Turniej

Nazwa: III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szabli mężczyzn Sosnowiec – 2023/204
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.11.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Antonowicz Szymon 54 KS KARABELA 07.12.2007
2. Anuszkiewicz Marceli 37 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 18.09.2007
3. Baszkiewicz Jakub 59 KKSZ KONIN 10.07.2010
4. BIAŁOŻYŃSKI JAN 69 MUKS VICTOR WARSZAWA 15.02.2011
5. Bielewicz Amadeusz 18 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007
6. BRUZIK Roch 25 DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009
7. Chaykovskiy Boris 58 KLUB SZERMIERCZY AMP 26.06.2009
8. Czapla Karol 15 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 19.10.2007
9. Dąbrowski Szymon 1 UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008
10. Dłubis Kajetan 72 KOLEJARZ 24 KATOWICE 12.10.2011
11. Fiedorowicz Jan 56 UKS SZABLA BRZOZA 06.01.2010
12. FIGURSKI Maciej 14 UKS SZABLA ZĄBKI 16.03.2007
13. Flaszak Antoni 2 O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
14. Gajda Leon 55 IKS FENCER KONSTANCIN 03.04.2008
15. Ganszczyk Adam 34 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.04.2009
16. Gettlich Jan 62 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 17.02.2010
17. Golubev Daniel 17 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009
18. Grabis Mateusz 51 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.05.2007
19. Gradoń Krzysztof 19 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.09.2009
20. HUDY BARTOSZ 20 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 29.02.2008
21. Jochemczyk Antoni 60 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.09.2010
22. Kałecki Adam 33 KKSZ KONIN 28.10.2008
23. Kieca Jakub 4 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2008
24. Koczwara Iwo 64 KOLEJARZ 24 KATOWICE 05.05.2011
25. KOCZWARA Igor 9 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.01.2007
26. Korzeniowski Mikołaj 11 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008
27. Kossut Franciszek 12 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
28. Kowalski Filip 47 KKSZ KONIN 27.03.2010
29. Kowal-Terlikowski Tytus 68 IKS FENCER KONSTANCIN 05.07.2010
30. Kowal-Terlikowski Tymon 24 IKS FENCER KONSTANCIN 25.04.2007
31. Krawczyk Antoni 28 IKS FENCER KONSTANCIN 12.06.2008
32. Krochmalski Jakub 27 DRAGON ŁÓDŹ 16.06.2008
33. Król Franciszek 50 DRAGON ŁÓDŹ 18.03.2010
34. Krzemiński Adam 3 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008
35. KURZAWA Jerzy 21 DRAGON ŁÓDŹ 21.11.2007
36. Kurzyński Jakub 71 UKS SZABLA BRZOZA 16.01.2010
37. Kutek Teodor 48 MUKS VICTOR WARSZAWA 16.04.2010
38. Lewkowski Wiktor 5 UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008
39. Lipiński Jakub 35 DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010
40. Łokaj Wojciech 42 O.Ś. AZS POZNAŃ 13.11.2009
41. Michoń Jan 39 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 29.10.2009
42. Mielko Bronisław 29 AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007
43. Mioduszewski Szymon 16 KKSZ KONIN 06.04.2009
44. MISZKIEWICZ Stanisław 30 IKS FENCER KONSTANCIN 15.09.2008
45. Mochnal Cezary 23 AZS AWF WARSZAWA 26.10.2007
46. Mosak Makary 8 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
47. Myśliwiec Samuel 44 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 21.09.2007
48. Nijakowski Kornel 57 KKSZ KONIN 26.06.2009
49. Nowicki Yaromir 66 O.Ś. AZS POZNAŃ 09.02.2011
50. Nowinowski Bartosz 38 KKSZ KONIN 06.01.2009
51. Ociński Sebastian 61 DRAGON ŁÓDŹ 20.06.2010
52. Palkowski Damian 10 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
53. Palmowski Błażej 40 KKSZ KONIN 03.06.2009
54. Pąk Szymon 65 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 26.10.2010
