Turniej

Nazwa: XXI Międzynarodowy Turniej „Gdańska Kuźnia” we florecie dziewcząt (2014-2018) - Gdańsk 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 18.05.2024

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bartkowska Michalina 4 AZS AWF POZNAŃ 09.11.2015
2. Dębicka Hanna 18 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.11.2014
3. FELISIAK Hanna 7 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 03.11.2015
4. HEJNE Laura 14 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 19.04.2014
5. JANCZARSKA Martyna 3 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.09.2015
6. Jankowiak Greta 16 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.07.2015
7. JUREK Helena 27 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.02.2015
8. KASZKUR MATYLDA 11 MKS KUSY SZCZECIN 12.11.2015
9. KOWALEWSKA Jagoda 13 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.06.2014
10. LOPRIORE EMMA 23 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.09.2015
11. LOPRIORE Maya 28 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.09.2015
12. MAKOWSKA Hanna 2 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.07.2014
13. Maszlanka Hanna 15 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 12.10.2016
14. Medyńska Livia 20 MKS KUSY SZCZECIN 29.09.2015
15. MIELCAREK Urszula 24 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.10.2014
16. Mielnik Aleksandra 25 AZS AWF POZNAŃ 14.10.2015
17. Nowaczyk Nikola 26 IKS LESZNO 13.06.2015
18. PAPROCKA Marianna 17 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.06.2015
19. Rajska Amelia 1 WROCŁAWIANIE 17.09.2015
20. Ramza Karolina 19 WROCŁAWIANIE 28.05.2014
21. Rynkiewicz Izabela 8 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.10.2014
22. Scholtz Nina 5 IKS LESZNO 15.09.2015
23. SHEHAJ GLORIA 12 WROCŁAWIANIE 28.04.2015
24. SIERACKA Julianna 22 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.06.2015
25. Szalow Kaja 21 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 22.11.2015
26. SZYMCZAK Alicja 10 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 19.09.2015
27. ULANOWSKA Zofia 6 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.07.2015
28. Ziojła Bianka 9 AZS AWF POZNAŃ 14.07.2015

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. MAKOWSKA Hanna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.07.2014 zakwalifikowano
2. Nowaczyk Nikola IKS LESZNO 13.06.2015 zakwalifikowano
3. Ramza Karolina WROCŁAWIANIE 28.05.2014 zakwalifikowano
4. Medyńska Livia MKS KUSY SZCZECIN 29.09.2015 zakwalifikowano
5. Mielnik Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 14.10.2015 zakwalifikowano
6. SIERACKA Julianna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.06.2015 zakwalifikowano
7. Rynkiewicz Izabela UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.10.2014 zakwalifikowano
8. Bartkowska Michalina AZS AWF POZNAŃ 09.11.2015 zakwalifikowano
9. KASZKUR MATYLDA MKS KUSY SZCZECIN 12.11.2015 zakwalifikowano
10. MIELCAREK Urszula UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.10.2014 zakwalifikowano
11. Dębicka Hanna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.11.2014 zakwalifikowano
12. Scholtz Nina IKS LESZNO 15.09.2015 zakwalifikowano
13. JUREK Helena UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.02.2015 zakwalifikowano
14. ULANOWSKA Zofia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.07.2015 zakwalifikowano
15. KOWALEWSKA Jagoda UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.06.2014 zakwalifikowano
16. HEJNE Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 19.04.2014 zakwalifikowano
17. LOPRIORE EMMA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.09.2015 zakwalifikowano
18. Rajska Amelia WROCŁAWIANIE 17.09.2015 zakwalifikowano
19. FELISIAK Hanna TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 03.11.2015 zakwalifikowano
20. Ziojła Bianka AZS AWF POZNAŃ 14.07.2015 zakwalifikowano
21. PAPROCKA Marianna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.06.2015 zakwalifikowano
22. SZYMCZAK Alicja UKS DE LA SALLE GDAŃSK 19.09.2015 zakwalifikowano
23. LOPRIORE Maya UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.09.2015 zakwalifikowano
24. Jankowiak Greta UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.07.2015 zakwalifikowano
25. JANCZARSKA Martyna TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.09.2015 zakwalifikowano
26. SHEHAJ GLORIA WROCŁAWIANIE 28.04.2015 zakwalifikowano
27. Maszlanka Hanna UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 12.10.2016 zakwalifikowano
28. Szalow Kaja UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 22.11.2015 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Scholtz Nina IKS LESZNO 15.09.2015
2. Nowaczyk Nikola IKS LESZNO 13.06.2015
3. Bartkowska Michalina AZS AWF POZNAŃ 09.11.2015
3. Ramza Karolina WROCŁAWIANIE 28.05.2014
5. MAKOWSKA Hanna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.07.2014
6. SIERACKA Julianna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.06.2015
7. Rynkiewicz Izabela UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.10.2014
8. JUREK Helena UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.02.2015
9. Medyńska Livia MKS KUSY SZCZECIN 29.09.2015
10. Mielnik Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 14.10.2015
11. KASZKUR MATYLDA MKS KUSY SZCZECIN 12.11.2015
12. Dębicka Hanna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.11.2014
13. ULANOWSKA Zofia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.07.2015
14. KOWALEWSKA Jagoda UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.06.2014
15. LOPRIORE EMMA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.09.2015
16. LOPRIORE Maya UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.09.2015
17. MIELCAREK Urszula UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.10.2014
18. HEJNE Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 19.04.2014
19. Rajska Amelia WROCŁAWIANIE 17.09.2015
20. FELISIAK Hanna TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 03.11.2015
21. Ziojła Bianka AZS AWF POZNAŃ 14.07.2015
22. PAPROCKA Marianna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.06.2015
23. SZYMCZAK Alicja UKS DE LA SALLE GDAŃSK 19.09.2015
24. Jankowiak Greta UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.07.2015
25. JANCZARSKA Martyna TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.09.2015
26. SHEHAJ GLORIA WROCŁAWIANIE 28.04.2015
27. Maszlanka Hanna UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 12.10.2016
28. Szalow Kaja UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 22.11.2015

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content