Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski Młodzików we florecie dziewcząt - Bydgoszcz 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.06.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Banaś Antonina 40 MKS KUSY SZCZECIN 28.12.2010
2. Bandach Wiktoria 36 UKS FLORET Ruda Śląska 07.01.2010
3. Bartol Michalina 6 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.07.2009
4. BAZYLI Zuzanna 41 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 25.07.2010
5. Bednarska Marta 119 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 30.10.2012
6. BERUS Oliwia 20 IKS LESZNO 24.05.2009
7. BIEŃKO Amelia 85 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.07.2011
8. Bogusiewicz Milena 54 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.08.2009
9. Bogusiewicz Liliana 126 D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.01.2011
10. BORAWSKA Emilia 18 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.10.2010
11. BOROŃ Małgorzata 67 D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.06.2011
12. BOROŃ Maja 118 D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.06.2011
13. BROSOWSKA Agata 17 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009
14. Buczek Julita 108 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.01.2009
15. BUDA Oliwia 30 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010
16. BUDA Natalia 94 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2013
17. Butyńska Hanna 55 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 04.08.2010
18. Ciarka Lena 110 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.07.2012
19. CIESIELSKA Zofia 102 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 18.01.2013
20. Cios Jagoda 58 D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.12.2012
21. CYGNAR Maja 90 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15.12.2011
22. Czarnecka Hanna 14 D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009
23. Deneka Aleksandra 16 MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2009
24. DŁUGA OLIWIA 65 IKS LESZNO 24.02.2011
25. DONDAJEWSKA Urszula 83 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.08.2011
26. DOWNAR Anastazja 37 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 08.07.2010
27. DUDEK Aniela 92 D' ARTAGNAN URSYNÓW 23.09.2011
28. Dziuba Aleksandra 112 D' ARTAGNAN URSYNÓW 19.12.2012
29. ENGLAND Demi 63 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 20.01.2013
30. Fiebig Zofia 34 IKS LESZNO 15.09.2009
31. GATZ Alicja 78 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.11.2011
32. Glonek Natalia 114 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 07.08.2011
33. Glura Zuzanna 82 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 18.10.2011
34. Golba ANIELA 44 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.10.2010
35. Guździk Alicja 117 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.10.2011
36. Hudziak Blanka 80 AZS AWF POZNAŃ 22.09.2012
37. JAKUBOWSKA Emilia 24 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.09.2010
38. Jakubowska Kinga 84 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 11.05.2011
39. JUREK Natalia 69 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 01.05.2011
40. Juszkiewicz Nadia 27 IKS LESZNO 04.05.2010
41. KALISZEWSKA ANTONINA 59 AZS AWF WARSZAWA 08.07.2011
42. Kamińska Małgorzata 89 D' ARTAGNAN URSYNÓW 20.01.2012
43. Kociubińska Zofia 3 IKS LESZNO 14.08.2010
44. Konieczka Zofia 15 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
45. KORCZAK LENA 50 ZJEDNOCZENI PABIANICE 27.12.2010
46. KOWALCZYK Maja 51 AZS AWF WARSZAWA 26.04.2009
47. KOWALSKA KINGA 2 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
48. KOZAK Maja 21 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009
49. Kozhevnikova Sofia 42 UKS FENIKS JABŁONNA 10.11.2010
50. Krajewska Laura 75 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.08.2012
51. Królak Lena 11 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.06.2009
52. KRÓLIKOWSKA Nina 87 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.12.2013
53. Krysik Anna 46 AZS AWF WARSZAWA 23.11.2010
54. KRYSZTOFORSKA Julia 79 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.08.2011
55. Kuzas Lena 74 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 24.03.2012
56. Laurans Matylda Anna 45 MKS KUSY SZCZECIN 28.10.2010
57. Łaszczyńska Maja 120 IKS LESZNO 20.06.2011
58. Łuczkowska Weronika 97 IKS LESZNO 10.05.2011
59. Malon Lena 25 D' ARTAGNAN URSYNÓW 06.11.2010
60. MATUSZEWSKA LIDIA 105 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 09.04.2013
61. Mazur Dominika 49 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.12.2010
62. MĄDRZAK Klara 101 D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.08.2011
63. Mianowany Nadia 121 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.01.2011
64. MICHALCZYK Emilia 56 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.07.2010
