Turniej

Nazwa: II Puchar Polski seniorów w szpadzie mężczyzn - Warszawa 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.11.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. ADAMCZYK Mikołaj 29 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
2. Antkiewicz Mateusz 1 AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
3. Antoniak Antoni 84 MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003
4. Atanassow Aleksander 31 KS CRACOVIA 1906. 13.02.1969
5. Baś Marcel 64 PIAST GLIWICE 22.11.1989
6. BIELEC Maciej 2 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
7. BOROŃ Paweł 92 AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
8. Brodowicz Michał 49 AZS AWF KRAKÓW 03.04.2005
9. BRZEZOWSKI Jan 94 KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
10. Budek Karol 16 KKS KRAKÓW 08.07.1996
11. Chirkowski Ignacy 59 KS SZPADA WROCŁAW 05.03.2007
12. Chołast Mateusz 67 AZS AWF WROCŁAW 16.06.1999
13. Chyrek Kasper 41 AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
14. Cieślik Jakub 12 PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
15. CZECHOWSKI Grzegorz 56 PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
16. Janasz Maksymilian 73 AZS AWF WARSZAWA 27.01.2006
17. Dudziński Tomasz 97 KSz WARSZAWIANKA 16.04.2004
18. Dukielski Maciej 63 UKS G-8 BIELANY 02.01.1995
19. FILEK Ireneusz 20 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
20. GIEDROJĆ Jerzy 40 KS SZPADA WROCŁAW 31.07.2005
21. GLINKA Jan 50 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
22. Gładyszczak Michał 43 PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
23. Golach Franciszek 72 KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
24. Gorczyca Tomasz 71 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005
25. GRIPAS Artiom 33 KSz WARSZAWIANKA 22.11.1984
26. Gromada Roland 78 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 08.07.1985
27. Huwer Tymoteusz 66 PIAST GLIWICE 01.06.2007
28. JABŁOŃSKI Marcin 61 AZS AWF KATOWICE 17.12.2006
29. Kaniewski Jan 62 KSz WARSZAWIANKA 03.10.1998
30. KAPAŁA Piotr 28 PIAST GLIWICE 06.01.1997
31. Kapias Augustyn 51 AZS AWF KATOWICE 14.01.2005
32. Kardaszewicz Jan 10 KS AGH Kraków 23.09.2001
33. Keshk Nuri 76 KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
34. KLUGHARDT Hubert 7 KS OLIMP LUBIN 20.06.2005
35. KLYTTA Paweł 35 PIAST GLIWICE 28.01.2005
36. Kłusek Damian 52 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 13.11.1996
37. KOLAŃCZYK Wojciech 3 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
38. Korona-Trzebski Przemysław 26 AZS AWF WARSZAWA 07.09.1976
39. KOWALCZE Jakub 44 KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992
40. Kowalczyk Piotr 69 KSz WARSZAWIANKA 09.08.1986
41. KROCHMALSKI Filip 58 PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
42. Krzemiński Antoni 57 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 07.04.1998
43. Kukier Tymon 85 AZS AWF KRAKÓW 30.11.1999
44. Lastovka Lukas 74 KSz WARSZAWIANKA 21.07.2007
45. LIMARDO Jesus 89 WENEZUELA 01.01.2000
46. Lubieniecki Wojciech 13 KS AGH Kraków 08.12.1999
47. LUGO Grabiel 93 WENEZUELA 01.01.2000
48. Ławrynowicz Daniel 91 ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 30.09.1997
49. MARCZAK Wojciech 39 KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
50. Matuszewski Paweł 70 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 16.02.2005
51. Michalak Damian 6 PIAST GLIWICE 04.04.1999
52. Migas Piotr 37 PIAST GLIWICE 13.04.2002
53. MONCADA Alejandro 90 WENEZUELA 01.01.2000
54. NOGANOWICZ Karol 22 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
55. Nycz Mateusz 5 PIAST GLIWICE 11.02.1989
56. OGONOWSKI Szymon 45 PKSZERM WARSZAWA 29.05.2002
57. OPAŁKA Michał 17 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
58. Parafiniuk Łukasz 23 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
