Turniej

Nazwa: III Puchar Polski Juniorów 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 07.02.2021

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. ANDRZEJEWSKI Adam 58 IKS LESZNO 31.10.2005
2. Bem Antoni 34 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
3. Berestek Jeremi 22 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
4. Biedrzycki Mateusz 13 AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
5. CIEPŁY Oliwier 68 AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
6. CIESIELSKI Odyseusz 77 IKS LESZNO 24.01.2006
7. Dołżycki Jakub 2 AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
8. DOWNAR Wiktor 32 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.09.2003
9. DURAJ Idzi 76 KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006
10. Fedorowicz Karol 26 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
11. Fogt Jakub 48 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
12. Frącek Maciej 50 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 20.09.2003
13. GACZYŃSKI Jan Jerzy 74 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
14. Gajda Arkadiusz 31 IKS LESZNO 20.08.2003
15. GAWENDA Patryk 21 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 29.03.2005
16. Ginda Piotr 6 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005
17. Gonda Jakub 47 AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
18. Gorczyca Tomasz 41 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005
19. JAKUBOWSKI Adam 4 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003
20. JURCZAK Mateusz 33 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
21. Jurczak Tomasz 62 AZS AWF WARSZAWA 05.09.2005
22. JURGA Stanisław 52 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
23. KANCI Maksymilian 38 POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
24. KANIA Dominik 54 WROCŁAWIANIE 14.11.2004
25. KAŚKÓW Piotr 8 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003
26. Koniczek Kacper 46 AZS AWF WARSZAWA 24.09.2004
27. Kotek Jakub 19 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004
28. Kowalski Tymon 49 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
29. KOWALSKI Maksym 71 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
30. KRUSZONA Bartosz 73 WROCŁAWIANIE 31.01.2005
31. Kulpaczyński Łukasz 59 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005
32. KULSKI Karol 56 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.02.2003
33. Kwiatkowski Mateusz 9 KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003
34. KWIATKOWSKI Karol 37 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
35. Lewicki Tymon 24 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
36. Łopatniuk Krzysztof 27 KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004
37. MAJEWSKI Błażej 30 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2003
38. Matusewicz Kamil 36 AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
39. MLICKI Szymon 3 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2002
40. MOŻEJKO Miłosz 65 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006
41. Napieralski Marcin 53 AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003
42. Nowak Jan 25 AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
43. Olszewski Mikołaj 20 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
44. OSSENTOWSKI Mikołaj 23 IKS LESZNO 14.05.2003
45. PACHOLCZYK Szymon 10 AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004
46. Pawski Alan 11 AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
47. Pichłacz Szymon 17 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
48. PIOSIK Dawid 14 IKS LESZNO 16.12.2004
49. PISAREWICZ Szymon 72 KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006
50. Płaszczewski Mikołaj 12 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003
51. PODRALSKI Adam 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.01.2002
52. Prajzner Mikołaj 45 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.04.2005
53. PUCKOWSKI Szymon 67 UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006
54. Pyskło Bartosz 60 KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006
55. Pyskło Szymon 61 KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006
56. RADAJEWSKI Marcin 35 IKS LESZNO 18.06.2005
57. SACHARCZUK Bartosz 5 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004
58. Serowik Adam 69 D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.05.2005
59. Skorupa Maciej 57 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
60. SŁOMIŃSKI Kacper 70 KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.2003
61. Smuda Jakub 16 AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003
62. Sowa Piotr 55 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.07.2005
63. Stachowiak Piotr 44 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.10.2001
64. Surma Maciej 75 AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
65. Surowiak Teodor 43 AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002
66. Szczypiński Kacper 7 AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
67. Tomeczek Kamil 29 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
68. Tomyślak Łukasz 63 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 13.06.2006
69. WAŚCIŃSKI Tobiasz 28 AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004
70. WAŚCIŃSKI Gracjan 42 IKS LESZNO 19.10.2006
71. Wieczorek Michał 40 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.02.2004
72. WINKHOF Filip 39 IKS LESZNO 25.11.2005
73. Wiśnik Olaf 18 AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
74. WOJTACHNIA Leon 66 UKS FENIKS JABŁONNA 03.11.2005
75. Woźniak Igor 15 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
76. Zadrożny Kacper 64 AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
77. ZAPÓR Ksawery 51 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.08.2005

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Woźniak Igor AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004 zakwalifikowano