55. PĘKALA Kacper 13 UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
56. Płochocki Bartłomiej 53 UKS SZABLA ZĄBKI 17.08.2009
57. Przekop Maksymilian 52 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 19.04.2009
58. RADOCH Igor 31 KKSZ KONIN 05.10.2009
59. Rataj Tomasz 7 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
60. Sikora - Rudnicki Piotr 41 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 20.04.2009
61. SIWIK PIOTR 22 KKSZ KONIN 19.09.2007
62. Skoczek Szymon 36 MUKS VICTOR WARSZAWA 17.12.2008
63. Sokołowski Nikodem 26 KKSZ KONIN 07.02.2007
64. Stęplewski Karol 45 MUKS VICTOR WARSZAWA 10.10.2008
65. Susek Przemysław 63 KOLEJARZ 24 KATOWICE 17.04.2011
66. Szkolmowski Kacper 46 KKSZ KONIN 25.05.2010
67. SZPAK Bruno 6 UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007
68. Świerkowski Maciej 67 O.Ś. AZS POZNAŃ 25.02.2007
69. Warchulski Jan 43 DRAGON ŁÓDŹ 10.06.2010
70. Wasilewski Bartosz 49 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 07.03.2009
71. Wójcik Kamil 70 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 08.11.2009
72. Yahlenka Makar 32 O.Ś. AZS POZNAŃ 03.01.2008

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Dąbrowski Szymon UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008 zakwalifikowano
1. SZPAK Bruno UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007 zakwalifikowano
1. Krzemiński Adam PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008 zakwalifikowano
4. Mosak Makary GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007 zakwalifikowano
5. Korzeniowski Mikołaj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008 zakwalifikowano
6. RADOCH Igor KKSZ KONIN 05.10.2009 zakwalifikowano
7. Mioduszewski Szymon KKSZ KONIN 06.04.2009 zakwalifikowano
8. Kieca Jakub ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2008 zakwalifikowano
9. Bielewicz Amadeusz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007 zakwalifikowano
10. Krochmalski Jakub DRAGON ŁÓDŹ 16.06.2008 zakwalifikowano
11. BRUZIK Roch DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009 zakwalifikowano
12. Kowal-Terlikowski Tymon IKS FENCER KONSTANCIN 25.04.2007 zakwalifikowano
13. Mochnal Cezary AZS AWF WARSZAWA 26.10.2007 zakwalifikowano
14. Gradoń Krzysztof PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.09.2009 zakwalifikowano
15. KURZAWA Jerzy DRAGON ŁÓDŹ 21.11.2007 zakwalifikowano
16. Lewkowski Wiktor UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008 zakwalifikowano
17. Kossut Franciszek GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008 zakwalifikowano
18. Rataj Tomasz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009 zakwalifikowano
18. KOCZWARA Igor PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.01.2007 zakwalifikowano
20. Palkowski Damian PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008 zakwalifikowano
21. PĘKALA Kacper UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007 zakwalifikowano
22. Czapla Karol PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 19.10.2007 zakwalifikowano
23. HUDY BARTOSZ TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 29.02.2008 zakwalifikowano
24. BIAŁOŻYŃSKI JAN MUKS VICTOR WARSZAWA 15.02.2011 zakwalifikowano
24. Sokołowski Nikodem KKSZ KONIN 07.02.2007 zakwalifikowano
26. Golubev Daniel GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009 zakwalifikowano
27. Sikora - Rudnicki Piotr GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 20.04.2009 zakwalifikowano
28. Stęplewski Karol MUKS VICTOR WARSZAWA 10.10.2008 zakwalifikowano
29. Jochemczyk Antoni PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.09.2010 zakwalifikowano
30. FIGURSKI Maciej UKS SZABLA ZĄBKI 16.03.2007 zakwalifikowano
31. Anuszkiewicz Marceli PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 18.09.2007 zakwalifikowano
