Turniej

Nazwa: XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN w szpadzie chłopców J.Mł. (2007-2009), Radlin 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 18.11.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Dorczyński Jan 24 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 04.10.2009
2. FECHNER Oskar 9 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
3. Giemza Franciszek 35 AZS AWF WROCŁAW 29.01.2009
4. GUSTA SEWERYN 1 PIAST GLIWICE 14.03.2007
5. Huwer Tymoteusz 2 PIAST GLIWICE 01.06.2007
6. Kapinos Witold 6 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
7. Kłaput Antoni 38 AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009
8. Kopciowski Michał 34 PIAST GLIWICE 18.03.2008
9. Korkus Paweł 14 MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009
10. Kortas Filip 37 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.10.2008
11. Kostiukov Kostiantyn 5 AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
12. Kozak Igor 19 KS OLIMP LUBIN 22.03.2009
13. KWAPISZ Oliwier 11 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
14. LATAŁA MIŁOSZ 23 KKS KRAKÓW 21.01.2008
15. MIGAS JAKUB 28 PIAST GLIWICE 06.12.2007
16. Mikiciński Maciej 31 TS Sokolnia Chorzów 06.11.2008
17. Modrzejewski Stanisław 17 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 26.07.2009
18. Mroziński Kornel 36 AZS AWF WROCŁAW 03.07.2008
19. Nalepa Piotr 25 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.07.2009
20. Piekorz Jakub 26 RMKS RYBNIK 04.09.2008
21. Pyzikiewicz Karol 20 MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
22. Romanik Miłosz 13 RMKS RYBNIK 09.08.2009
23. Sachajdak Bartosz 27 TS Sokolnia Chorzów 21.09.2008
24. Serwin Mikołaj 18 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 19.08.2008
25. Siwek Marcin 3 KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008
26. Skałecki Antoni 7 KS SZPADA WROCŁAW 03.06.2007
27. Sławecki Aleksander 8 KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
28. Smyczek Anatol 16 RMKS RYBNIK 07.12.2009
29. Sobczak Antoni 29 T.S. WISŁA KRAKÓW 22.02.2007
30. Staśkiewicz Ignacy 32 AZS AWF WROCŁAW 20.03.2008
31. Szacior Kamil 22 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.02.2009
32. Szot Mikołaj 21 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009
33. Święszek Mikołaj 12 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007
34. Wojciechowski Cyprian 33 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.09.2008
35. Woźniak Mateusz 15 RMKS RYBNIK 06.08.2009
36. Zalewski Jan 4 KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007
37. Żuwała Tomasz 30 AZS AWF KRAKÓW 01.06.2009
38. Żygadło Jakub 10 KS OLIMP LUBIN 15.01.2009