65. Miler Alicja 124 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.02.2012
66. Milewska Anna 43 KSz WARSZAWIANKA 13.09.2009
67. Milewska Łucja 91 D' ARTAGNAN URSYNÓW 11.12.2012
68. Moskal Zofia 31 IKS LESZNO 05.12.2009
69. Moskal Maria 71 IKS LESZNO 03.09.2011
70. MOŚ TERESA 1 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
71. MOŚ Barbara 68 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2011
72. Murawska Aleksandra 9 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.12.2010
73. Nowaczyk Amelia 76 IKS LESZNO 17.08.2011
74. NOWAK Lena 10 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18.02.2010
75. NOWAK ALICJA 125 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18.01.2011
76. Nwabia Liliana 72 D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.11.2011
77. OLSZANOWSKA Helena 88 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 14.01.2011
78. Ostromęcka Julianna 53 AZS AWF WARSZAWA 07.12.2009
79. Ostrowska Gabriela 103 AZS AWF WARSZAWA 07.10.2012
80. Ozga Marta 7 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.08.2009
81. Ozór Amelia 48 MKS KUSY SZCZECIN 27.04.2010
82. PARTYKA Alicja 13 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
83. PAUL Liliana 95 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.08.2011
84. Paziewska Joanna 57 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.04.2012
85. Pietrowicz MARIA 115 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.10.2011
86. Pinkowska Maria 29 AZS AWF POZNAŃ 17.05.2010
87. PISAREWICZ Olga 4 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.01.2010
88. POKORSKA Zuzanna 26 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.09.2010
89. Przybylska Maria Helena 81 MKS KUSY SZCZECIN 25.04.2012
90. RACZKOWSKA Aleksandra 100 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.08.2013
91. RONOWSKA Hanna 77 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 23.02.2011
92. Rozbicka Izabela 22 D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.03.2009
93. RYNKIEWICZ Barbara 122 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.08.2011
94. Sanecka Maja 39 AZS AWF WARSZAWA 06.06.2009
95. Serwańska Zofia 86 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 08.07.2011
96. SIKORA Ewa 96 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.10.2011
97. Sikorska Alicja 60 AZS AWF POZNAŃ 05.01.2012
98. Stelmasiak Nina 28 D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.12.2009
99. STUŁKOWSKA ANNA 73 MKS KUSY SZCZECIN 08.07.2012
100. Sypniewska Weronika 64 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.06.2012
101. Szczególska Agata 19 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.03.2009
102. Szczególska Dominika 66 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.07.2011
103. SZMYT Ewa 111 D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.01.2011
104. SZMYT Lea 116 D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.06.2012
105. SZOSTAK Waleria 32 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.09.2010
106. SZULTKA Alicja 5 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 11.03.2010
107. Szymczyk Joanna 93 AZS AWF WARSZAWA 15.11.2010
108. Tomaszewska Marta 47 UKS FLORET Ruda Śląska 02.09.2009
109. Tym Danuta 12 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20.01.2009
110. Wełnowska Lena 38 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.11.2010
111. Wiercińska Amelia 62 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 06.12.2012
112. WIĘC Wiktoria 123 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2011
113. Wiśniewska Zofia 52 ZJEDNOCZENI PABIANICE 09.03.2010
114. Wiśnik Florentyna 8 AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
115. WITTSTOCK NATASZA 70 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 29.05.2011
116. Włodarska Aleksandra 113 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.06.2012
117. Woynarowska Ida 33 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 26.07.2009
118. Wróblewska Oliwia 35 AZS AWF WARSZAWA 02.07.2010
119. WRYK Malwina 106 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 30.06.2012
120. WUDARSKA Dorota 104 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 14.08.2013
121. WYSZYŃSKA Magdalena 23 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.02.2009
122. Zalewska Joanna 98 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 09.07.2012
123. ZĄBKOWSKA Julia 61 D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.03.2011
124. Ziarkowska Inga 99 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 28.04.2012
125. Ziubrak Inka 107 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.03.2011
126. Żuchowska Hanna 109 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 06.05.2013

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. NOWAK Lena UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18.02.2010 zakwalifikowano
2. PISAREWICZ Olga UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.01.2010 zakwalifikowano