32. Lipiński Jakub DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010 zakwalifikowano
33. Mielko Bronisław AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007 zakwalifikowano
34. Kowalski Filip KKSZ KONIN 27.03.2010 zakwalifikowano
35. Flaszak Antoni O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007 zakwalifikowano
35. Krawczyk Antoni IKS FENCER KONSTANCIN 12.06.2008 zakwalifikowano
37. Kowal-Terlikowski Tytus IKS FENCER KONSTANCIN 05.07.2010 zakwalifikowano
38. Palmowski Błażej KKSZ KONIN 03.06.2009 zakwalifikowano
39. Nowinowski Bartosz KKSZ KONIN 06.01.2009 zakwalifikowano
40. Yahlenka Makar O.Ś. AZS POZNAŃ 03.01.2008 zakwalifikowano
41. Ganszczyk Adam PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.04.2009 zakwalifikowano
42. Michoń Jan ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 29.10.2009 zakwalifikowano
43. MISZKIEWICZ Stanisław IKS FENCER KONSTANCIN 15.09.2008 zakwalifikowano
44. Skoczek Szymon MUKS VICTOR WARSZAWA 17.12.2008 zakwalifikowano
45. Nijakowski Kornel KKSZ KONIN 26.06.2009 zakwalifikowano
45. Fiedorowicz Jan UKS SZABLA BRZOZA 06.01.2010 zakwalifikowano
47. Szkolmowski Kacper KKSZ KONIN 25.05.2010 zakwalifikowano
48. SIWIK PIOTR KKSZ KONIN 19.09.2007 zakwalifikowano
49. Koczwara Iwo KOLEJARZ 24 KATOWICE 05.05.2011 zakwalifikowano
50. Ociński Sebastian DRAGON ŁÓDŹ 20.06.2010 zakwalifikowano
51. Kałecki Adam KKSZ KONIN 28.10.2008 zakwalifikowano
52. Antonowicz Szymon KS KARABELA 07.12.2007 zakwalifikowano
53. Grabis Mateusz ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.05.2007 zakwalifikowano
54. Gajda Leon IKS FENCER KONSTANCIN 03.04.2008 zakwalifikowano
55. Myśliwiec Samuel UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 21.09.2007 zakwalifikowano
56. Kutek Teodor MUKS VICTOR WARSZAWA 16.04.2010 zakwalifikowano
57. Gettlich Jan GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 17.02.2010 zakwalifikowano
58. Wasilewski Bartosz UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 07.03.2009 wyeliminowano
59. Warchulski Jan DRAGON ŁÓDŹ 10.06.2010 wyeliminowano
60. Dłubis Kajetan KOLEJARZ 24 KATOWICE 12.10.2011 wyeliminowano
60. Susek Przemysław KOLEJARZ 24 KATOWICE 17.04.2011 wyeliminowano
62. Wójcik Kamil PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 08.11.2009 wyeliminowano
63. Świerkowski Maciej O.Ś. AZS POZNAŃ 25.02.2007 wyeliminowano
64. Łokaj Wojciech O.Ś. AZS POZNAŃ 13.11.2009 wyeliminowano
65. Pąk Szymon ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 26.10.2010 wyeliminowano
66. Przekop Maksymilian UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 19.04.2009 wyeliminowano
67. Płochocki Bartłomiej UKS SZABLA ZĄBKI 17.08.2009 wyeliminowano
68. Nowicki Yaromir O.Ś. AZS POZNAŃ 09.02.2011 wyeliminowano
69. Król Franciszek DRAGON ŁÓDŹ 18.03.2010 wyeliminowano
70. Chaykovskiy Boris KLUB SZERMIERCZY AMP 26.06.2009 wyeliminowano
71. Baszkiewicz Jakub KKSZ KONIN 10.07.2010 wyeliminowano
72. Kurzyński Jakub UKS SZABLA BRZOZA 16.01.2010 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Dąbrowski Szymon UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008
2. Kieca Jakub ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2008
3. Mosak Makary GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
3. Krzemiński Adam PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008
5. SZPAK Bruno UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007
6. PĘKALA Kacper UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
7. Golubev Daniel GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009
8. Palmowski Błażej KKSZ KONIN 03.06.2009
9. Korzeniowski Mikołaj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008
10. BRUZIK Roch DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009
11. Lewkowski Wiktor UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008
