Turniej

Nazwa: XXI Międzynarodowy Turniej „Gdańska Kuźnia” we florecie dziewcząt (2012-2013) - Gdańsk 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 18.05.2024

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Babirecka Liliana 55 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.09.2013
2. Bednarska Marta 12 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 30.10.2012
3. BELAJA Sofja 52 Łotwa 06.02.2012
4. BIAŁOWĄS Alicja 44 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.05.2012
5. Borkowska Zofia 16 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 23.03.2013
6. BUDA Natalia 1 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2013
7. CIESIELSKA Zofia 23 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 18.01.2013
8. CZARNECKA Zofia 14 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.02.2013
9. CZERWONKA Hanna 37 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13.01.2013
10. DALECKA Milada 54 Łotwa 01.01.2012
11. DIAS Karolina 24 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13.07.2012
12. DORN VICTORIA 15 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 07.01.2013
13. Dziuba Aleksandra 29 D' ARTAGNAN URSYNÓW 19.12.2012
14. GOTALSKA Maja 26 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.01.2013
15. Hudziak Blanka 3 AZS AWF POZNAŃ 22.09.2012
16. KALINOWSKA Aneta 38 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.02.2013
17. Kałużyńska Maria 28 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.05.2013
18. Kemnitz Emilia 51 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.09.2012
19. KIZIELEWICZ Magdalena 20 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 31.01.2012
20. KLIMEK Wiktoria 17 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.2013
21. KONOPKA Hanna 13 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18.05.2012
22. Kot Aleksandra 48 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.09.2013
23. KOZŁOWSKA Aleksandra 18 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.11.2012
24. Kubaj Jaśmina 42 MKS KUSY SZCZECIN 30.12.2012
25. Langa Kinga 40 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 06.01.2013
26. Marchuk Vera 34 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.01.2013
27. MARTYNIUK WERONIKA 7 AZS AWF POZNAŃ 08.06.2012
28. Olszewska Marika 32 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.09.2013
29. Ostrowska Gabriela 9 AZS AWF WARSZAWA 07.10.2012
30. Pawlak Jagoda 53 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.12.2013
31. Paziewska Joanna 4 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.04.2012
32. Piotrowska Helena 43 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.08.2013
33. Piskorska Adela 39 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18.11.2013
34. Przybylska Maria Helena 33 MKS KUSY SZCZECIN 25.04.2012
35. RACZKOWSKA Aleksandra 30 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.08.2013
36. Ramza Weronika 6 WROCŁAWIANIE 08.07.2012
37. Rozwadowska Anastazja 36 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2012
38. Sączyńska Marta 5 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.06.2013
39. Sikorska Alicja 2 AZS AWF POZNAŃ 05.01.2012
40. Sobkowiak Nadia 46 UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 16.08.2012
41. Stachowiak Natalia 22 AZS AWF POZNAŃ 07.08.2013
42. STUŁKOWSKA ANNA 27 MKS KUSY SZCZECIN 08.07.2012
43. Sypniewska Weronika 31 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.06.2012
44. SZMYT Lea 25 D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.06.2012
45. Śliwińska Hanna 47 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.03.2013
46. Śliwka Jagna 11 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13.11.2013
47. Tomasik Matylda 49 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.12.2013
48. Urbaniak Weronika 41 UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 21.02.2013
49. Weinrauder Lidia 35 IKS LESZNO 15.06.2012
50. Wiercińska Amelia 8 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 06.12.2012
51. Wojciechowska Zoja 19 IKS LESZNO 08.06.2012
52. Wojtach Aleksandra 50 D' ARTAGNAN URSYNÓW 10.08.2013
53. WUDARSKA Dorota 21 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 14.08.2013
54. Zalewska Joanna 10 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 09.07.2012
55. Zdunek Maja 45 UKS ATENA GDAŃSK 06.06.2012

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Kałużyńska Maria UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.05.2013 zakwalifikowano
