Turniej

Nazwa: O MIECZ ZERWIKAPTUR LONGINUSA PODBIPIĘTY - Memoriał Wojciecha Rydza 2023/2024 - szpada chłopców (roczniki 2010-2011)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.09.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Anioł Karol 39 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 03.03.2010
2. Bajor Gabriel 21 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.09.2011
3. Bigus Wiktor 25 KS SZPADA WROCŁAW 24.01.2011
4. Borowiec Karol 13 KKS KRAKÓW 04.03.2011
5. Brzozowski Leon 45 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.03.2011
6. Forajter Filip 26 RMKS RYBNIK 16.08.2011
7. Giecewicz Kacper 29 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.10.2010
8. Gruszka Patryk 11 RMKS RYBNIK 13.03.2011
9. Guzy Ksawery 30 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 02.04.2010
10. HAVADZYN Mykhailo 38 Ukraina 24.02.2012
11. Janosz Marcin 9 UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010
12. Kasiński Kacper 32 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 16.02.2011
13. Konstanciak Michał 34 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 25.04.2011
14. Korzeniowski Antoni 35 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 12.04.2011
15. Kowalski Mikołaj 20 AZS AWF KRAKÓW 15.03.2010
16. Kozioł Piotr 44 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 12.10.2011
17. Krochmalski Ignacy 16 PKSZERM WARSZAWA 01.08.2011
18. Kuśka Maciej 4 UKS TRÓJKA RADLIN 22.09.2010
19. Kwiatek Leon 12 KKS KRAKÓW 05.03.2010
20. Kwieciński Kacper 33 PIAST GLIWICE 23.05.2011
21. Lorenz Igor 23 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 15.07.2011
22. Lucarda Mathias 24 KKS KRAKÓW 29.07.2011
23. Masłowski Dominik 1 KS OLIMP LUBIN 08.02.2010
24. Mielczarek Kacper 10 SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.01.2010
25. Mrowiec Michał 19 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.06.2010
26. Niżnik Filip 31 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 09.07.2011
27. Obrok Krzysztof 40 UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 19.08.2011
28. Painta Szymon 41 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.07.2011
29. Pelon Robert 37 UKS START OPOLE 05.05.2011
30. Pietras FILIP 28 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.10.2011
31. Rybiański Piotr 22 UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 28.05.2010
32. Siemieński Filip 42 KKS KRAKÓW 13.01.2011
33. Siwek Marcel 7 KS SZPADA WROCŁAW 15.07.2010
34. Sroka Krzysztof 36 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 17.02.2010
35. Szabó Alexander 5 T.S. GÓRNIK RADLIN 04.08.2010
36. Szczegielniak Patryk 2 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.04.2010
37. Szumiłowski Antoni 18 PIAST GLIWICE 23.12.2010
38. TITKO Demyan 43 Ukraina 01.01.2011
39. Trawiński Xawery 17 KKS KRAKÓW 13.12.2011
40. Urbański Jakub 27 Tarnowski Klub Szermierczy 20.10.2010
41. Wesołowski Stanisław 14 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.12.2011
42. Włodarczyk Paweł 8 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.03.2011
43. Wróblewski Maciej 3 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 15.11.2010
44. Ziętkiewicz Adam 15 RMKS RYBNIK 21.02.2011
45. Zych Mikołaj 6 KKS KRAKÓW 11.03.2010