12. KOCZWARA Igor PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.01.2007
12. Rataj Tomasz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
14. Palkowski Damian PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
15. HUDY BARTOSZ TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 29.02.2008
16. Sokołowski Nikodem KKSZ KONIN 07.02.2007
17. RADOCH Igor KKSZ KONIN 05.10.2009
18. Mioduszewski Szymon KKSZ KONIN 06.04.2009
19. Bielewicz Amadeusz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007
20. Krochmalski Jakub DRAGON ŁÓDŹ 16.06.2008
21. Kowal-Terlikowski Tymon IKS FENCER KONSTANCIN 25.04.2007
22. Gradoń Krzysztof PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.09.2009
23. KURZAWA Jerzy DRAGON ŁÓDŹ 21.11.2007
24. Stęplewski Karol MUKS VICTOR WARSZAWA 10.10.2008
25. FIGURSKI Maciej UKS SZABLA ZĄBKI 16.03.2007
26. Anuszkiewicz Marceli PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 18.09.2007
27. Lipiński Jakub DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010
28. Krawczyk Antoni IKS FENCER KONSTANCIN 12.06.2008
29. Yahlenka Makar O.Ś. AZS POZNAŃ 03.01.2008
30. MISZKIEWICZ Stanisław IKS FENCER KONSTANCIN 15.09.2008
31. SIWIK PIOTR KKSZ KONIN 19.09.2007
32. Antonowicz Szymon KS KARABELA 07.12.2007
33. Mochnal Cezary AZS AWF WARSZAWA 26.10.2007
34. Kossut Franciszek GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
35. Czapla Karol PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 19.10.2007
36. BIAŁOŻYŃSKI JAN MUKS VICTOR WARSZAWA 15.02.2011
37. Sikora - Rudnicki Piotr GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 20.04.2009
38. Jochemczyk Antoni PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.09.2010
39. Mielko Bronisław AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007
40. Kowalski Filip KKSZ KONIN 27.03.2010
41. Flaszak Antoni O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
42. Kowal-Terlikowski Tytus IKS FENCER KONSTANCIN 05.07.2010
43. Nowinowski Bartosz KKSZ KONIN 06.01.2009
44. Ganszczyk Adam PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.04.2009
45. Michoń Jan ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 29.10.2009
46. Skoczek Szymon MUKS VICTOR WARSZAWA 17.12.2008
47. Fiedorowicz Jan UKS SZABLA BRZOZA 06.01.2010
47. Nijakowski Kornel KKSZ KONIN 26.06.2009
49. Szkolmowski Kacper KKSZ KONIN 25.05.2010
50. Koczwara Iwo KOLEJARZ 24 KATOWICE 05.05.2011
51. Ociński Sebastian DRAGON ŁÓDŹ 20.06.2010
52. Kałecki Adam KKSZ KONIN 28.10.2008
53. Grabis Mateusz ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.05.2007
54. Gajda Leon IKS FENCER KONSTANCIN 03.04.2008
55. Myśliwiec Samuel UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 21.09.2007
56. Kutek Teodor MUKS VICTOR WARSZAWA 16.04.2010
57. Gettlich Jan GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 17.02.2010
58. Wasilewski Bartosz UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 07.03.2009
59. Warchulski Jan DRAGON ŁÓDŹ 10.06.2010
60. Dłubis Kajetan KOLEJARZ 24 KATOWICE 12.10.2011
60. Susek Przemysław KOLEJARZ 24 KATOWICE 17.04.2011
62. Wójcik Kamil PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 08.11.2009
63. Świerkowski Maciej O.Ś. AZS POZNAŃ 25.02.2007
64. Łokaj Wojciech O.Ś. AZS POZNAŃ 13.11.2009
65. Pąk Szymon ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 26.10.2010
66. Przekop Maksymilian UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 19.04.2009
67. Płochocki Bartłomiej UKS SZABLA ZĄBKI 17.08.2009
68. Nowicki Yaromir O.Ś. AZS POZNAŃ 09.02.2011
69. Król Franciszek DRAGON ŁÓDŹ 18.03.2010
70. Chaykovskiy Boris KLUB SZERMIERCZY AMP 26.06.2009
71. Baszkiewicz Jakub KKSZ KONIN 10.07.2010
72. Kurzyński Jakub UKS SZABLA BRZOZA 16.01.2010

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content