3. PARTYKA Alicja UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009 zakwalifikowano
3. Konieczka Zofia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009 zakwalifikowano
3. Nowaczyk Amelia IKS LESZNO 17.08.2011 zakwalifikowano
3. GATZ Alicja UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.11.2011 zakwalifikowano
3. Wiśnik Florentyna AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 zakwalifikowano
3. Tym Danuta WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20.01.2009 zakwalifikowano
9. MOŚ TERESA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009 zakwalifikowano
9. Kociubińska Zofia IKS LESZNO 14.08.2010 zakwalifikowano
11. Deneka Aleksandra MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2009 zakwalifikowano
11. KOWALSKA KINGA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009 zakwalifikowano
13. MICHALCZYK Emilia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.07.2010 zakwalifikowano
14. Królak Lena UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.06.2009 zakwalifikowano
15. Murawska Aleksandra UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.12.2010 zakwalifikowano
16. Czarnecka Hanna D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009 zakwalifikowano
17. SZULTKA Alicja UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 11.03.2010 zakwalifikowano
18. JAKUBOWSKA Emilia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.09.2010 zakwalifikowano
18. POKORSKA Zuzanna WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.09.2010 zakwalifikowano
20. BROSOWSKA Agata UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009 zakwalifikowano
20. PAUL Liliana UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.08.2011 zakwalifikowano
22. BORAWSKA Emilia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.10.2010 zakwalifikowano
22. Ozga Marta UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.08.2009 zakwalifikowano
24. ZĄBKOWSKA Julia D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.03.2011 zakwalifikowano
25. Glonek Natalia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 07.08.2011 zakwalifikowano
26. KOZAK Maja UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009 zakwalifikowano
27. Juszkiewicz Nadia IKS LESZNO 04.05.2010 zakwalifikowano
28. Hudziak Blanka AZS AWF POZNAŃ 22.09.2012 zakwalifikowano
28. Szczególska Agata UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.03.2009 zakwalifikowano
30. Woynarowska Ida UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 26.07.2009 zakwalifikowano
31. Pinkowska Maria AZS AWF POZNAŃ 17.05.2010 zakwalifikowano
32. Stelmasiak Nina D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.12.2009 zakwalifikowano
33. BERUS Oliwia IKS LESZNO 24.05.2009 zakwalifikowano
34. BOROŃ Maja D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.06.2011 zakwalifikowano
35. Łaszczyńska Maja IKS LESZNO 20.06.2011 zakwalifikowano
36. Sanecka Maja AZS AWF WARSZAWA 06.06.2009 zakwalifikowano
37. SZOSTAK Waleria WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.09.2010 zakwalifikowano
38. BUDA Natalia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2013 zakwalifikowano
39. Bartol Michalina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.07.2009 zakwalifikowano
40. Kuzas Lena UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 24.03.2012 zakwalifikowano
41. BUDA Oliwia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010 zakwalifikowano
42. MĄDRZAK Klara D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.08.2011 zakwalifikowano
43. WITTSTOCK NATASZA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 29.05.2011 zakwalifikowano
44. DOWNAR Anastazja WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 08.07.2010 zakwalifikowano
45. Bogusiewicz Milena D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.08.2009 zakwalifikowano
46. Moskal Zofia IKS LESZNO 05.12.2009 zakwalifikowano
47. Malon Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 06.11.2010 zakwalifikowano
48. WYSZYŃSKA Magdalena UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.02.2009 zakwalifikowano
49. Milewska Anna KSz WARSZAWIANKA 13.09.2009 zakwalifikowano
50. Sikorska Alicja AZS AWF POZNAŃ 05.01.2012 zakwalifikowano
51. JUREK Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 01.05.2011 zakwalifikowano
52. CYGNAR Maja UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15.12.2011 zakwalifikowano
52. Szymczyk Joanna AZS AWF WARSZAWA 15.11.2010 zakwalifikowano
54. Moskal Maria IKS LESZNO 03.09.2011 zakwalifikowano
55. Nwabia Liliana D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.11.2011 zakwalifikowano
56. Żuchowska Hanna UKS 35 BIELAWY TORUŃ 06.05.2013 zakwalifikowano
57. Bogusiewicz Liliana D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.01.2011 zakwalifikowano
58. MOŚ Barbara UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2011 zakwalifikowano
59. Wróblewska Oliwia AZS AWF WARSZAWA 02.07.2010 zakwalifikowano
