Turniej

Nazwa: III Turniej Szermierczy "Złoty Piernik" w szpadzie dziewcząt (2010-2011) - Toruń 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 19.05.2024

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Berezhanska Anna-Maria 27 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.04.2011
2. Białecka Zofia 6 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
3. Bokowy Zofia 29 AZS AWF WARSZAWA 19.01.2011
4. Chojnacka Zuzanna 9 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.12.2010
5. Ciborowska Hanna 17 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 14.09.2010
6. Dwojak Zofia 30 UKS START OPOLE 05.03.2010
7. Dzwonek Helena 11 T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010
8. Gąsiorowska Ofelia 24 UKS START OPOLE 16.09.2010
9. Hajkowska Aleksandra 10 UKS START OPOLE 31.01.2011
10. HEBDOWSKA Agata 2 T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
11. Husarz Aniela 14 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.10.2010
12. Janosz Maja 19 UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
13. Karyuchenko Vira 12 AZS AWF KATOWICE 14.12.2010
14. Kępa Paulina 15 PIAST GLIWICE 19.08.2011
15. Kowalska Pola 22 PKSZERM WARSZAWA 25.01.2011
16. Lenkiewicz Maria 13 PKSZERM WARSZAWA 27.01.2011
17. Lewandowska Róża 28 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.07.2011
18. MATRAS EWA 25 AZS AWF WARSZAWA 11.10.2011
19. Misiak Paulina 3 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
20. Niewiatowska Maja 18 KSz WARSZAWIANKA 13.12.2010
21. Piejko Amelia 20 UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011
22. Pilch Liliana 16 UKS START OPOLE 21.06.2011
23. Szczurowska Hanna 1 PIAST GLIWICE 02.11.2011
24. Szewczyk Alicja 4 AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
25. Szydłowska Maria 5 PIAST GLIWICE 23.09.2011
26. Szymiczek Martyna 8 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
27. Świt Alicja 7 PIAST GLIWICE 12.03.2011
28. Trzeciakowska Martyna 23 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 26.05.2010
29. Ufnowska Maja 26 LUKS 'POL' Czersk 18.10.2011
30. Veka Nadzeya 21 PKSZERM WARSZAWA 01.09.2011

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Karyuchenko Vira AZS AWF KATOWICE 14.12.2010 zakwalifikowano
2. Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010 zakwalifikowano
3. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010 zakwalifikowano
4. Ciborowska Hanna UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 14.09.2010 zakwalifikowano
5. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011 zakwalifikowano
6. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010 zakwalifikowano
7. Dzwonek Helena T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010 zakwalifikowano
8. Gąsiorowska Ofelia UKS START OPOLE 16.09.2010 zakwalifikowano
9. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010 zakwalifikowano
10. Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010 zakwalifikowano
10. Kępa Paulina PIAST GLIWICE 19.08.2011 zakwalifikowano
12. MATRAS EWA AZS AWF WARSZAWA 11.10.2011 zakwalifikowano
13. Świt Alicja PIAST GLIWICE 12.03.2011 zakwalifikowano
14. Piejko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011 zakwalifikowano
15. Janosz Maja UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011 zakwalifikowano
16. Husarz Aniela TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.10.2010 zakwalifikowano
17. Hajkowska Aleksandra UKS START OPOLE 31.01.2011 zakwalifikowano
18. Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011 zakwalifikowano
18. Chojnacka Zuzanna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.12.2010 zakwalifikowano
20. Niewiatowska Maja KSz WARSZAWIANKA 13.12.2010 zakwalifikowano
21. Pilch Liliana UKS START OPOLE 21.06.2011 zakwalifikowano
22. Veka Nadzeya PKSZERM WARSZAWA 01.09.2011 zakwalifikowano
23. Lenkiewicz Maria PKSZERM WARSZAWA 27.01.2011 zakwalifikowano
24. Trzeciakowska Martyna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 26.05.2010 zakwalifikowano
25. Bokowy Zofia AZS AWF WARSZAWA 19.01.2011 zakwalifikowano
26. Kowalska Pola PKSZERM WARSZAWA 25.01.2011 zakwalifikowano
27. Dwojak Zofia UKS START OPOLE 05.03.2010 zakwalifikowano
28. Berezhanska Anna-Maria TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.04.2011 zakwalifikowano
29. Lewandowska Róża TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.07.2011 zakwalifikowano
30. Ufnowska Maja LUKS 'POL' Czersk 18.10.2011 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
2. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
3. Dzwonek Helena T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010
3. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011
5. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
6. Ciborowska Hanna UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 14.09.2010
7. Husarz Aniela TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.10.2010
8. Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011
9. Karyuchenko Vira AZS AWF KATOWICE 14.12.2010
10. Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
11. Gąsiorowska Ofelia UKS START OPOLE 16.09.2010
12. Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
12. Kępa Paulina PIAST GLIWICE 19.08.2011
14. MATRAS EWA AZS AWF WARSZAWA 11.10.2011
15. Świt Alicja PIAST GLIWICE 12.03.2011
16. Piejko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011
17. Janosz Maja UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
18. Hajkowska Aleksandra UKS START OPOLE 31.01.2011
19. Chojnacka Zuzanna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.12.2010
20. Niewiatowska Maja KSz WARSZAWIANKA 13.12.2010
21. Pilch Liliana UKS START OPOLE 21.06.2011
22. Veka Nadzeya PKSZERM WARSZAWA 01.09.2011
23. Lenkiewicz Maria PKSZERM WARSZAWA 27.01.2011
24. Trzeciakowska Martyna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 26.05.2010
25. Bokowy Zofia AZS AWF WARSZAWA 19.01.2011
26. Kowalska Pola PKSZERM WARSZAWA 25.01.2011
27. Dwojak Zofia UKS START OPOLE 05.03.2010
28. Berezhanska Anna-Maria TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.04.2011
29. Lewandowska Róża TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.07.2011
30. Ufnowska Maja LUKS 'POL' Czersk 18.10.2011

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content