Nazwa: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - szabla dziewcząt - Szczecin 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.05.2023
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Bartosz Eliza | 24 | DRAGON ŁÓDŹ | 04.04.2008 |
2. | Bieńczak Natalia | 37 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 30.12.2009 |
3. | Borowik Julia | 13 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 01.03.2006 |
4. | Cichoń Zuzanna | 17 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 24.01.2007 |
5. | Derlatka Małgorzata | 32 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 09.07.2006 |
6. | Dobies Antonina | 14 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 15.01.2008 |
7. | Dojlido Dominika | 28 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 08.11.2006 |
8. | Dwornik Oliwia | 34 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 21.09.2010 |
9. | Gwoździńska Julia | 16 | UKS SZABLA BRZOZA | 09.07.2007 |
10. | Hańczewska Zofia | 43 | KKSZ KONIN | 03.09.2008 |
11. | HOFMAN Karolina | 2 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.10.2006 |
12. | Jakoniuk Julia | 8 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.05.2006 |
13. | Jaśkiewicz Nadia | 35 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.05.2009 |
14. | Kirpsza Maja | 30 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 16.05.2006 |
15. | Kobać Małgorzata | 29 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.01.2007 |
16. | Konecka Maja | 7 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 12.11.2007 |
17. | KUKLA Amelia | 10 | UKS SZABLA ZĄBKI | 03.07.2007 |
18. | Lachawiec Aleksandra | 27 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 11.01.2006 |
19. | LEDUC Emilie | 25 | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2009 |
20. | Łupińska Monika | 31 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.05.2007 |
21. | Markowska Gabriela | 12 | KS KARABELA | 16.08.2006 |
22. | Masłowiecka Martyna | 39 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.10.2009 |
23. | Maszewska Nela | 20 | AZS AWF WARSZAWA | 28.10.2008 |
24. | Mejłun Elżbieta | 21 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 15.03.2007 |
25. | Mejłun Karolina | 40 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 18.05.2009 |
26. | MIKULSKA-BĄK Julia | 11 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 12.07.2007 |
27. | Nikiciuk Maja | 38 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 22.02.2009 |
28. | Nowak Marta | 15 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 26.07.2007 |
29. | Nowakowska Michaela | 33 | UKS SZABLA BRZOZA | 03.04.2008 |
30. | Ostrowska Amelia | 5 | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 22.06.2009 |
31. | Rozmus Marta | 23 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 02.04.2006 |
32. | Rymaszewska Antonina | 6 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 22.05.2006 |
33. | SIWEK Amelia | 9 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 21.04.2008 |
34. | SKIBA Hanna | 19 | KKSZ KONIN | 16.06.2007 |
35. | SWOBODA ALICJA | 22 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.02.2007 |
36. | SZCZEPANIK JULIA | 41 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 19.11.2008 |
37. | SZELĄGOWSKA Julia | 18 | UKS SZABLA ZĄBKI | 23.03.2007 |
38. | TABĘDZKA Lidia | 4 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 14.07.2007 |
39. | Troskowska Natalia | 26 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.05.2006 |
40. | Wasilewska Ewa | 3 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 19.07.2006 |
41. | Wasilewska Patrycja | 36 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.04.2009 |
42. | Wójcik Gabriela | 1 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.01.2006 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Rymaszewska Antonina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 22.05.2006 | zakwalifikowano |
2. | Wasilewska Ewa | UKS 13 BIAŁYSTOK | 19.07.2006 | zakwalifikowano |
3. | Wójcik Gabriela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.01.2006 | zakwalifikowano |
4. | SIWEK Amelia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 21.04.2008 | zakwalifikowano |
5. | HOFMAN Karolina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.10.2006 | zakwalifikowano |
6. | Ostrowska Amelia | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 22.06.2009 | zakwalifikowano |
7. | TABĘDZKA Lidia | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 14.07.2007 | zakwalifikowano |
8. | Nowak Marta | O.Ś. AZS POZNAŃ | 26.07.2007 | zakwalifikowano |
9. | KUKLA Amelia | UKS SZABLA ZĄBKI | 03.07.2007 | zakwalifikowano |
10. | Jakoniuk Julia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.05.2006 | zakwalifikowano |
11. | Konecka Maja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 12.11.2007 | zakwalifikowano |
12. | Borowik Julia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 01.03.2006 | zakwalifikowano |
13. | Mejłun Elżbieta | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 15.03.2007 | zakwalifikowano |
14. | Rozmus Marta | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 02.04.2006 | zakwalifikowano |
15. | Bartosz Eliza | DRAGON ŁÓDŹ | 04.04.2008 | zakwalifikowano |
16. | SWOBODA ALICJA | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.02.2007 | zakwalifikowano |
17. | Gwoździńska Julia | UKS SZABLA BRZOZA | 09.07.2007 | zakwalifikowano |