60. KALISZEWSKA ANTONINA AZS AWF WARSZAWA 08.07.2011 zakwalifikowano
60. BIEŃKO Amelia D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.07.2011 zakwalifikowano
62. SIKORA Ewa WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.10.2011 zakwalifikowano
62. KORCZAK LENA ZJEDNOCZENI PABIANICE 27.12.2010 zakwalifikowano
64. Łuczkowska Weronika IKS LESZNO 10.05.2011 zakwalifikowano
64. MATUSZEWSKA LIDIA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 09.04.2013 zakwalifikowano
66. Paziewska Joanna UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.04.2012 zakwalifikowano
66. Golba ANIELA D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.10.2010 zakwalifikowano
68. SZMYT Ewa D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.01.2011 zakwalifikowano
68. RONOWSKA Hanna TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 23.02.2011 zakwalifikowano
70. Rozbicka Izabela D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.03.2009 zakwalifikowano
71. Bandach Wiktoria UKS FLORET Ruda Śląska 07.01.2010 zakwalifikowano
72. Wiercińska Amelia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 06.12.2012 zakwalifikowano
73. KRYSZTOFORSKA Julia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.08.2011 zakwalifikowano
74. Tomaszewska Marta UKS FLORET Ruda Śląska 02.09.2009 zakwalifikowano
75. DONDAJEWSKA Urszula WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.08.2011 zakwalifikowano
76. KOWALCZYK Maja AZS AWF WARSZAWA 26.04.2009 zakwalifikowano
77. OLSZANOWSKA Helena WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 14.01.2011 zakwalifikowano
78. WUDARSKA Dorota UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 14.08.2013 zakwalifikowano
79. Guździk Alicja UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.10.2011 zakwalifikowano
80. Ozór Amelia MKS KUSY SZCZECIN 27.04.2010 zakwalifikowano
80. Ostrowska Gabriela AZS AWF WARSZAWA 07.10.2012 zakwalifikowano
82. Pietrowicz MARIA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.10.2011 zakwalifikowano
83. Fiebig Zofia IKS LESZNO 15.09.2009 zakwalifikowano
83. STUŁKOWSKA ANNA MKS KUSY SZCZECIN 08.07.2012 zakwalifikowano
85. RYNKIEWICZ Barbara UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.08.2011 zakwalifikowano
86. Włodarska Aleksandra UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.06.2012 zakwalifikowano
87. Ziubrak Inka WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.03.2011 zakwalifikowano
88. Kozhevnikova Sofia UKS FENIKS JABŁONNA 10.11.2010 zakwalifikowano
89. BAZYLI Zuzanna WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 25.07.2010 zakwalifikowano
90. Serwańska Zofia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 08.07.2011 zakwalifikowano
91. Banaś Antonina MKS KUSY SZCZECIN 28.12.2010 zakwalifikowano
91. Kamińska Małgorzata D' ARTAGNAN URSYNÓW 20.01.2012 zakwalifikowano
93. Krysik Anna AZS AWF WARSZAWA 23.11.2010 zakwalifikowano
94. DŁUGA OLIWIA IKS LESZNO 24.02.2011 zakwalifikowano
95. Cios Jagoda D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.12.2012 zakwalifikowano
96. Przybylska Maria Helena MKS KUSY SZCZECIN 25.04.2012 zakwalifikowano
97. Bednarska Marta WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 30.10.2012 zakwalifikowano
98. Zalewska Joanna UKS 35 BIELAWY TORUŃ 09.07.2012 zakwalifikowano
99. Wełnowska Lena TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.11.2010 zakwalifikowano
100. Jakubowska Kinga WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 11.05.2011 zakwalifikowano
101. Ostromęcka Julianna AZS AWF WARSZAWA 07.12.2009 zakwalifikowano
102. Ziarkowska Inga UKS 35 BIELAWY TORUŃ 28.04.2012 zakwalifikowano
103. Wiśniewska Zofia ZJEDNOCZENI PABIANICE 09.03.2010 zakwalifikowano
104. Laurans Matylda Anna MKS KUSY SZCZECIN 28.10.2010 zakwalifikowano
105. DUDEK Aniela D' ARTAGNAN URSYNÓW 23.09.2011 zakwalifikowano
106. Butyńska Hanna WKS KOLEJARZ WROCŁAW 04.08.2010 zakwalifikowano
107. Mianowany Nadia D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.01.2011 zakwalifikowano
108. ENGLAND Demi UKS 35 BIELAWY TORUŃ 20.01.2013 zakwalifikowano
109. KRÓLIKOWSKA Nina UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.12.2013 zakwalifikowano
110. Szczególska Dominika UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.07.2011 zakwalifikowano
111. SZMYT Lea D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.06.2012 zakwalifikowano
112. CIESIELSKA Zofia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 18.01.2013 zakwalifikowano
113. WIĘC Wiktoria UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2011 zakwalifikowano
114. BOROŃ Małgorzata D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.06.2011 zakwalifikowano
115. NOWAK ALICJA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18.01.2011 zakwalifikowano
116. Mazur Dominika D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.12.2010 zakwalifikowano
117. Sypniewska Weronika D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.06.2012 zakwalifikowano