59. Partyka Czcibor 65 PIAST GLIWICE 30.05.2005
60. PILUTKIEWICZ Igor 82 KSz WARSZAWIANKA 30.10.1975
61. Przybyła Szymon 81 MUSZKIETER GLIWICE 30.09.2002
62. Puchała Mikołaj 53 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
63. Rachwalik Michał 38 UKS START OPOLE 29.09.2000
64. RADOSZ Mikołaj 15 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
65. Radwański Teofil 86 KSz WARSZAWIANKA 28.09.2006
66. Roguski Tomasz 46 KSz WARSZAWIANKA 18.04.1985
67. RUSIN Illya 54 AZS AWF KATOWICE 08.02.2005
68. RUTZ Stanisław 88 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
69. Rzyczniak Wojciech 9 PIAST GLIWICE 26.05.2004
70. Siwek Marcin 83 KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008
71. Skałecki Antoni 87 KS SZPADA WROCŁAW 03.06.2007
72. Skorupa Marcin 60 UKS START OPOLE 29.05.1997
73. Sobiecki Jan 27 KS AGH Kraków 29.05.1991
74. Socha Antoni 11 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
75. Socha Jan 14 PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
76. Sojka Adam 25 RMKS RYBNIK 20.12.2005
77. Sojka Dominik 47 AZS AWF KATOWICE 02.12.2002
78. STASZULONEK Aleksander 24 PIAST GLIWICE 15.09.1993
79. Staszulonek Bartosz 30 PIAST GLIWICE 01.07.1997
80. Szmytke Jakub 68 AZS AWF WARSZAWA 25.08.2001
81. SZURLEJ Maciej 34 KS SZPADA WROCŁAW 29.11.2005
82. Urban Piotr 18 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
83. Urban Karol 42 AZS AWF WARSZAWA 07.08.1998
84. Urban Paweł 55 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
85. WALKOWIAK Szymon 36 KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006
86. Wałach Wiktor 8 AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
87. Wąsiewicz Tomasz 75 RMKS RYBNIK 21.07.1999
88. Wąsik Tadeusz 96 PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
89. WESOŁOWSKI Mikołaj 21 PIAST GLIWICE 23.09.2004
90. Wojciechowski Szymon 19 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
91. Zabawa Marek 77 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994
92. Zalewski Jan 95 KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007
93. Zawrotniak Radosław 4 AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981
94. Zbierada Bartłomiej 32 PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
95. ZIENTALSKI Mikołaj 80 KSz WARSZAWIANKA 30.05.1984
96. Zięba Jakub 79 MUSZKIETER GLIWICE 31.05.2005
97. Żelazny Marcin 48 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. LUGO Grabiel WENEZUELA 01.01.2000 zakwalifikowano
1. Michalak Damian PIAST GLIWICE 04.04.1999 zakwalifikowano
3. Antkiewicz Mateusz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993 zakwalifikowano
3. Rzyczniak Wojciech PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
5. Zawrotniak Radosław AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981 zakwalifikowano
6. Budek Karol KKS KRAKÓW 08.07.1996 zakwalifikowano
7. LIMARDO Jesus WENEZUELA 01.01.2000 zakwalifikowano
8. Socha Jan PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002 zakwalifikowano
9. Nycz Mateusz PIAST GLIWICE 11.02.1989 zakwalifikowano
10. Lubieniecki Wojciech KS AGH Kraków 08.12.1999 zakwalifikowano
11. WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
12. BIELEC Maciej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997 zakwalifikowano
13. Wojciechowski Szymon WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 zakwalifikowano
14. Wałach Wiktor AZS AWF KATOWICE 13.09.2003 zakwalifikowano
15. BOROŃ Paweł AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997 zakwalifikowano
16. Partyka Czcibor PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
17. Migas Piotr PIAST GLIWICE 13.04.2002 zakwalifikowano
18. Dukielski Maciej UKS G-8 BIELANY 02.01.1995 zakwalifikowano
19. STASZULONEK Aleksander PIAST GLIWICE 15.09.1993 zakwalifikowano
