Nazwa: Puchar Ziem Północnych - floret chłopców (roczniki 2009-2010)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 02.04.2023
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | AUGUSTYN Mateusz | 16 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.05.2009 |
2. | Borkowski Olgierd | 3 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 13.12.2009 |
3. | Ciempa Karol | 17 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 26.07.2009 |
4. | Ciesielski Tadeusz | 31 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.01.2010 |
5. | DĘBIŃSKI Wiktor | 9 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.04.2009 |
6. | DOBRZYŃSKI Antoni | 36 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 21.07.2009 |
7. | Dondajewski Stanisław | 27 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 01.05.2009 |
8. | GIEC Damian | 32 | AZS AWF POZNAŃ | 18.03.2010 |
9. | GŁOWIŃSKI Igor | 4 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2010 |
10. | GŁUSZAK Szymon | 1 | UKS ATENA GDAŃSK | 03.10.2009 |
11. | Jeszták Mikołaj | 34 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 28.05.2010 |
12. | Konikowski Grzegorz | 11 | MKS KUSY SZCZECIN | 12.12.2009 |
13. | Kostrowski Nikodem | 19 | IKS LESZNO | 23.06.2009 |
14. | KOWALSKI Patryk | 24 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 11.03.2010 |
15. | KUCZKOWSKI Dawid | 7 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.11.2009 |
16. | Kuna Jan | 5 | UKS ATENA GDAŃSK | 19.07.2009 |
17. | Kusiak Ignacy | 37 | MKS KUSY SZCZECIN | 31.08.2010 |
18. | LEWANDOWSKI Wojciech | 22 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 31.08.2010 |
19. | Małyszek Daniel | 30 | UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM | 09.04.2010 |
20. | Menzel Siemowit | 35 | UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM | 27.10.2010 |
21. | MOCEK Maksymilian | 6 | IKS LESZNO | 30.07.2009 |
22. | Neumann Franciszek | 28 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.11.2009 |
23. | Pocięgiel Patryk | 8 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 19.02.2009 |
24. | Pokorski Franciszek | 13 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.04.2009 |
25. | PORYDZAJ Bartłomiej | 12 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.12.2009 |
26. | SAMMLER ROBERT | 21 | AZS AWF POZNAŃ | 29.03.2010 |
27. | SIWIŃSKI Henryk | 25 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 16.10.2010 |
28. | SOCHA Stanisław | 33 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.12.2009 |
29. | Torzyński Bartosz | 23 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 01.03.2009 |
30. | Urbański Diego | 20 | AZS AWF POZNAŃ | 08.09.2009 |
31. | Wiśnik Feliks | 2 | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 |
32. | WITKOWSKI Jan | 18 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.06.2010 |
33. | Wojciechowski Nikodem | 15 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 07.10.2010 |
34. | WOJTAS Wiktor | 26 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.10.2010 |
35. | WOŹNIAK Wiktor | 14 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 25.09.2010 |
36. | Zygmunt Krzysztof | 10 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2009 |
37. | ŻYŁKO Aleksander | 29 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.02.2010 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | GŁUSZAK Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 03.10.2009 | zakwalifikowano |
2. | DĘBIŃSKI Wiktor | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.04.2009 | zakwalifikowano |
3. | Borkowski Olgierd | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 13.12.2009 | zakwalifikowano |
4. | Wiśnik Feliks | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 | zakwalifikowano |
5. | Urbański Diego | AZS AWF POZNAŃ | 08.09.2009 | zakwalifikowano |
6. | Kuna Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 19.07.2009 | zakwalifikowano |
7. | Pocięgiel Patryk | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 19.02.2009 | zakwalifikowano |
8. | Konikowski Grzegorz | MKS KUSY SZCZECIN | 12.12.2009 | zakwalifikowano |
9. | Kostrowski Nikodem | IKS LESZNO | 23.06.2009 | zakwalifikowano |
10. | Pokorski Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.04.2009 | zakwalifikowano |
11. | SIWIŃSKI Henryk | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 16.10.2010 | zakwalifikowano |
12. | KUCZKOWSKI Dawid | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.11.2009 | zakwalifikowano |
13. | MOCEK Maksymilian | IKS LESZNO | 30.07.2009 | zakwalifikowano |
14. | Torzyński Bartosz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 01.03.2009 | zakwalifikowano |
15. | AUGUSTYN Mateusz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.05.2009 | zakwalifikowano |
16. | Zygmunt Krzysztof | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2009 | zakwalifikowano |
17. | PORYDZAJ Bartłomiej | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.12.2009 | zakwalifikowano |
