Turniej

Nazwa: XXI Międzynarodowy Turniej „Gdańska Kuźnia” we florecie chłopców (2010-2011) - Gdańsk 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 18.05.2024

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. BARTCZAK KONRAD 28 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 13.05.2011
2. BECELLA Jakub 5 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 09.02.2011
3. BRZEZIŃSKI Juliusz 35 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 09.07.2011
4. FILIPSKI-WROCŁAWSKI Marceli 27 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.09.2011
5. Gałęziewski Tymon 4 AZS AWF WARSZAWA 31.03.2010
6. Glonek Nikodem 17 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 07.08.2011
7. GŁOWIŃSKI Igor 1 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2010
8. GŁUSZAK Mateusz 14 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.11.2011
9. HOFFMANN Karol 21 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 06.12.2010
10. Jeszták Mikołaj 20 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 28.05.2010
11. KALITA Nikodem 32 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 20.12.2011
12. KAPAŁA Michał 15 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 07.09.2011
13. KĘDZIERSKI Igor 19 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.11.2011
14. KOWALSKI Patryk 10 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2010
15. LEWANDOWSKI Wojciech 23 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 31.08.2010
16. Lipiński Tomasz 30 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.02.2011
17. Małyszek Daniel 26 UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 09.04.2010
18. Menzel Siemowit 29 UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 27.10.2010
19. Miaskowski Adam 22 IKS LESZNO 04.08.2011
20. MUSZYŃSKI Edwin 34 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.07.2011
21. Neumann Jakub 18 AZS AWF WARSZAWA 07.05.2011
22. PAKUŁA Kajetan 25 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.03.2011
23. Sandowski-Markiewicz Antoni 16 D' ARTAGNAN URSYNÓW 23.01.2011
24. SCHWARZ Jeremi 36 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.01.2011
25. Siemion Adam 39 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 29.03.2011
26. SIWIŃSKI Henryk 13 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 16.10.2010
27. Sołtyk Mikołaj 9 D' ARTAGNAN URSYNÓW 29.12.2010
28. SZAFRAN BARTOSZ 24 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2011
29. Szlachetka Adam 33 IKS LESZNO 30.09.2011
30. TEDERSKI Filip 7 D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.11.2011
31. THRUN Gabriel 37 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.02.2011
32. Tryczyński Julian 38 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.10.2010
33. Więckowski Julian 12 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 14.01.2011
34. WITKOWSKI Jan 8 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 24.06.2010
35. Wnuk Rafał 6 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2010
36. Wojciechowski Nikodem 3 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 07.10.2010
37. WOJTAS Wiktor 11 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.10.2010
38. WOŹNIAK Wiktor 2 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.09.2010
39. Zhuk Rostyslav 41 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.05.2010
40. Żygadło Zachariasz 31 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 05.09.2011