20. Socha Antoni PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
21. KLUGHARDT Hubert KS OLIMP LUBIN 20.06.2005 zakwalifikowano
22. GRIPAS Artiom KSz WARSZAWIANKA 22.11.1984 zakwalifikowano
23. KAPAŁA Piotr PIAST GLIWICE 06.01.1997 zakwalifikowano
24. Staszulonek Bartosz PIAST GLIWICE 01.07.1997 zakwalifikowano
25. NOGANOWICZ Karol AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001 zakwalifikowano
25. MONCADA Alejandro WENEZUELA 01.01.2000 zakwalifikowano
27. Rachwalik Michał UKS START OPOLE 29.09.2000 zakwalifikowano
28. Sojka Adam RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
28. FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
30. RUSIN Illya AZS AWF KATOWICE 08.02.2005 zakwalifikowano
30. KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
32. Baś Marcel PIAST GLIWICE 22.11.1989 zakwalifikowano
32. Zbierada Bartłomiej PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000 zakwalifikowano
32. RUTZ Stanisław AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001 zakwalifikowano
35. Parafiniuk Łukasz WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004 zakwalifikowano
36. Urban Piotr AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
37. Urban Karol AZS AWF WARSZAWA 07.08.1998 zakwalifikowano
38. Korona-Trzebski Przemysław AZS AWF WARSZAWA 07.09.1976 zakwalifikowano
39. Kardaszewicz Jan KS AGH Kraków 23.09.2001 zakwalifikowano
40. SZURLEJ Maciej KS SZPADA WROCŁAW 29.11.2005 zakwalifikowano
41. ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
41. KOLAŃCZYK Wojciech AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999 zakwalifikowano
43. Wąsik Tadeusz PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007 zakwalifikowano
44. Golach Franciszek KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009 zakwalifikowano
45. KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
46. BRZEZOWSKI Jan KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005 zakwalifikowano
47. Kapias Augustyn AZS AWF KATOWICE 14.01.2005 zakwalifikowano
48. Cieślik Jakub PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002 zakwalifikowano
49. Kowalczyk Piotr KSz WARSZAWIANKA 09.08.1986 zakwalifikowano
50. Zabawa Marek T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994 zakwalifikowano
50. GIEDROJĆ Jerzy KS SZPADA WROCŁAW 31.07.2005 zakwalifikowano
52. Ławrynowicz Daniel ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 30.09.1997 zakwalifikowano
53. Zalewski Jan KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007 zakwalifikowano
54. GLINKA Jan PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
55. Chyrek Kasper AZS AWF KATOWICE 16.05.1997 zakwalifikowano
56. MARCZAK Wojciech KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
57. Kukier Tymon AZS AWF KRAKÓW 30.11.1999 zakwalifikowano
58. Urban Paweł AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
58. Atanassow Aleksander KS CRACOVIA 1906. 13.02.1969 zakwalifikowano
60. CZECHOWSKI Grzegorz PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000 zakwalifikowano
61. Przybyła Szymon MUSZKIETER GLIWICE 30.09.2002 zakwalifikowano
62. KOWALCZE Jakub KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992 zakwalifikowano
63. RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
64. Gorczyca Tomasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
65. Sobiecki Jan KS AGH Kraków 29.05.1991 zakwalifikowano
66. Gromada Roland WKS KOLEJARZ WROCŁAW 08.07.1985 zakwalifikowano
67. Brodowicz Michał AZS AWF KRAKÓW 03.04.2005 zakwalifikowano
68. Żelazny Marcin WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004 zakwalifikowano
69. OGONOWSKI Szymon PKSZERM WARSZAWA 29.05.2002 zakwalifikowano
70. Krzemiński Antoni WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 07.04.1998 zakwalifikowano
71. WALKOWIAK Szymon KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