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Siwek Marcel KS SZPADA WROCŁAW 15.07.2010 zakwalifikowano
2. Wróblewski Maciej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 15.11.2010 zakwalifikowano
3. Masłowski Dominik KS OLIMP LUBIN 08.02.2010 zakwalifikowano
4. Lorenz Igor UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 15.07.2011 zakwalifikowano
5. Ziętkiewicz Adam RMKS RYBNIK 21.02.2011 zakwalifikowano
6. Szumiłowski Antoni PIAST GLIWICE 23.12.2010 zakwalifikowano
7. Borowiec Karol KKS KRAKÓW 04.03.2011 zakwalifikowano
8. Krochmalski Ignacy PKSZERM WARSZAWA 01.08.2011 zakwalifikowano
9. Włodarczyk Paweł SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.03.2011 zakwalifikowano
10. Trawiński Xawery KKS KRAKÓW 13.12.2011 zakwalifikowano
10. Szabó Alexander T.S. GÓRNIK RADLIN 04.08.2010 zakwalifikowano
12. Mielczarek Kacper SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.01.2010 zakwalifikowano
13. Bigus Wiktor KS SZPADA WROCŁAW 24.01.2011 zakwalifikowano
14. Forajter Filip RMKS RYBNIK 16.08.2011 zakwalifikowano
15. Wesołowski Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.12.2011 zakwalifikowano
16. HAVADZYN Mykhailo Ukraina 24.02.2012 zakwalifikowano
17. Kuśka Maciej UKS TRÓJKA RADLIN 22.09.2010 zakwalifikowano
18. Mrowiec Michał WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.06.2010 zakwalifikowano
19. Lucarda Mathias KKS KRAKÓW 29.07.2011 zakwalifikowano
20. Zych Mikołaj KKS KRAKÓW 11.03.2010 zakwalifikowano
21. Kowalski Mikołaj AZS AWF KRAKÓW 15.03.2010 zakwalifikowano
22. Gruszka Patryk RMKS RYBNIK 13.03.2011 zakwalifikowano
23. Pelon Robert UKS START OPOLE 05.05.2011 zakwalifikowano
24. Kwiatek Leon KKS KRAKÓW 05.03.2010 zakwalifikowano
25. Szczegielniak Patryk WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.04.2010 zakwalifikowano
26. Konstanciak Michał WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 25.04.2011 zakwalifikowano
27. Janosz Marcin UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010 zakwalifikowano
28. Sroka Krzysztof ZERWIKAPTUR KRAKÓW 17.02.2010 zakwalifikowano
29. Guzy Ksawery UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 02.04.2010 zakwalifikowano
30. Painta Szymon UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.07.2011 zakwalifikowano
31. Urbański Jakub Tarnowski Klub Szermierczy 20.10.2010 zakwalifikowano
32. Giecewicz Kacper MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.10.2010 zakwalifikowano
33. Niżnik Filip UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 09.07.2011 zakwalifikowano
34. Kwieciński Kacper PIAST GLIWICE 23.05.2011 zakwalifikowano
35. Bajor Gabriel PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.09.2011 zakwalifikowano
36. Anioł Karol ZERWIKAPTUR KRAKÓW 03.03.2010 zakwalifikowano
37. TITKO Demyan Ukraina 01.01.2011 zakwalifikowano
38. Siemieński Filip KKS KRAKÓW 13.01.2011 zakwalifikowano
39. Brzozowski Leon WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.03.2011 zakwalifikowano
40. Kasiński Kacper UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 16.02.2011 zakwalifikowano
41. Pietras FILIP PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.10.2011 zakwalifikowano
42. Rybiański Piotr UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 28.05.2010 zakwalifikowano
43. Kozioł Piotr MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 12.10.2011 zakwalifikowano
43. Korzeniowski Antoni SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 12.04.2011 zakwalifikowano
45. Obrok Krzysztof UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 19.08.2011 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Szczegielniak Patryk WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.04.2010
2. Wróblewski Maciej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 15.11.2010
3. Zych Mikołaj KKS KRAKÓW 11.03.2010
3. Szumiłowski Antoni PIAST GLIWICE 23.12.2010
5. Masłowski Dominik KS OLIMP LUBIN 08.02.2010
6. Ziętkiewicz Adam RMKS RYBNIK 21.02.2011
7. Borowiec Karol KKS KRAKÓW 04.03.2011
8. Kuśka Maciej UKS TRÓJKA RADLIN 22.09.2010
9. Siwek Marcel KS SZPADA WROCŁAW 15.07.2010
10. Lorenz Igor UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 15.07.2011
11. Trawiński Xawery KKS KRAKÓW 13.12.2011
12. Forajter Filip RMKS RYBNIK 16.08.2011
13. Wesołowski Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.12.2011
14. Kowalski Mikołaj AZS AWF KRAKÓW 15.03.2010
15. Gruszka Patryk RMKS RYBNIK 13.03.2011
16. Kwiatek Leon KKS KRAKÓW 05.03.2010
17. Krochmalski Ignacy PKSZERM WARSZAWA 01.08.2011
18. Włodarczyk Paweł SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.03.2011
19. Szabó Alexander T.S. GÓRNIK RADLIN 04.08.2010
20. Mielczarek Kacper SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.01.2010
21. Bigus Wiktor KS SZPADA WROCŁAW 24.01.2011
22. HAVADZYN Mykhailo Ukraina 24.02.2012
23. Mrowiec Michał WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.06.2010
24. Lucarda Mathias KKS KRAKÓW 29.07.2011
25. Pelon Robert UKS START OPOLE 05.05.2011
26. Konstanciak Michał WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 25.04.2011
27. Janosz Marcin UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010
28. Painta Szymon UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.07.2011
29. Urbański Jakub Tarnowski Klub Szermierczy 20.10.2010
30. Niżnik Filip UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 09.07.2011
31. Anioł Karol ZERWIKAPTUR KRAKÓW 03.03.2010
32. TITKO Demyan Ukraina 01.01.2011
33. Sroka Krzysztof ZERWIKAPTUR KRAKÓW 17.02.2010
34. Guzy Ksawery UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 02.04.2010
35. Giecewicz Kacper MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.10.2010
36. Kwieciński Kacper PIAST GLIWICE 23.05.2011
37. Bajor Gabriel PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.09.2011
38. Siemieński Filip KKS KRAKÓW 13.01.2011
39. Brzozowski Leon WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.03.2011
40. Kasiński Kacper UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 16.02.2011
41. Pietras FILIP PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.10.2011
42. Rybiański Piotr UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 28.05.2010
43. Kozioł Piotr MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 12.10.2011
43. Korzeniowski Antoni SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 12.04.2011
45. Obrok Krzysztof UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 19.08.2011

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content