2. Kwiatkowski Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003 zakwalifikowano
2. JAKUBOWSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003 zakwalifikowano
4. PODRALSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.01.2002 zakwalifikowano
5. Szczypiński Kacper AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001 zakwalifikowano
5. SACHARCZUK Bartosz FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004 zakwalifikowano
7. Olszewski Mikołaj TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
8. Dołżycki Jakub AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001 zakwalifikowano
9. Gorczyca Tomasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
10. KAŚKÓW Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003 zakwalifikowano
11. WINKHOF Filip IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
12. Płaszczewski Mikołaj WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003 zakwalifikowano
13. Tomeczek Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
14. Nowak Jan AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005 zakwalifikowano
15. Lewicki Tymon D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004 zakwalifikowano
15. Ginda Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005 zakwalifikowano
17. Matusewicz Kamil AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003 zakwalifikowano
18. PACHOLCZYK Szymon AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004 zakwalifikowano
19. Bem Antoni AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
20. Biedrzycki Mateusz AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002 zakwalifikowano
21. Fedorowicz Karol AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
22. Kotek Jakub FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004 zakwalifikowano
23. OSSENTOWSKI Mikołaj IKS LESZNO 14.05.2003 zakwalifikowano
24. MLICKI Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2002 zakwalifikowano
25. Pichłacz Szymon AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002 zakwalifikowano
26. Pawski Alan AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002 zakwalifikowano
26. Prajzner Mikołaj WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.04.2005 zakwalifikowano
28. KANCI Maksymilian POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005 zakwalifikowano
29. KWIATKOWSKI Karol TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
30. GAWENDA Patryk FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 29.03.2005 zakwalifikowano
31. PIOSIK Dawid IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
32. JURCZAK Mateusz UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
33. Łopatniuk Krzysztof KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004 zakwalifikowano
34. Fogt Jakub POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
34. WAŚCIŃSKI Tobiasz AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004 zakwalifikowano
36. KANIA Dominik WROCŁAWIANIE 14.11.2004 zakwalifikowano
37. Smuda Jakub AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003 zakwalifikowano
38. WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
39. ANDRZEJEWSKI Adam IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
40. DOWNAR Wiktor WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.09.2003 zakwalifikowano
41. Stachowiak Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.10.2001 zakwalifikowano
42. Surowiak Teodor AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002 zakwalifikowano
43. JURGA Stanisław ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
44. Wiśnik Olaf AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002 zakwalifikowano
45. Gonda Jakub AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005 zakwalifikowano
46. DURAJ Idzi KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
47. Pyskło Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
48. Pyskło Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
49. Tomyślak Łukasz WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 13.06.2006 zakwalifikowano
50. Gajda Arkadiusz IKS LESZNO 20.08.2003 zakwalifikowano
51. RADAJEWSKI Marcin IKS LESZNO 18.06.2005 zakwalifikowano
52. Jurczak Tomasz AZS AWF WARSZAWA 05.09.2005 zakwalifikowano
53. MOŻEJKO Miłosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
54. PUCKOWSKI Szymon UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006 zakwalifikowano
55. Skorupa Maciej UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005 zakwalifikowano
56. Kowalski Tymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006 zakwalifikowano
57. PISAREWICZ Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006 zakwalifikowano
58. Sowa Piotr WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.07.2005 zakwalifikowano
59. KULSKI Karol UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.02.2003 zakwalifikowano
60. Napieralski Marcin AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003 zakwalifikowano
61. Berestek Jeremi MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002 zakwalifikowano
62. KRUSZONA Bartosz WROCŁAWIANIE 31.01.2005 zakwalifikowano
63. Surma Maciej AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006 zakwalifikowano
64. ZAPÓR Ksawery WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.08.2005 zakwalifikowano
65. MAJEWSKI Błażej WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2003 wyeliminowano
66. Zadrożny Kacper AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006 wyeliminowano
67. Wieczorek Michał WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.02.2004 wyeliminowano
68. WOJTACHNIA Leon UKS FENIKS JABŁONNA 03.11.2005 wyeliminowano
69. Koniczek Kacper AZS AWF WARSZAWA 24.09.2004 wyeliminowano
70. Kulpaczyński Łukasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005 wyeliminowano
71. Frącek Maciej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 20.09.2003 wyeliminowano
