Turniej

Nazwa: XV Memoriał Jerzego Janikowskiego - szpada dziewcząt (roczniki 2009 - 2010)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 14.05.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009
2. DE VREESE ERYKA UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009
3. Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009
4. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
5. Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
6. Mikoda Zuzanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.09.2010
7. Hołobotowska Aleksandra SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.07.2010
8. Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
9. Zielińska Aleksandra KS Milenium 19.05.2009
10. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
11. Budnik Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
12. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
13. Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
14. Sowińska Dominika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009
15. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010
16. Drobczyk Martyna PIAST GLIWICE 14.07.2010
17. Durka Hanna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010
18. Miś Julia AZS AWF WROCŁAW 25.11.2010
19. Kulska Lena WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010
20. Poduszyńska Weronika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22.05.2009
21. Żegolewska Zuzanna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010
22. Foltak Hanna Tarnowski Klub Szermierczy 19.04.2010
23. Szudeja Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 11.01.2010

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009 wyeliminowano
- Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009 wyeliminowano
- Foltak Hanna Tarnowski Klub Szermierczy 19.04.2010 wyeliminowano
- Żegolewska Zuzanna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010 wyeliminowano
- Poduszyńska Weronika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22.05.2009 wyeliminowano
- Kulska Lena WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010 wyeliminowano
- Miś Julia AZS AWF WROCŁAW 25.11.2010 wyeliminowano
- Durka Hanna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010 wyeliminowano
- Drobczyk Martyna PIAST GLIWICE 14.07.2010 wyeliminowano
- Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010 wyeliminowano
- Sowińska Dominika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009 wyeliminowano
- Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010 wyeliminowano
- DE VREESE ERYKA UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009 wyeliminowano
- Budnik Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010 wyeliminowano
- HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010 wyeliminowano
- Zielińska Aleksandra KS Milenium 19.05.2009 wyeliminowano
- Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010 wyeliminowano
- Hołobotowska Aleksandra SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.07.2010 wyeliminowano
- Mikoda Zuzanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.09.2010 wyeliminowano
- Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010 wyeliminowano
- Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010 wyeliminowano
- Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009 wyeliminowano
- Szudeja Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 11.01.2010 wyeliminowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009
- Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
- Foltak Hanna Tarnowski Klub Szermierczy 19.04.2010
- Żegolewska Zuzanna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010
- Poduszyńska Weronika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22.05.2009
- Kulska Lena WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010
- Miś Julia AZS AWF WROCŁAW 25.11.2010
- Durka Hanna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010
- Drobczyk Martyna PIAST GLIWICE 14.07.2010
- Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010
- Sowińska Dominika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009
- Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
- DE VREESE ERYKA UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009
- Budnik Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
- HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
- Zielińska Aleksandra KS Milenium 19.05.2009
- Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
- Hołobotowska Aleksandra SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.07.2010
- Mikoda Zuzanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.09.2010
- Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
- Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
- Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009
- Szudeja Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 11.01.2010

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content