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Huwer Tymoteusz PIAST GLIWICE 01.06.2007 zakwalifikowano
2. Siwek Marcin KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008 zakwalifikowano
3. Kostiukov Kostiantyn AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008 zakwalifikowano
4. GUSTA SEWERYN PIAST GLIWICE 14.03.2007 zakwalifikowano
5. Święszek Mikołaj UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007 zakwalifikowano
6. Żygadło Jakub KS OLIMP LUBIN 15.01.2009 zakwalifikowano
7. Skałecki Antoni KS SZPADA WROCŁAW 03.06.2007 zakwalifikowano
8. Szot Mikołaj PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009 zakwalifikowano
9. Romanik Miłosz RMKS RYBNIK 09.08.2009 zakwalifikowano
10. KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008 zakwalifikowano
11. Nalepa Piotr WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.07.2009 zakwalifikowano
12. LATAŁA MIŁOSZ KKS KRAKÓW 21.01.2008 zakwalifikowano
13. FECHNER Oskar UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007 zakwalifikowano
14. Zalewski Jan KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007 zakwalifikowano
14. Kapinos Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009 zakwalifikowano
16. Pyzikiewicz Karol MKS GRYF MIELEC 10.10.2008 zakwalifikowano
17. Serwin Mikołaj WKS KOLEJARZ WROCŁAW 19.08.2008 zakwalifikowano
18. Kozak Igor KS OLIMP LUBIN 22.03.2009 zakwalifikowano
19. Modrzejewski Stanisław WKS KOLEJARZ WROCŁAW 26.07.2009 zakwalifikowano
20. Wojciechowski Cyprian WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.09.2008 zakwalifikowano
21. Sachajdak Bartosz TS Sokolnia Chorzów 21.09.2008 zakwalifikowano
22. Korkus Paweł MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009 zakwalifikowano
23. Smyczek Anatol RMKS RYBNIK 07.12.2009 zakwalifikowano
24. Woźniak Mateusz RMKS RYBNIK 06.08.2009 zakwalifikowano
25. Szacior Kamil WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.02.2009 zakwalifikowano
26. Sławecki Aleksander KS OLIMP LUBIN 21.02.2008 zakwalifikowano
27. Piekorz Jakub RMKS RYBNIK 04.09.2008 zakwalifikowano
28. Giemza Franciszek AZS AWF WROCŁAW 29.01.2009 zakwalifikowano
29. Dorczyński Jan WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 04.10.2009 zakwalifikowano
30. Mikiciński Maciej TS Sokolnia Chorzów 06.11.2008 zakwalifikowano
30. Żuwała Tomasz AZS AWF KRAKÓW 01.06.2009 zakwalifikowano
32. Mroziński Kornel AZS AWF WROCŁAW 03.07.2008 zakwalifikowano
33. Kopciowski Michał PIAST GLIWICE 18.03.2008 zakwalifikowano
34. Kłaput Antoni AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009 zakwalifikowano
35. Staśkiewicz Ignacy AZS AWF WROCŁAW 20.03.2008 zakwalifikowano
36. Kortas Filip WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.10.2008 zakwalifikowano
37. MIGAS JAKUB PIAST GLIWICE 06.12.2007 zakwalifikowano
38. Sobczak Antoni T.S. WISŁA KRAKÓW 22.02.2007 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Huwer Tymoteusz PIAST GLIWICE 01.06.2007
2. Kapinos Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
3. Siwek Marcin KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008
3. GUSTA SEWERYN PIAST GLIWICE 14.03.2007
5. Żygadło Jakub KS OLIMP LUBIN 15.01.2009
6. Szot Mikołaj PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009
7. KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
8. LATAŁA MIŁOSZ KKS KRAKÓW 21.01.2008
9. Święszek Mikołaj UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007
10. Skałecki Antoni KS SZPADA WROCŁAW 03.06.2007
11. Nalepa Piotr WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.07.2009
12. FECHNER Oskar UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
13. Zalewski Jan KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007
14. Serwin Mikołaj WKS KOLEJARZ WROCŁAW 19.08.2008
15. Woźniak Mateusz RMKS RYBNIK 06.08.2009
16. Staśkiewicz Ignacy AZS AWF WROCŁAW 20.03.2008
17. Kostiukov Kostiantyn AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
18. Romanik Miłosz RMKS RYBNIK 09.08.2009
19. Pyzikiewicz Karol MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
20. Kozak Igor KS OLIMP LUBIN 22.03.2009
21. Modrzejewski Stanisław WKS KOLEJARZ WROCŁAW 26.07.2009
22. Wojciechowski Cyprian WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.09.2008
23. Sachajdak Bartosz TS Sokolnia Chorzów 21.09.2008
24. Korkus Paweł MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009
25. Smyczek Anatol RMKS RYBNIK 07.12.2009
26. Szacior Kamil WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.02.2009
27. Sławecki Aleksander KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
28. Piekorz Jakub RMKS RYBNIK 04.09.2008
29. Giemza Franciszek AZS AWF WROCŁAW 29.01.2009
30. Dorczyński Jan WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 04.10.2009
31. Mikiciński Maciej TS Sokolnia Chorzów 06.11.2008
32. Mroziński Kornel AZS AWF WROCŁAW 03.07.2008
33. Żuwała Tomasz AZS AWF KRAKÓW 01.06.2009
34. Kopciowski Michał PIAST GLIWICE 18.03.2008
35. Kłaput Antoni AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009
36. Kortas Filip WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.10.2008
37. MIGAS JAKUB PIAST GLIWICE 06.12.2007
38. Sobczak Antoni T.S. WISŁA KRAKÓW 22.02.2007

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content