71. OPAŁKA Michał AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997 zakwalifikowano
73. Skorupa Marcin UKS START OPOLE 29.05.1997 zakwalifikowano
74. Puchała Mikołaj WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005 zakwalifikowano
75. Wąsiewicz Tomasz RMKS RYBNIK 21.07.1999 zakwalifikowano
76. Chirkowski Ignacy KS SZPADA WROCŁAW 05.03.2007 zakwalifikowano
77. Siwek Marcin KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008 zakwalifikowano
78. ZIENTALSKI Mikołaj KSz WARSZAWIANKA 30.05.1984 wyeliminowano
79. Matuszewski Paweł UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 16.02.2005 wyeliminowano
80. Skałecki Antoni KS SZPADA WROCŁAW 03.06.2007 wyeliminowano
81. Gładyszczak Michał PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005 wyeliminowano
82. Kłusek Damian WKS KOLEJARZ WROCŁAW 13.11.1996 wyeliminowano
83. Radwański Teofil KSz WARSZAWIANKA 28.09.2006 wyeliminowano
84. Huwer Tymoteusz PIAST GLIWICE 01.06.2007 wyeliminowano
85. Kaniewski Jan KSz WARSZAWIANKA 03.10.1998 wyeliminowano
86. Lastovka Lukas KSz WARSZAWIANKA 21.07.2007 wyeliminowano
87. Chołast Mateusz AZS AWF WROCŁAW 16.06.1999 wyeliminowano
88. Keshk Nuri KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005 wyeliminowano
89. Sojka Dominik AZS AWF KATOWICE 02.12.2002 wyeliminowano
90. JABŁOŃSKI Marcin AZS AWF KATOWICE 17.12.2006 wyeliminowano
91. Roguski Tomasz KSz WARSZAWIANKA 18.04.1985 wyeliminowano
91. PILUTKIEWICZ Igor KSz WARSZAWIANKA 30.10.1975 wyeliminowano
93. Dudziński Tomasz KSz WARSZAWIANKA 16.04.2004 wyeliminowano
94. Szmytke Jakub AZS AWF WARSZAWA 25.08.2001 wyeliminowano
95. Janasz Maksymilian AZS AWF WARSZAWA 27.01.2006 wyeliminowano
96. Antoniak Antoni MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003 wyeliminowano
96. Zięba Jakub MUSZKIETER GLIWICE 31.05.2005 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. LUGO Grabiel WENEZUELA 01.01.2000
2. KOLAŃCZYK Wojciech AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
3. Zawrotniak Radosław AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981
3. WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE 23.09.2004
5. Michalak Damian PIAST GLIWICE 04.04.1999
6. Wałach Wiktor AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
7. Socha Antoni PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
8. NOGANOWICZ Karol AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
9. Antkiewicz Mateusz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
10. LIMARDO Jesus WENEZUELA 01.01.2000
11. BIELEC Maciej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
12. Staszulonek Bartosz PIAST GLIWICE 01.07.1997
13. Rachwalik Michał UKS START OPOLE 29.09.2000
14. Urban Piotr AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
15. Kapias Augustyn AZS AWF KATOWICE 14.01.2005
16. Cieślik Jakub PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
17. Rzyczniak Wojciech PIAST GLIWICE 26.05.2004
18. Budek Karol KKS KRAKÓW 08.07.1996
19. Socha Jan PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
20. Lubieniecki Wojciech KS AGH Kraków 08.12.1999
21. Wojciechowski Szymon WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
22. Partyka Czcibor PIAST GLIWICE 30.05.2005
23. STASZULONEK Aleksander PIAST GLIWICE 15.09.1993
24. KLUGHARDT Hubert KS OLIMP LUBIN 20.06.2005
25. GRIPAS Artiom KSz WARSZAWIANKA 22.11.1984
26. RUSIN Illya AZS AWF KATOWICE 08.02.2005
27. Zbierada Bartłomiej PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
27. RUTZ Stanisław AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
29. Urban Karol AZS AWF WARSZAWA 07.08.1998
30. Kardaszewicz Jan KS AGH Kraków 23.09.2001
31. GIEDROJĆ Jerzy KS SZPADA WROCŁAW 31.07.2005
32. MARCZAK Wojciech KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
33. Nycz Mateusz PIAST GLIWICE 11.02.1989