1. BUDA Natalia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2013 zakwalifikowano
3. Sikorska Alicja AZS AWF POZNAŃ 05.01.2012 zakwalifikowano
4. Rozwadowska Anastazja UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2012 zakwalifikowano
4. Hudziak Blanka AZS AWF POZNAŃ 22.09.2012 zakwalifikowano
6. BELAJA Sofja Łotwa 06.02.2012 zakwalifikowano
7. Ramza Weronika WROCŁAWIANIE 08.07.2012 zakwalifikowano
8. KLIMEK Wiktoria UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.2013 zakwalifikowano
9. GOTALSKA Maja UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.01.2013 zakwalifikowano
10. KIZIELEWICZ Magdalena UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 31.01.2012 zakwalifikowano
11. Wiercińska Amelia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 06.12.2012 zakwalifikowano
12. Śliwka Jagna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13.11.2013 zakwalifikowano
13. Paziewska Joanna UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.04.2012 zakwalifikowano
14. Wojciechowska Zoja IKS LESZNO 08.06.2012 zakwalifikowano
14. KONOPKA Hanna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18.05.2012 zakwalifikowano
16. DALECKA Milada Łotwa 01.01.2012 zakwalifikowano
17. CZARNECKA Zofia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.02.2013 zakwalifikowano
17. CIESIELSKA Zofia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 18.01.2013 zakwalifikowano
17. WUDARSKA Dorota UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 14.08.2013 zakwalifikowano
20. Sączyńska Marta UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.06.2013 zakwalifikowano
21. Bednarska Marta WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 30.10.2012 zakwalifikowano
22. MARTYNIUK WERONIKA AZS AWF POZNAŃ 08.06.2012 zakwalifikowano
23. Śliwińska Hanna D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.03.2013 zakwalifikowano
24. KOZŁOWSKA Aleksandra UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.11.2012 zakwalifikowano
25. Langa Kinga UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 06.01.2013 zakwalifikowano
26. SZMYT Lea D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.06.2012 zakwalifikowano
27. DIAS Karolina UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13.07.2012 zakwalifikowano
28. Piskorska Adela UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18.11.2013 zakwalifikowano
29. DORN VICTORIA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 07.01.2013 zakwalifikowano
30. Zalewska Joanna UKS 35 BIELAWY TORUŃ 09.07.2012 zakwalifikowano
31. Piotrowska Helena D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.08.2013 zakwalifikowano
32. Borkowska Zofia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 23.03.2013 zakwalifikowano
33. KALINOWSKA Aneta UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.02.2013 zakwalifikowano
34. Olszewska Marika TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.09.2013 zakwalifikowano
35. Ostrowska Gabriela AZS AWF WARSZAWA 07.10.2012 zakwalifikowano
36. Przybylska Maria Helena MKS KUSY SZCZECIN 25.04.2012 zakwalifikowano
37. BIAŁOWĄS Alicja UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.05.2012 zakwalifikowano
37. STUŁKOWSKA ANNA MKS KUSY SZCZECIN 08.07.2012 zakwalifikowano
39. Sypniewska Weronika D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.06.2012 zakwalifikowano
40. Urbaniak Weronika UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 21.02.2013 zakwalifikowano
41. Dziuba Aleksandra D' ARTAGNAN URSYNÓW 19.12.2012 zakwalifikowano
42. CZERWONKA Hanna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13.01.2013 zakwalifikowano
43. RACZKOWSKA Aleksandra TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.08.2013 zakwalifikowano
44. Marchuk Vera UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.01.2013 zakwalifikowano
45. Babirecka Liliana UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.09.2013 zakwalifikowano
46. Zdunek Maja UKS ATENA GDAŃSK 06.06.2012 zakwalifikowano
47. Pawlak Jagoda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.12.2013 zakwalifikowano
48. Kemnitz Emilia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.09.2012 zakwalifikowano
49. Kot Aleksandra D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.09.2013 zakwalifikowano
50. Tomasik Matylda D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.12.2013 zakwalifikowano
