Turniej

Nazwa: I Puchar Polski seniorów w szpadzie kobiet - Szczecin 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 07.10.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. BRYCH Barbara 7 AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
2. Charkiewicz Karolina 38 AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
3. CIEŚLIK Cecylia 15 AZS AWF KATOWICE 19.09.2005
4. Dąbrowska-Mandrela Diana 27 PIAST GLIWICE 02.05.1982
5. DOBRYŁKO Natalia 58 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
6. Drobczyk Pola 42 PIAST GLIWICE 14.09.2005
7. Frystacka Patrycja 30 RMKS RYBNIK 01.11.2003
8. GAJOWNICZEK Magdalena 21 AZS AWF WARSZAWA 14.05.1995
9. GARUS Oliwia 45 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
10. GOCZAŁ Alicja 43 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
11. Halemba Antonina 29 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
12. JADCZAK Dominika 37 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
13. JAKUBOWICZ Anna 31 KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993
14. JANECZEK Oliwia 35 PIAST GLIWICE 28.01.2008
15. JANELLI Zofia 24 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
16. JANICKA Weronika 12 AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
17. JARECKA Aleksandra 52 AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995
18. Jarosz Zuzanna 57 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
19. JASIONEK Karolina 60 KSz WARSZAWIANKA 05.09.1991
20. JĘDRZEJEC Wiktoria 39 PIAST GLIWICE 04.01.2007
21. KAMIŃSKA Gabriela 54 AZS AWF WARSZAWA 30.01.1979
22. KLASIK Alicja 8 RMKS RYBNIK 14.02.2004
23. KLUGHARDT Gloria 22 RMKS RYBNIK 21.01.2003
24. KNAPIK Agata 55 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
25. KNAPIK Katarzyna 59 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
26. Knapik-Miazga Renata 1 AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988
27. Korduła Antonina 50 AZS AWF KATOWICE 18.11.2005
28. Korkus Emilia 19 PIAST GLIWICE 18.12.2004
29. KOZDĘBA Weronika 33 PIAST GLIWICE 29.06.2006
30. KRAKOWSKA Wiktoria 44 AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
31. KWAŚNIEWSKA Marta 61 KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
32. Liczberska Aneta 56 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
33. ŁUSZCZ Weronika 20 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
34. Makowska Agnieszka 47 AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
35. MAZANEK Karolina 23 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
36. MISIAK Laura 63 RMKS RYBNIK 11.09.2007
37. Misiewicz Julia 65 MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
38. MIZERA Olga 9 AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991
39. MROSZCZAK Anna 6 RMKS RYBNIK 02.10.1997
40. Nieczkowska Karolina 64 SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
41. OPOŃ Oliwia 46 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
42. OSTROWSKA Paulina 53 PIAST GLIWICE 12.04.2006
43. Pawłowska Magdalena 4 AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994
44. Pelon Patrycja 48 UKS START OPOLE 21.02.2005
45. POLIS Anna 13 AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989
46. Porwoł Liliana 17 RMKS RYBNIK 24.05.2006
47. PYTKA Kamila 3 AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
48. PYTKA Sara 25 AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995
49. RADWAN Patrycja 41 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
50. Ratyna Magda 32 PIAST GLIWICE 01.03.2007
51. ROSKOSZ Anna 34 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
52. RUTZ Barbara 11 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
53. Spirina Ekaterina 66 KKS KRAKÓW 09.04.1993
54. SULEJ Zuzanna 26 KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
55. Swatowska-Wenglarczyk Martyna 2 AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
56. Szmajdzińska - Bołdys Katarzyna 49 PIAST GLIWICE 10.11.1992
57. SZYMANOWSKA Karolina 16 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
58. Ślęzak Katarzyna 51 AZS AWF KATOWICE 23.03.2005
59. Tatoj Anna 67 AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
60. Tercjak Oliwia 40 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
61. Tołyż Aniela 68 MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
62. TOMASZEWSKA Natalia 36 MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
63. TRZEBIŃSKA Ewa 10 AZS AWF KATOWICE 01.05.1989
64. WIECZOREK Anna 18 T.S. GÓRNIK RADLIN 09.02.2001
65. WILASZEK Paulina 28 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
66. ZAGAŁA Jagoda 14 PIAST GLIWICE 27.06.1994
67. Zgryźniak Kinga 5 RMKS RYBNIK 22.06.2003
68. Żychowska Roksana 62 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. BRYCH Barbara AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000 zakwalifikowano