34. BOROŃ Paweł AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
35. Migas Piotr PIAST GLIWICE 13.04.2002
36. Dukielski Maciej UKS G-8 BIELANY 02.01.1995
37. KAPAŁA Piotr PIAST GLIWICE 06.01.1997
38. MONCADA Alejandro WENEZUELA 01.01.2000
39. Sojka Adam RMKS RYBNIK 20.12.2005
39. FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
41. KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
42. Baś Marcel PIAST GLIWICE 22.11.1989
43. Parafiniuk Łukasz WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
44. Korona-Trzebski Przemysław AZS AWF WARSZAWA 07.09.1976
45. SZURLEJ Maciej KS SZPADA WROCŁAW 29.11.2005
46. ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
47. Wąsik Tadeusz PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
48. Golach Franciszek KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
49. KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE 28.01.2005
50. BRZEZOWSKI Jan KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
51. Kowalczyk Piotr KSz WARSZAWIANKA 09.08.1986
52. Zabawa Marek T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994
53. GLINKA Jan PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
54. Chyrek Kasper AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
55. Kukier Tymon AZS AWF KRAKÓW 30.11.1999
56. Atanassow Aleksander KS CRACOVIA 1906. 13.02.1969
57. RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
58. Sobiecki Jan KS AGH Kraków 29.05.1991
59. Brodowicz Michał AZS AWF KRAKÓW 03.04.2005
60. Żelazny Marcin WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
61. OGONOWSKI Szymon PKSZERM WARSZAWA 29.05.2002
62. OPAŁKA Michał AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
63. Chirkowski Ignacy KS SZPADA WROCŁAW 05.03.2007
64. Siwek Marcin KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008
65. Ławrynowicz Daniel ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 30.09.1997
66. Zalewski Jan KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007
67. Urban Paweł AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
68. CZECHOWSKI Grzegorz PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
69. Przybyła Szymon MUSZKIETER GLIWICE 30.09.2002
70. KOWALCZE Jakub KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992
71. Gorczyca Tomasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005
72. Gromada Roland WKS KOLEJARZ WROCŁAW 08.07.1985
73. Krzemiński Antoni WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 07.04.1998
74. WALKOWIAK Szymon KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006
75. Skorupa Marcin UKS START OPOLE 29.05.1997
76. Puchała Mikołaj WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
77. Wąsiewicz Tomasz RMKS RYBNIK 21.07.1999
78. ZIENTALSKI Mikołaj KSz WARSZAWIANKA 30.05.1984
79. Matuszewski Paweł UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 16.02.2005
80. Skałecki Antoni KS SZPADA WROCŁAW 03.06.2007
81. Gładyszczak Michał PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
82. Kłusek Damian WKS KOLEJARZ WROCŁAW 13.11.1996
83. Radwański Teofil KSz WARSZAWIANKA 28.09.2006
84. Huwer Tymoteusz PIAST GLIWICE 01.06.2007
85. Kaniewski Jan KSz WARSZAWIANKA 03.10.1998
86. Lastovka Lukas KSz WARSZAWIANKA 21.07.2007
87. Chołast Mateusz AZS AWF WROCŁAW 16.06.1999
88. Keshk Nuri KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
89. Sojka Dominik AZS AWF KATOWICE 02.12.2002
90. JABŁOŃSKI Marcin AZS AWF KATOWICE 17.12.2006
91. Roguski Tomasz KSz WARSZAWIANKA 18.04.1985
91. PILUTKIEWICZ Igor KSz WARSZAWIANKA 30.10.1975
93. Dudziński Tomasz KSz WARSZAWIANKA 16.04.2004
94. Szmytke Jakub AZS AWF WARSZAWA 25.08.2001
95. Janasz Maksymilian AZS AWF WARSZAWA 27.01.2006
96. Antoniak Antoni MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003
96. Zięba Jakub MUSZKIETER GLIWICE 31.05.2005

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content