51. Weinrauder Lidia IKS LESZNO 15.06.2012 zakwalifikowano
51. Wojtach Aleksandra D' ARTAGNAN URSYNÓW 10.08.2013 zakwalifikowano
53. Kubaj Jaśmina MKS KUSY SZCZECIN 30.12.2012 zakwalifikowano
54. Stachowiak Natalia AZS AWF POZNAŃ 07.08.2013 zakwalifikowano
55. Sobkowiak Nadia UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 16.08.2012 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. BUDA Natalia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2013
2. BELAJA Sofja Łotwa 06.02.2012
3. KIZIELEWICZ Magdalena UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 31.01.2012
3. Hudziak Blanka AZS AWF POZNAŃ 22.09.2012
5. Sikorska Alicja AZS AWF POZNAŃ 05.01.2012
6. Rozwadowska Anastazja UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2012
7. KONOPKA Hanna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18.05.2012
8. Dziuba Aleksandra D' ARTAGNAN URSYNÓW 19.12.2012
9. Kałużyńska Maria UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.05.2013
10. Ramza Weronika WROCŁAWIANIE 08.07.2012
11. KLIMEK Wiktoria UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.2013
12. Paziewska Joanna UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.04.2012
13. DALECKA Milada Łotwa 01.01.2012
14. CZARNECKA Zofia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.02.2013
15. Bednarska Marta WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 30.10.2012
16. MARTYNIUK WERONIKA AZS AWF POZNAŃ 08.06.2012
17. GOTALSKA Maja UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.01.2013
18. Wiercińska Amelia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 06.12.2012
19. Śliwka Jagna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13.11.2013
20. Wojciechowska Zoja IKS LESZNO 08.06.2012
21. WUDARSKA Dorota UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 14.08.2013
21. CIESIELSKA Zofia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 18.01.2013
23. Sączyńska Marta UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.06.2013
24. Langa Kinga UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 06.01.2013
25. SZMYT Lea D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.06.2012
26. DIAS Karolina UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13.07.2012
27. DORN VICTORIA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 07.01.2013
28. Piotrowska Helena D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.08.2013
29. Borkowska Zofia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 23.03.2013
30. Ostrowska Gabriela AZS AWF WARSZAWA 07.10.2012
31. BIAŁOWĄS Alicja UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.05.2012
32. CZERWONKA Hanna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13.01.2013
33. Śliwińska Hanna D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.03.2013
34. KOZŁOWSKA Aleksandra UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.11.2012
35. Piskorska Adela UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18.11.2013
36. Zalewska Joanna UKS 35 BIELAWY TORUŃ 09.07.2012
37. KALINOWSKA Aneta UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.02.2013
38. Olszewska Marika TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.09.2013
39. Przybylska Maria Helena MKS KUSY SZCZECIN 25.04.2012
40. STUŁKOWSKA ANNA MKS KUSY SZCZECIN 08.07.2012
41. Sypniewska Weronika D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.06.2012
42. Urbaniak Weronika UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 21.02.2013
43. RACZKOWSKA Aleksandra TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.08.2013
44. Marchuk Vera UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.01.2013
45. Babirecka Liliana UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.09.2013
46. Zdunek Maja UKS ATENA GDAŃSK 06.06.2012
47. Pawlak Jagoda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.12.2013
48. Kemnitz Emilia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.09.2012
49. Kot Aleksandra D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.09.2013
50. Tomasik Matylda D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.12.2013
51. Weinrauder Lidia IKS LESZNO 15.06.2012
51. Wojtach Aleksandra D' ARTAGNAN URSYNÓW 10.08.2013
53. Kubaj Jaśmina MKS KUSY SZCZECIN 30.12.2012
54. Stachowiak Natalia AZS AWF POZNAŃ 07.08.2013
55. Sobkowiak Nadia UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 16.08.2012

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content