18. | Maszewska Nela | AZS AWF WARSZAWA | 28.10.2008 | zakwalifikowano |
19. | Mejłun Karolina | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 18.05.2009 | zakwalifikowano |
20. | Lachawiec Aleksandra | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 11.01.2006 | zakwalifikowano |
21. | MIKULSKA-BĄK Julia | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 12.07.2007 | zakwalifikowano |
22. | Cichoń Zuzanna | O.Ś. AZS POZNAŃ | 24.01.2007 | zakwalifikowano |
23. | SKIBA Hanna | KKSZ KONIN | 16.06.2007 | zakwalifikowano |
24. | Łupińska Monika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.05.2007 | zakwalifikowano |
25. | SZELĄGOWSKA Julia | UKS SZABLA ZĄBKI | 23.03.2007 | zakwalifikowano |
26. | Markowska Gabriela | KS KARABELA | 16.08.2006 | zakwalifikowano |
27. | Dobies Antonina | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 15.01.2008 | zakwalifikowano |
28. | Nikiciuk Maja | UKS 13 BIAŁYSTOK | 22.02.2009 | zakwalifikowano |
29. | LEDUC Emilie | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2009 | zakwalifikowano |
30. | Bieńczak Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 30.12.2009 | zakwalifikowano |
31. | Derlatka Małgorzata | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 09.07.2006 | zakwalifikowano |
32. | Dojlido Dominika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 08.11.2006 | zakwalifikowano |
33. | Dwornik Oliwia | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 21.09.2010 | wyeliminowano |
34. | SZCZEPANIK JULIA | MUKS VICTOR WARSZAWA | 19.11.2008 | wyeliminowano |
35. | Kobać Małgorzata | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.01.2007 | wyeliminowano |
36. | Kirpsza Maja | UKS 13 BIAŁYSTOK | 16.05.2006 | wyeliminowano |
37. | Troskowska Natalia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.05.2006 | wyeliminowano |
38. | Masłowiecka Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.10.2009 | wyeliminowano |
39. | Jaśkiewicz Nadia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.05.2009 | wyeliminowano |
40. | Hańczewska Zofia | KKSZ KONIN | 03.09.2008 | wyeliminowano |
41. | Nowakowska Michaela | UKS SZABLA BRZOZA | 03.04.2008 | wyeliminowano |
42. | Wasilewska Patrycja | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.04.2009 | wyeliminowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | HOFMAN Karolina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.10.2006 |
2. | Wójcik Gabriela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.01.2006 |
3. | Wasilewska Ewa | UKS 13 BIAŁYSTOK | 19.07.2006 |
3. | Gwoździńska Julia | UKS SZABLA BRZOZA | 09.07.2007 |
5. | SIWEK Amelia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 21.04.2008 |
6. | TABĘDZKA Lidia | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 14.07.2007 |
7. | KUKLA Amelia | UKS SZABLA ZĄBKI | 03.07.2007 |
8. | Konecka Maja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 12.11.2007 |
9. | Rymaszewska Antonina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 22.05.2006 |
10. | Ostrowska Amelia | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 22.06.2009 |
11. | Nowak Marta | O.Ś. AZS POZNAŃ | 26.07.2007 |
12. | Jakoniuk Julia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.05.2006 |
13. | Mejłun Elżbieta | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 15.03.2007 |
14. | Maszewska Nela | AZS AWF WARSZAWA | 28.10.2008 |
15. | Mejłun Karolina | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 18.05.2009 |
16. | MIKULSKA-BĄK Julia | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 12.07.2007 |
17. | Borowik Julia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 01.03.2006 |
18. | Rozmus Marta | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 02.04.2006 |
19. | Bartosz Eliza | DRAGON ŁÓDŹ | 04.04.2008 |
20. | SWOBODA ALICJA | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.02.2007 |
21. | Lachawiec Aleksandra | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 11.01.2006 |
22. | Cichoń Zuzanna | O.Ś. AZS POZNAŃ | 24.01.2007 |
23. | SKIBA Hanna | KKSZ KONIN | 16.06.2007 |
24. | Łupińska Monika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.05.2007 |
25. | SZELĄGOWSKA Julia | UKS SZABLA ZĄBKI | 23.03.2007 |
26. | Markowska Gabriela | KS KARABELA | 16.08.2006 |
27. | Dobies Antonina | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 15.01.2008 |
28. | Nikiciuk Maja | UKS 13 BIAŁYSTOK | 22.02.2009 |
29. | LEDUC Emilie | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2009 |
30. | Bieńczak Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 30.12.2009 |
31. | Derlatka Małgorzata | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 09.07.2006 |
32. | Dojlido Dominika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 08.11.2006 |
33. | Dwornik Oliwia | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 21.09.2010 |
34. | SZCZEPANIK JULIA | MUKS VICTOR WARSZAWA | 19.11.2008 |
35. | Kobać Małgorzata | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.01.2007 |
36. | Kirpsza Maja | UKS 13 BIAŁYSTOK | 16.05.2006 |
37. | Troskowska Natalia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.05.2006 |
38. | Masłowiecka Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.10.2009 |
39. | Jaśkiewicz Nadia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.05.2009 |
40. | Hańczewska Zofia | KKSZ KONIN | 03.09.2008 |
41. | Nowakowska Michaela | UKS SZABLA BRZOZA | 03.04.2008 |
42. | Wasilewska Patrycja | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.04.2009 |