Turniej

Nazwa: Puchar Europy Juniorów Młodszych w szpadzie mężczyzn - Klagenfurt 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 29.10.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. GUSTA SEWERYN PIAST GLIWICE 14.03.2007
2. ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
3. Huwer Tymoteusz PIAST GLIWICE 01.06.2007
4. Kuźnik Bartosz SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
5. Kapinos Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
6. Kurowski Błażej PIAST GLIWICE 24.03.2007
7. WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
8. KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
9. Chirkowski Ignacy KS SZPADA WROCŁAW 05.03.2007
10. Golach Franciszek KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
11. SZUBSTARSKI Maciej KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
12. Wąsik Tadeusz PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
13. Warecki Adam SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
14. Zalewski Jan KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007
15. Zarek Tymon UKS START OPOLE 25.04.2007
16. Klek Jonasz MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007
17. Sławecki Aleksander KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
18. Witkowski Kamil UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008
19. Siwek Marcin KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008
20. Kostiukov Kostiantyn AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- GUSTA SEWERYN PIAST GLIWICE 14.03.2007 zakwalifikowano
- Wąsik Tadeusz PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007 zakwalifikowano
- Siwek Marcin KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008 zakwalifikowano
- Witkowski Kamil UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008 zakwalifikowano
- Sławecki Aleksander KS OLIMP LUBIN 21.02.2008 zakwalifikowano
- Klek Jonasz MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007 zakwalifikowano
- Zarek Tymon UKS START OPOLE 25.04.2007 zakwalifikowano
- Zalewski Jan KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007 zakwalifikowano
- Warecki Adam SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008 zakwalifikowano
- SZUBSTARSKI Maciej KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007 zakwalifikowano
- ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
- Golach Franciszek KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009 zakwalifikowano
- Chirkowski Ignacy KS SZPADA WROCŁAW 05.03.2007 zakwalifikowano
- KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
- WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 zakwalifikowano
- Kurowski Błażej PIAST GLIWICE 24.03.2007 zakwalifikowano
- Kapinos Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009 zakwalifikowano
- Kuźnik Bartosz SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007 zakwalifikowano
- Huwer Tymoteusz PIAST GLIWICE 01.06.2007 zakwalifikowano
- Kostiukov Kostiantyn AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
6. GUSTA SEWERYN PIAST GLIWICE 14.03.2007
7. ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
26. Huwer Tymoteusz PIAST GLIWICE 01.06.2007
38. Kuźnik Bartosz SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
39. Kapinos Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
44. Kurowski Błażej PIAST GLIWICE 24.03.2007
57. WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
67. KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
82. Chirkowski Ignacy KS SZPADA WROCŁAW 05.03.2007
85. Golach Franciszek KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
101. SZUBSTARSKI Maciej KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
103. Wąsik Tadeusz PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
119. Warecki Adam SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
126. Zalewski Jan KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007
161. Kostiukov Kostiantyn AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
164. Zarek Tymon UKS START OPOLE 25.04.2007
167. Klek Jonasz MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007
206. Sławecki Aleksander KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
224. Witkowski Kamil UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008
227. Siwek Marcin KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content