18. | DOBRZYŃSKI Antoni | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 21.07.2009 | zakwalifikowano |
19. | Jeszták Mikołaj | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 28.05.2010 | zakwalifikowano |
20. | WITKOWSKI Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.06.2010 | zakwalifikowano |
21. | WOJTAS Wiktor | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.10.2010 | zakwalifikowano |
22. | GŁOWIŃSKI Igor | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2010 | zakwalifikowano |
23. | Ciempa Karol | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 26.07.2009 | zakwalifikowano |
24. | Neumann Franciszek | POLONIA 1912 LESZNO | 10.11.2009 | zakwalifikowano |
25. | Dondajewski Stanisław | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 01.05.2009 | zakwalifikowano |
26. | SAMMLER ROBERT | AZS AWF POZNAŃ | 29.03.2010 | zakwalifikowano |
27. | Wojciechowski Nikodem | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 07.10.2010 | zakwalifikowano |
28. | Małyszek Daniel | UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM | 09.04.2010 | zakwalifikowano |
29. | LEWANDOWSKI Wojciech | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 31.08.2010 | zakwalifikowano |
30. | SOCHA Stanisław | MKS KUSY SZCZECIN | 26.12.2009 | zakwalifikowano |
31. | WOŹNIAK Wiktor | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 25.09.2010 | zakwalifikowano |
32. | ŻYŁKO Aleksander | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.02.2010 | zakwalifikowano |
33. | KOWALSKI Patryk | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 11.03.2010 | zakwalifikowano |
34. | Ciesielski Tadeusz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.01.2010 | zakwalifikowano |
35. | Menzel Siemowit | UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM | 27.10.2010 | zakwalifikowano |
35. | GIEC Damian | AZS AWF POZNAŃ | 18.03.2010 | zakwalifikowano |
37. | Kusiak Ignacy | MKS KUSY SZCZECIN | 31.08.2010 | zakwalifikowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Kuna Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 19.07.2009 |
2. | Wiśnik Feliks | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 |
3. | AUGUSTYN Mateusz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.05.2009 |
3. | Kostrowski Nikodem | IKS LESZNO | 23.06.2009 |
5. | GŁUSZAK Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 03.10.2009 |
6. | Borkowski Olgierd | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 13.12.2009 |
7. | Pokorski Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.04.2009 |
8. | KUCZKOWSKI Dawid | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.11.2009 |
9. | Urbański Diego | AZS AWF POZNAŃ | 08.09.2009 |
10. | Pocięgiel Patryk | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 19.02.2009 |
11. | Konikowski Grzegorz | MKS KUSY SZCZECIN | 12.12.2009 |
12. | MOCEK Maksymilian | IKS LESZNO | 30.07.2009 |
13. | Torzyński Bartosz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 01.03.2009 |
14. | PORYDZAJ Bartłomiej | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.12.2009 |
15. | GŁOWIŃSKI Igor | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2010 |
16. | WOŹNIAK Wiktor | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 25.09.2010 |
17. | DĘBIŃSKI Wiktor | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.04.2009 |
18. | SIWIŃSKI Henryk | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 16.10.2010 |
19. | Zygmunt Krzysztof | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2009 |
20. | DOBRZYŃSKI Antoni | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 21.07.2009 |
21. | Jeszták Mikołaj | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 28.05.2010 |
22. | WITKOWSKI Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.06.2010 |
23. | WOJTAS Wiktor | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.10.2010 |
24. | Ciempa Karol | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 26.07.2009 |
25. | Neumann Franciszek | POLONIA 1912 LESZNO | 10.11.2009 |
26. | Dondajewski Stanisław | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 01.05.2009 |
27. | SAMMLER ROBERT | AZS AWF POZNAŃ | 29.03.2010 |
28. | Wojciechowski Nikodem | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 07.10.2010 |
29. | Małyszek Daniel | UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM | 09.04.2010 |
30. | LEWANDOWSKI Wojciech | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 31.08.2010 |
31. | ŻYŁKO Aleksander | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.02.2010 |
32. | GIEC Damian | AZS AWF POZNAŃ | 18.03.2010 |
33. | SOCHA Stanisław | MKS KUSY SZCZECIN | 26.12.2009 |
34. | KOWALSKI Patryk | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 11.03.2010 |
35. | Ciesielski Tadeusz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.01.2010 |
36. | Menzel Siemowit | UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM | 27.10.2010 |
37. | Kusiak Ignacy | MKS KUSY SZCZECIN | 31.08.2010 |