2. Zgryźniak Kinga RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
2. Swatowska-Wenglarczyk Martyna AZS AWF KATOWICE 08.07.1994 zakwalifikowano
4. Knapik-Miazga Renata AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988 zakwalifikowano
5. Pawłowska Magdalena AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994 zakwalifikowano
6. TRZEBIŃSKA Ewa AZS AWF KATOWICE 01.05.1989 zakwalifikowano
7. PYTKA Kamila AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994 zakwalifikowano
8. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007 zakwalifikowano
9. KLASIK Alicja RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
10. MROSZCZAK Anna RMKS RYBNIK 02.10.1997 zakwalifikowano
10. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
12. WILASZEK Paulina AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997 zakwalifikowano
13. POLIS Anna AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989 zakwalifikowano
14. Drobczyk Pola PIAST GLIWICE 14.09.2005 zakwalifikowano
15. KLUGHARDT Gloria RMKS RYBNIK 21.01.2003 zakwalifikowano
16. JANICKA Weronika AZS AWF KATOWICE 03.09.1999 zakwalifikowano
17. JARECKA Aleksandra AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995 zakwalifikowano
18. SZYMANOWSKA Karolina KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
19. Tercjak Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
20. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
21. WIECZOREK Anna T.S. GÓRNIK RADLIN 09.02.2001 zakwalifikowano
22. ZAGAŁA Jagoda PIAST GLIWICE 27.06.1994 zakwalifikowano
23. JANELLI Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002 zakwalifikowano
24. SULEJ Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001 zakwalifikowano
25. KRAKOWSKA Wiktoria AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998 zakwalifikowano
26. RUTZ Barbara AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995 zakwalifikowano
27. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
28. MIZERA Olga AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991 zakwalifikowano
29. Makowska Agnieszka AZS AWF KATOWICE 24.02.2004 zakwalifikowano
30. Korduła Antonina AZS AWF KATOWICE 18.11.2005 zakwalifikowano
31. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
32. OPOŃ Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
33. GAJOWNICZEK Magdalena AZS AWF WARSZAWA 14.05.1995 zakwalifikowano
34. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
35. RADWAN Patrycja KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
35. CIEŚLIK Cecylia AZS AWF KATOWICE 19.09.2005 zakwalifikowano
37. ROSKOSZ Anna AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
38. MAZANEK Karolina AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998 zakwalifikowano
39. Szmajdzińska - Bołdys Katarzyna PIAST GLIWICE 10.11.1992 zakwalifikowano
40. KNAPIK Agata PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
41. Frystacka Patrycja RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
42. PYTKA Sara AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995 zakwalifikowano
43. JADCZAK Dominika KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 zakwalifikowano
44. Korkus Emilia PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
45. KNAPIK Katarzyna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
46. Charkiewicz Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
46. ŁUSZCZ Weronika AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996 zakwalifikowano
48. TOMASZEWSKA Natalia MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003 zakwalifikowano
49. Ślęzak Katarzyna AZS AWF KATOWICE 23.03.2005 zakwalifikowano
50. Tatoj Anna AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 zakwalifikowano
51. Dąbrowska-Mandrela Diana PIAST GLIWICE 02.05.1982 zakwalifikowano
52. Misiewicz Julia MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009 zakwalifikowano
53. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008 zakwalifikowano
54. GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
55. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006 wyeliminowano
56. Jarosz Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 wyeliminowano
57. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006 wyeliminowano
58. Tołyż Aniela MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009 wyeliminowano
59. Liczberska Aneta WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000 wyeliminowano
60. KAMIŃSKA Gabriela AZS AWF WARSZAWA 30.01.1979 wyeliminowano
61. Spirina Ekaterina KKS KRAKÓW 09.04.1993 wyeliminowano
62. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007 wyeliminowano
63. JAKUBOWICZ Anna KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993 wyeliminowano
