Turniej

Nazwa: III Turniej Szermierczy "Złoty Piernik" w szpadzie chłopców (2010-2011) - Toruń 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 18.05.2024

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bajor Gabriel 9 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.09.2011
2. Borowiec Karol 5 KKS KRAKÓW 04.03.2011
3. Budiak Nazar 17 UKS START OPOLE 05.12.2011
4. Burdzik Dawid 11 T.S. GÓRNIK RADLIN 16.09.2010
5. Celej Ignacy 13 KSz WARSZAWIANKA 07.08.2010
6. Chmielak Mikołaj 25 PKSZERM WARSZAWA 03.03.2011
7. Dąbrowa Aleksander 1 KSz WARSZAWIANKA 08.07.2010
8. Dodson Adam 26 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.09.2011
9. Gawryś Franciszek 16 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.11.2011
10. Gołębiowski Jakub 22 LUKS 'POL' Czersk 21.02.2011
11. Havadzin Mychaylo 24 Ukraina 01.01.2010
12. Janosz Marcin 12 UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010
13. Johne Aleksander 3 KSz WARSZAWIANKA 31.12.2010
14. Krawczuk Franciszek 18 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.07.2010
15. Krochmalski Ignacy 7 PKSZERM WARSZAWA 01.08.2011
16. Lorenz Igor 6 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 15.07.2011
17. LOZENKO Ivan 27 LITWA 03.12.2011
18. Maćko Józef 14 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.12.2011
19. Makowski Antoni 19 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 23.11.2011
20. Malicki Michał 21 PKSZERM WARSZAWA 04.10.2010
21. Pelon Robert 15 UKS START OPOLE 05.05.2011
22. Szabó Alexander 4 T.S. GÓRNIK RADLIN 04.08.2010
23. Śmieja Łukasz 10 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.11.2010
24. Trawiński Xawery 8 KKS KRAKÓW 13.12.2011
25. Wesołowski Stanisław 2 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.12.2011
26. Wróblewski Maciej 23 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 15.11.2010
27. ZIELINSKYI Dmetro 20 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.08.2011

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Dąbrowa Aleksander KSz WARSZAWIANKA 08.07.2010 zakwalifikowano
2. Johne Aleksander KSz WARSZAWIANKA 31.12.2010 zakwalifikowano
3. Szabó Alexander T.S. GÓRNIK RADLIN 04.08.2010 zakwalifikowano
4. Lorenz Igor UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 15.07.2011 zakwalifikowano
5. Borowiec Karol KKS KRAKÓW 04.03.2011 zakwalifikowano
6. Wesołowski Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.12.2011 zakwalifikowano
7. Burdzik Dawid T.S. GÓRNIK RADLIN 16.09.2010 zakwalifikowano
8. Wróblewski Maciej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 15.11.2010 zakwalifikowano
9. Chmielak Mikołaj PKSZERM WARSZAWA 03.03.2011 zakwalifikowano
10. Śmieja Łukasz T.S. GÓRNIK RADLIN 07.11.2010 zakwalifikowano
11. Krochmalski Ignacy PKSZERM WARSZAWA 01.08.2011 zakwalifikowano
12. Havadzin Mychaylo Ukraina 01.01.2010 zakwalifikowano
13. Trawiński Xawery KKS KRAKÓW 13.12.2011 zakwalifikowano
14. Pelon Robert UKS START OPOLE 05.05.2011 zakwalifikowano
15. Dodson Adam WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.09.2011 zakwalifikowano
16. Janosz Marcin UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010 zakwalifikowano
17. Celej Ignacy KSz WARSZAWIANKA 07.08.2010 zakwalifikowano
18. ZIELINSKYI Dmetro TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.08.2011 zakwalifikowano
19. Maćko Józef TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.12.2011 zakwalifikowano
20. Gawryś Franciszek TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.11.2011 zakwalifikowano
21. Bajor Gabriel PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.09.2011 zakwalifikowano
22. LOZENKO Ivan LITWA 03.12.2011 zakwalifikowano
23. Krawczuk Franciszek TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.07.2010 zakwalifikowano
24. Makowski Antoni TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 23.11.2011 zakwalifikowano
25. Malicki Michał PKSZERM WARSZAWA 04.10.2010 zakwalifikowano
26. Budiak Nazar UKS START OPOLE 05.12.2011 zakwalifikowano
27. Gołębiowski Jakub LUKS 'POL' Czersk 21.02.2011 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Szabó Alexander T.S. GÓRNIK RADLIN 04.08.2010
2. Wróblewski Maciej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 15.11.2010
3. Johne Aleksander KSz WARSZAWIANKA 31.12.2010
3. Borowiec Karol KKS KRAKÓW 04.03.2011
5. Dąbrowa Aleksander KSz WARSZAWIANKA 08.07.2010
6. Lorenz Igor UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 15.07.2011
7. Wesołowski Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.12.2011
8. Burdzik Dawid T.S. GÓRNIK RADLIN 16.09.2010
9. Chmielak Mikołaj PKSZERM WARSZAWA 03.03.2011
10. Śmieja Łukasz T.S. GÓRNIK RADLIN 07.11.2010
11. Krochmalski Ignacy PKSZERM WARSZAWA 01.08.2011
12. Havadzin Mychaylo Ukraina 01.01.2010
13. Trawiński Xawery KKS KRAKÓW 13.12.2011
14. Pelon Robert UKS START OPOLE 05.05.2011
15. Dodson Adam WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.09.2011
16. Celej Ignacy KSz WARSZAWIANKA 07.08.2010
17. Janosz Marcin UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010
18. ZIELINSKYI Dmetro TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.08.2011
19. Maćko Józef TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.12.2011
20. Gawryś Franciszek TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.11.2011
21. Bajor Gabriel PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.09.2011
22. LOZENKO Ivan LITWA 03.12.2011
23. Krawczuk Franciszek TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.07.2010
24. Makowski Antoni TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 23.11.2011
25. Malicki Michał PKSZERM WARSZAWA 04.10.2010
26. Budiak Nazar UKS START OPOLE 05.12.2011
27. Gołębiowski Jakub LUKS 'POL' Czersk 21.02.2011

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content