117. Milewska Łucja D' ARTAGNAN URSYNÓW 11.12.2012 zakwalifikowano
117. WRYK Malwina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 30.06.2012 zakwalifikowano
120. Glura Zuzanna TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 18.10.2011 zakwalifikowano
121. RACZKOWSKA Aleksandra TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.08.2013 zakwalifikowano
121. Miler Alicja TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.02.2012 zakwalifikowano
121. Ciarka Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.07.2012 zakwalifikowano
121. Dziuba Aleksandra D' ARTAGNAN URSYNÓW 19.12.2012 zakwalifikowano
121. Buczek Julita UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.01.2009 zakwalifikowano
126. Krajewska Laura D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.08.2012 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. MOŚ TERESA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
2. Kociubińska Zofia IKS LESZNO 14.08.2010
3. KOWALSKA KINGA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
3. Konieczka Zofia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
5. PISAREWICZ Olga UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.01.2010
6. Tym Danuta WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20.01.2009
7. Deneka Aleksandra MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2009
8. SZULTKA Alicja UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 11.03.2010
9. NOWAK Lena UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18.02.2010
10. PARTYKA Alicja UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
11. Królak Lena UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.06.2009
12. Murawska Aleksandra UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.12.2010
13. BROSOWSKA Agata UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009
14. Juszkiewicz Nadia IKS LESZNO 04.05.2010
15. Bartol Michalina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.07.2009
16. Kuzas Lena UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 24.03.2012
17. GATZ Alicja UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.11.2011
17. Wiśnik Florentyna AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
17. Nowaczyk Amelia IKS LESZNO 17.08.2011
20. Czarnecka Hanna D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009
21. POKORSKA Zuzanna WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.09.2010
21. JAKUBOWSKA Emilia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.09.2010
23. PAUL Liliana UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.08.2011
24. BORAWSKA Emilia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.10.2010
24. Ozga Marta UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.08.2009
26. ZĄBKOWSKA Julia D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.03.2011
27. Szczególska Agata UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.03.2009
28. Pinkowska Maria AZS AWF POZNAŃ 17.05.2010
29. BERUS Oliwia IKS LESZNO 24.05.2009
30. Łaszczyńska Maja IKS LESZNO 20.06.2011
31. SZOSTAK Waleria WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.09.2010
32. OLSZANOWSKA Helena WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 14.01.2011
33. MICHALCZYK Emilia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.07.2010
34. Glonek Natalia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 07.08.2011
35. KOZAK Maja UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009
36. Hudziak Blanka AZS AWF POZNAŃ 22.09.2012
37. Woynarowska Ida UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 26.07.2009
38. Stelmasiak Nina D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.12.2009
39. BOROŃ Maja D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.06.2011
40. Sanecka Maja AZS AWF WARSZAWA 06.06.2009
41. BUDA Natalia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2013
42. BUDA Oliwia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010
43. MĄDRZAK Klara D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.08.2011
44. WITTSTOCK NATASZA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 29.05.2011
45. DOWNAR Anastazja WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 08.07.2010
46. Bogusiewicz Milena D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.08.2009
47. Moskal Zofia IKS LESZNO 05.12.2009
48. Malon Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 06.11.2010
49. WYSZYŃSKA Magdalena UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.02.2009
50. Milewska Anna KSz WARSZAWIANKA 13.09.2009
51. JUREK Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 01.05.2011
52. Moskal Maria IKS LESZNO 03.09.2011
53. Bogusiewicz Liliana D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.01.2011
54. MOŚ Barbara UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2011
55. Wróblewska Oliwia AZS AWF WARSZAWA 02.07.2010
56. KALISZEWSKA ANTONINA AZS AWF WARSZAWA 08.07.2011
