Turniej

Nazwa: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - szpada dziewcząt - Szczecin 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 30.04.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. BARTOSZEK Otylia 37 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
2. Bilińska Natalia 34 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
3. Brzuchalska Magdalena 24 MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006
4. Charkiewicz Karolina 7 AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
5. Ciszczoń Maria 19 KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
6. Danek Kamila 9 KKS KRAKÓW 04.10.2007
7. Dawidowicz Anna 30 KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
8. DEPTA Hanna 32 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
9. DOBRYŁKO Natalia 27 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
10. Drozdowska Hanna 21 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
11. DYL Roksana 31 UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
12. GARUS Oliwia 11 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
13. Głowa Weronika 20 AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
14. GOCZAŁ Alicja 8 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
15. Gusta Kamila 39 PIAST GLIWICE 02.09.2008
16. Halemba Antonina 4 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
17. JANECZEK Oliwia 1 PIAST GLIWICE 28.01.2008
18. Jarosz Zuzanna 14 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
19. JĘDRZEJEC Wiktoria 13 PIAST GLIWICE 04.01.2007
20. KOZDĘBA Weronika 22 PIAST GLIWICE 29.06.2006
21. KUBIK Natalia 12 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
22. Łabuda Hanna 36 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
23. MAJEREK Maja 25 PIAST GLIWICE 13.06.2007
24. Malinowska Hanna 28 KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
25. Misiak Iwona 42 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006
26. MISIAK Laura 6 RMKS RYBNIK 11.09.2007
27. Moszonka Amelia 41 SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
28. Mróz Martyna 29 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
29. Nelza Dominika 23 MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
30. Nieczkowska Karolina 10 SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
31. OSTROWSKA Paulina 18 PIAST GLIWICE 12.04.2006
32. Porwoł Liliana 5 RMKS RYBNIK 24.05.2006
33. Prina Cerai Melania 40 KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
34. PUKOWIEC Alicja 38 RMKS RYBNIK 19.03.2007
35. Ratyna Magda 2 PIAST GLIWICE 01.03.2007
36. Siergiej Zofia 33 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
37. SOKALSKA Klara 35 KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
38. Szczurowska Maria 16 PIAST GLIWICE 26.03.2009
39. SZYMAŃSKA Aleksandra 3 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
40. SZYMAŃSKA Maja 17 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
41. SZYMCZYK Michalina 15 PIAST GLIWICE 10.09.2007
42. Tercjak Jagoda 26 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
2. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
3. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
4. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
5. SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
6. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
7. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 zakwalifikowano
7. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 zakwalifikowano
9. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007 zakwalifikowano
10. Dawidowicz Anna KS OLIMP LUBIN 24.07.2006 zakwalifikowano
11. Prina Cerai Melania KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006 zakwalifikowano
12. Nelza Dominika MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 zakwalifikowano
13. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009 zakwalifikowano
14. Charkiewicz Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
15. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008 zakwalifikowano
16. Bilińska Natalia AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006 zakwalifikowano
17. KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 zakwalifikowano
17. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
17. Ciszczoń Maria KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 zakwalifikowano
20. Jarosz Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 zakwalifikowano
21. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
21. Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
21. Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 zakwalifikowano
24. Tercjak Jagoda AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009 zakwalifikowano
25. Moszonka Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007 zakwalifikowano
26. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
27. Brzuchalska Magdalena MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006 zakwalifikowano
28. GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
29. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 zakwalifikowano
30. SOKALSKA Klara KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008 zakwalifikowano
30. BARTOSZEK Otylia UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 zakwalifikowano
32. PUKOWIEC Alicja RMKS RYBNIK 19.03.2007 zakwalifikowano
33. SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007 wyeliminowano
34. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008 wyeliminowano
35. Drozdowska Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 wyeliminowano
36. DEPTA Hanna UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006 wyeliminowano
37. Misiak Iwona PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006 wyeliminowano
38. DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008 wyeliminowano
39. MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007 wyeliminowano
39. Głowa Weronika AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 wyeliminowano
39. Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 wyeliminowano
42. Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
2. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007
3. Charkiewicz Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
3. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007
5. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008
6. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007
7. KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
8. Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007
9. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006
10. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
11. Nelza Dominika MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
12. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
13. Jarosz Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
14. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006
15. Moszonka Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
16. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006
17. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
17. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
19. Dawidowicz Anna KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
20. Prina Cerai Melania KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
21. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009
22. Bilińska Natalia AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
23. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
23. Ciszczoń Maria KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
25. Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
26. Tercjak Jagoda AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
27. Brzuchalska Magdalena MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006
28. GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
29. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
30. SOKALSKA Klara KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
30. BARTOSZEK Otylia UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
32. PUKOWIEC Alicja RMKS RYBNIK 19.03.2007
33. SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007
34. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008
35. Drozdowska Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
36. DEPTA Hanna UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
37. Misiak Iwona PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006
38. DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
39. MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007
39. Głowa Weronika AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
39. Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
42. Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content