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. GŁOWIŃSKI Igor UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2010 zakwalifikowano
2. KOWALSKI Patryk UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2010 zakwalifikowano
3. WOŹNIAK Wiktor UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.09.2010 zakwalifikowano
4. TEDERSKI Filip D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.11.2011 zakwalifikowano
5. Gałęziewski Tymon AZS AWF WARSZAWA 31.03.2010 zakwalifikowano
6. BECELLA Jakub UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 09.02.2011 zakwalifikowano
6. Więckowski Julian WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 14.01.2011 zakwalifikowano
8. Glonek Nikodem UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 07.08.2011 zakwalifikowano
9. Wnuk Rafał D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2010 zakwalifikowano
10. Sandowski-Markiewicz Antoni D' ARTAGNAN URSYNÓW 23.01.2011 zakwalifikowano
11. HOFFMANN Karol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 06.12.2010 zakwalifikowano
12. GŁUSZAK Mateusz UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.11.2011 zakwalifikowano
13. Siemion Adam UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 29.03.2011 zakwalifikowano
14. SIWIŃSKI Henryk WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 16.10.2010 zakwalifikowano
15. LEWANDOWSKI Wojciech TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 31.08.2010 zakwalifikowano
16. WITKOWSKI Jan WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 24.06.2010 zakwalifikowano
17. KAPAŁA Michał UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 07.09.2011 zakwalifikowano
18. THRUN Gabriel UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.02.2011 zakwalifikowano
19. WOJTAS Wiktor UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.10.2010 zakwalifikowano
20. KĘDZIERSKI Igor D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.11.2011 zakwalifikowano
20. Neumann Jakub AZS AWF WARSZAWA 07.05.2011 zakwalifikowano
22. KALITA Nikodem UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 20.12.2011 zakwalifikowano
23. BRZEZIŃSKI Juliusz UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 09.07.2011 zakwalifikowano
24. Wojciechowski Nikodem UKS 35 BIELAWY TORUŃ 07.10.2010 zakwalifikowano
25. Lipiński Tomasz UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.02.2011 zakwalifikowano
26. Sołtyk Mikołaj D' ARTAGNAN URSYNÓW 29.12.2010 zakwalifikowano
27. BARTCZAK KONRAD TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 13.05.2011 zakwalifikowano
27. Jeszták Mikołaj WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 28.05.2010 zakwalifikowano
29. SCHWARZ Jeremi UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.01.2011 zakwalifikowano
30. PAKUŁA Kajetan UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.03.2011 zakwalifikowano
31. SZAFRAN BARTOSZ TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2011 zakwalifikowano
32. Tryczyński Julian UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.10.2010 zakwalifikowano
33. FILIPSKI-WROCŁAWSKI Marceli UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.09.2011 zakwalifikowano
34. Małyszek Daniel UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 09.04.2010 zakwalifikowano
35. Menzel Siemowit UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 27.10.2010 zakwalifikowano
36. Miaskowski Adam IKS LESZNO 04.08.2011 zakwalifikowano
37. Żygadło Zachariasz WKS KOLEJARZ WROCŁAW 05.09.2011 zakwalifikowano
38. Szlachetka Adam IKS LESZNO 30.09.2011 zakwalifikowano
39. MUSZYŃSKI Edwin UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.07.2011 zakwalifikowano
40. Zhuk Rostyslav UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.05.2010 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. GŁOWIŃSKI Igor UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2010
2. BECELLA Jakub UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 09.02.2011
3. KOWALSKI Patryk UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2010
3. Gałęziewski Tymon AZS AWF WARSZAWA 31.03.2010
5. Sandowski-Markiewicz Antoni D' ARTAGNAN URSYNÓW 23.01.2011
6. Siemion Adam UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 29.03.2011
7. WOJTAS Wiktor UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.10.2010
8. Wojciechowski Nikodem UKS 35 BIELAWY TORUŃ 07.10.2010
9. WOŹNIAK Wiktor UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.09.2010
10. TEDERSKI Filip D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.11.2011
11. Glonek Nikodem UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 07.08.2011
12. HOFFMANN Karol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 06.12.2010
13. GŁUSZAK Mateusz UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.11.2011
14. WITKOWSKI Jan WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 24.06.2010
15. THRUN Gabriel UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.02.2011
16. Sołtyk Mikołaj D' ARTAGNAN URSYNÓW 29.12.2010
17. Więckowski Julian WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 14.01.2011
18. Wnuk Rafał D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2010
19. SIWIŃSKI Henryk WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 16.10.2010
20. LEWANDOWSKI Wojciech TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 31.08.2010
21. KAPAŁA Michał UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 07.09.2011
22. KĘDZIERSKI Igor D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.11.2011
22. Neumann Jakub AZS AWF WARSZAWA 07.05.2011
24. KALITA Nikodem UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 20.12.2011
25. BRZEZIŃSKI Juliusz UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 09.07.2011
26. Lipiński Tomasz UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.02.2011
27. BARTCZAK KONRAD TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 13.05.2011
27. Jeszták Mikołaj WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 28.05.2010
29. Tryczyński Julian UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.10.2010
30. Małyszek Daniel UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 09.04.2010
31. Menzel Siemowit UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 27.10.2010
32. Miaskowski Adam IKS LESZNO 04.08.2011
33. SCHWARZ Jeremi UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.01.2011
34. PAKUŁA Kajetan UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.03.2011
35. SZAFRAN BARTOSZ TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2011
36. FILIPSKI-WROCŁAWSKI Marceli UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.09.2011
37. Żygadło Zachariasz WKS KOLEJARZ WROCŁAW 05.09.2011
38. Szlachetka Adam IKS LESZNO 30.09.2011
39. MUSZYŃSKI Edwin UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.07.2011
40. Zhuk Rostyslav UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.05.2010

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content