72. SŁOMIŃSKI Kacper KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.2003 wyeliminowano
73. CIEPŁY Oliwier AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005 wyeliminowano
74. Serowik Adam D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.05.2005 wyeliminowano
75. GACZYŃSKI Jan Jerzy TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006 wyeliminowano
76. CIESIELSKI Odyseusz IKS LESZNO 24.01.2006 wyeliminowano
77. KOWALSKI Maksym TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. KAŚKÓW Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003
2. PODRALSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.01.2002
3. Dołżycki Jakub AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
3. Kotek Jakub FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004
5. Woźniak Igor AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
6. JAKUBOWSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003
7. Płaszczewski Mikołaj WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003
8. PACHOLCZYK Szymon AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004
9. Kwiatkowski Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003
10. SACHARCZUK Bartosz FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004
11. Olszewski Mikołaj TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
12. Tomeczek Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
13. Nowak Jan AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
14. Lewicki Tymon D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
15. MLICKI Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2002
16. Pawski Alan AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
17. Szczypiński Kacper AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
18. Gorczyca Tomasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005
19. WINKHOF Filip IKS LESZNO 25.11.2005
20. Ginda Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005
21. Matusewicz Kamil AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
22. Bem Antoni AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
23. Biedrzycki Mateusz AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
24. Prajzner Mikołaj WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.04.2005
25. KANCI Maksymilian POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
26. GAWENDA Patryk FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 29.03.2005
27. PIOSIK Dawid IKS LESZNO 16.12.2004
28. JURCZAK Mateusz UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
29. KANIA Dominik WROCŁAWIANIE 14.11.2004
30. DOWNAR Wiktor WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.09.2003
31. Surowiak Teodor AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002
32. Wiśnik Olaf AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
33. Fedorowicz Karol AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
34. OSSENTOWSKI Mikołaj IKS LESZNO 14.05.2003
35. Pichłacz Szymon AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
36. KWIATKOWSKI Karol TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
37. Łopatniuk Krzysztof KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004
38. Fogt Jakub POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
38. WAŚCIŃSKI Tobiasz AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004
40. Smuda Jakub AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003
41. WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO 19.10.2006
42. ANDRZEJEWSKI Adam IKS LESZNO 31.10.2005
43. Stachowiak Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.10.2001
44. JURGA Stanisław ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
45. Gonda Jakub AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
46. DURAJ Idzi KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006
47. Pyskło Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006
48. Pyskło Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006
49. Tomyślak Łukasz WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 13.06.2006
50. Gajda Arkadiusz IKS LESZNO 20.08.2003
51. RADAJEWSKI Marcin IKS LESZNO 18.06.2005
52. Jurczak Tomasz AZS AWF WARSZAWA 05.09.2005
53. MOŻEJKO Miłosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006
54. PUCKOWSKI Szymon UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006
55. Skorupa Maciej UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
56. Kowalski Tymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
57. PISAREWICZ Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006
58. Sowa Piotr WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.07.2005
59. KULSKI Karol UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.02.2003
60. Napieralski Marcin AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003
61. Berestek Jeremi MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
62. KRUSZONA Bartosz WROCŁAWIANIE 31.01.2005
63. Surma Maciej AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
64. ZAPÓR Ksawery WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.08.2005
65. MAJEWSKI Błażej WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2003
66. Zadrożny Kacper AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
67. Wieczorek Michał WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.02.2004
68. WOJTACHNIA Leon UKS FENIKS JABŁONNA 03.11.2005
69. Koniczek Kacper AZS AWF WARSZAWA 24.09.2004
70. Kulpaczyński Łukasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005
71. Frącek Maciej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 20.09.2003
72. SŁOMIŃSKI Kacper KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.2003
73. CIEPŁY Oliwier AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
74. Serowik Adam D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.05.2005
75. GACZYŃSKI Jan Jerzy TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
76. CIESIELSKI Odyseusz IKS LESZNO 24.01.2006
77. KOWALSKI Maksym TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content