57. Łuczkowska Weronika IKS LESZNO 10.05.2011
58. Golba ANIELA D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.10.2010
58. Paziewska Joanna UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.04.2012
60. RONOWSKA Hanna TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 23.02.2011
61. KRYSZTOFORSKA Julia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.08.2011
62. Tomaszewska Marta UKS FLORET Ruda Śląska 02.09.2009
63. KOWALCZYK Maja AZS AWF WARSZAWA 26.04.2009
64. Guździk Alicja UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.10.2011
65. Sikorska Alicja AZS AWF POZNAŃ 05.01.2012
66. Szymczyk Joanna AZS AWF WARSZAWA 15.11.2010
66. CYGNAR Maja UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15.12.2011
68. Nwabia Liliana D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.11.2011
69. Żuchowska Hanna UKS 35 BIELAWY TORUŃ 06.05.2013
70. BIEŃKO Amelia D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.07.2011
71. KORCZAK LENA ZJEDNOCZENI PABIANICE 27.12.2010
71. SIKORA Ewa WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.10.2011
73. MATUSZEWSKA LIDIA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 09.04.2013
74. SZMYT Ewa D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.01.2011
75. Rozbicka Izabela D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.03.2009
76. Bandach Wiktoria UKS FLORET Ruda Śląska 07.01.2010
77. Wiercińska Amelia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 06.12.2012
78. DONDAJEWSKA Urszula WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.08.2011
79. WUDARSKA Dorota UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 14.08.2013
80. Ostrowska Gabriela AZS AWF WARSZAWA 07.10.2012
80. Ozór Amelia MKS KUSY SZCZECIN 27.04.2010
82. Pietrowicz MARIA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.10.2011
83. Fiebig Zofia IKS LESZNO 15.09.2009
83. STUŁKOWSKA ANNA MKS KUSY SZCZECIN 08.07.2012
85. RYNKIEWICZ Barbara UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.08.2011
86. Włodarska Aleksandra UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.06.2012
87. Ziubrak Inka WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.03.2011
88. Kozhevnikova Sofia UKS FENIKS JABŁONNA 10.11.2010
89. BAZYLI Zuzanna WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 25.07.2010
90. Serwańska Zofia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 08.07.2011
91. Banaś Antonina MKS KUSY SZCZECIN 28.12.2010
91. Kamińska Małgorzata D' ARTAGNAN URSYNÓW 20.01.2012
93. Krysik Anna AZS AWF WARSZAWA 23.11.2010
94. DŁUGA OLIWIA IKS LESZNO 24.02.2011
95. Cios Jagoda D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.12.2012
96. Przybylska Maria Helena MKS KUSY SZCZECIN 25.04.2012
97. Bednarska Marta WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 30.10.2012
98. Zalewska Joanna UKS 35 BIELAWY TORUŃ 09.07.2012
99. Wełnowska Lena TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.11.2010
100. Jakubowska Kinga WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 11.05.2011
101. Ostromęcka Julianna AZS AWF WARSZAWA 07.12.2009
102. Ziarkowska Inga UKS 35 BIELAWY TORUŃ 28.04.2012
103. Wiśniewska Zofia ZJEDNOCZENI PABIANICE 09.03.2010
104. Laurans Matylda Anna MKS KUSY SZCZECIN 28.10.2010
105. DUDEK Aniela D' ARTAGNAN URSYNÓW 23.09.2011
106. Butyńska Hanna WKS KOLEJARZ WROCŁAW 04.08.2010
107. Mianowany Nadia D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.01.2011
108. ENGLAND Demi UKS 35 BIELAWY TORUŃ 20.01.2013
109. KRÓLIKOWSKA Nina UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.12.2013
110. Szczególska Dominika UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.07.2011
111. SZMYT Lea D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.06.2012
112. CIESIELSKA Zofia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 18.01.2013
113. WIĘC Wiktoria UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2011
114. BOROŃ Małgorzata D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.06.2011
115. NOWAK ALICJA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18.01.2011
116. Mazur Dominika D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.12.2010
117. WRYK Malwina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 30.06.2012
117. Milewska Łucja D' ARTAGNAN URSYNÓW 11.12.2012
117. Sypniewska Weronika D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.06.2012
120. Glura Zuzanna TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 18.10.2011
121. Buczek Julita UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.01.2009
121. Ciarka Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.07.2012
121. Miler Alicja TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.02.2012
121. RACZKOWSKA Aleksandra TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.08.2013
121. Dziuba Aleksandra D' ARTAGNAN URSYNÓW 19.12.2012
126. Krajewska Laura D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.08.2012

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content