64. Żychowska Roksana UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006 wyeliminowano
65. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 wyeliminowano
66. KWAŚNIEWSKA Marta KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003 wyeliminowano
67. Pelon Patrycja UKS START OPOLE 21.02.2005 wyeliminowano
68. JASIONEK Karolina KSz WARSZAWIANKA 05.09.1991 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Knapik-Miazga Renata AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988
2. Swatowska-Wenglarczyk Martyna AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
3. BRYCH Barbara AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
3. KLUGHARDT Gloria RMKS RYBNIK 21.01.2003
5. TRZEBIŃSKA Ewa AZS AWF KATOWICE 01.05.1989
6. PYTKA Kamila AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
7. KLASIK Alicja RMKS RYBNIK 14.02.2004
8. MIZERA Olga AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991
9. Zgryźniak Kinga RMKS RYBNIK 22.06.2003
10. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007
11. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
12. WILASZEK Paulina AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
13. POLIS Anna AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989
14. JARECKA Aleksandra AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995
15. Tercjak Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
16. ZAGAŁA Jagoda PIAST GLIWICE 27.06.1994
17. Pawłowska Magdalena AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994
18. MROSZCZAK Anna RMKS RYBNIK 02.10.1997
19. JANICKA Weronika AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
20. SZYMANOWSKA Karolina KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
21. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006
22. JANELLI Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
23. SULEJ Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
24. KRAKOWSKA Wiktoria AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
25. RUTZ Barbara AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
26. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008
27. GAJOWNICZEK Magdalena AZS AWF WARSZAWA 14.05.1995
28. RADWAN Patrycja KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
28. CIEŚLIK Cecylia AZS AWF KATOWICE 19.09.2005
30. MAZANEK Karolina AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
31. Korkus Emilia PIAST GLIWICE 18.12.2004
32. Dąbrowska-Mandrela Diana PIAST GLIWICE 02.05.1982
33. Drobczyk Pola PIAST GLIWICE 14.09.2005
34. WIECZOREK Anna T.S. GÓRNIK RADLIN 09.02.2001
35. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
36. Makowska Agnieszka AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
37. Korduła Antonina AZS AWF KATOWICE 18.11.2005
38. OPOŃ Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
39. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007
40. ROSKOSZ Anna AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
41. Szmajdzińska - Bołdys Katarzyna PIAST GLIWICE 10.11.1992
42. KNAPIK Agata PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
43. Frystacka Patrycja RMKS RYBNIK 01.11.2003
44. PYTKA Sara AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995
45. JADCZAK Dominika KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
46. KNAPIK Katarzyna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
47. Charkiewicz Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
47. ŁUSZCZ Weronika AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
49. TOMASZEWSKA Natalia MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
50. Ślęzak Katarzyna AZS AWF KATOWICE 23.03.2005
51. Tatoj Anna AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
52. Misiewicz Julia MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
53. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
54. GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
55. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006
56. Jarosz Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
57. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006
58. Tołyż Aniela MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
59. Liczberska Aneta WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
60. KAMIŃSKA Gabriela AZS AWF WARSZAWA 30.01.1979
61. Spirina Ekaterina KKS KRAKÓW 09.04.1993
62. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007
63. JAKUBOWICZ Anna KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993
64. Żychowska Roksana UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
65. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
66. KWAŚNIEWSKA Marta KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
67. Pelon Patrycja UKS START OPOLE 21.02.2005
68. JASIONEK Karolina KSz WARSZAWIANKA 05.09.1991

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content