAWIANKA 12.10.2006
- Charkiewicz Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
- GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
- KWIATKOWSKA Anna KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
- Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
- Drozdowska Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
- Zagacka Natasza TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2008
- MAJKOWSKA Zofia KSz WARSZAWIANKA 21.01.2006
- Socha Maria PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
- Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
- Dawidowicz Anna KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
- SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
- DEPTA Hanna UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
- CIBOROWSKA Gabriela UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
- Żychowska Roksana UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
- Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
- Graduszewska Hanna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.06.2007
-

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content