Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski młodzieżowców w szpadzie kobiet - Warszawa 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 25.05.2024

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Frystacka Patrycja 10 RMKS RYBNIK 01.11.2003
2. GODEK Zuzanna 17 KSz WARSZAWIANKA 26.11.2003
3. Gwóźdź Julia 18 BTS BYTOM 29.08.2002
4. JADCZAK Dominika 6 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
5. JANELLI Zofia 3 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
6. Kapała Adrianna 21 UKS G-8 BIELANY 08.06.2003
7. KLUGHARDT Gloria 1 RMKS RYBNIK 21.01.2003
8. KRUPA Kamila 15 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 26.02.2001
9. Kuśmierz Zuzanna 16 KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002
10. KWAŚNIEWSKA Marta 11 KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
11. LEŚNIEWSKA Marta 20 KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
12. Majchrzak Julia 13 KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002
13. MARUCHA Weronika 19 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 30.11.2001
14. Modrzyk Maria 14 BTS BYTOM 12.09.2001
15. Pydyszewska Ewa 12 SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.12.2002
16. ROSKOSZ Anna 8 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
17. SULEJ Zuzanna 7 KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
18. SZYMANOWSKA Karolina 4 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
19. TOMASZEWSKA Natalia 9 MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
20. WIECZOREK Anna 5 PIAST GLIWICE 20.05.2003
21. Zgryźniak Kinga 2 RMKS RYBNIK 22.06.2003

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Zgryźniak Kinga RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
1. KLUGHARDT Gloria RMKS RYBNIK 21.01.2003 zakwalifikowano
3. SZYMANOWSKA Karolina KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
4. ROSKOSZ Anna AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
5. JANELLI Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002 zakwalifikowano
6. Frystacka Patrycja RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
7. WIECZOREK Anna PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
8. Pydyszewska Ewa SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.12.2002 zakwalifikowano
9. Kapała Adrianna UKS G-8 BIELANY 08.06.2003 zakwalifikowano
10. JADCZAK Dominika KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 zakwalifikowano
11. MARUCHA Weronika AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 30.11.2001 zakwalifikowano
12. KWAŚNIEWSKA Marta KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003 zakwalifikowano
13. TOMASZEWSKA Natalia MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003 zakwalifikowano
14. Kuśmierz Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002 zakwalifikowano
15. SULEJ Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001 zakwalifikowano
16. Gwóźdź Julia BTS BYTOM 29.08.2002 zakwalifikowano
17. LEŚNIEWSKA Marta KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002 wyeliminowano
18. KRUPA Kamila AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 26.02.2001 wyeliminowano
19. Majchrzak Julia KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002 wyeliminowano
20. Modrzyk Maria BTS BYTOM 12.09.2001 wyeliminowano
21. GODEK Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 26.11.2003 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. JANELLI Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
2. SZYMANOWSKA Karolina KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
3. Zgryźniak Kinga RMKS RYBNIK 22.06.2003
3. KLUGHARDT Gloria RMKS RYBNIK 21.01.2003
5. Frystacka Patrycja RMKS RYBNIK 01.11.2003
6. WIECZOREK Anna PIAST GLIWICE 20.05.2003
7. Pydyszewska Ewa SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.12.2002
8. TOMASZEWSKA Natalia MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
9. ROSKOSZ Anna AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
10. Kapała Adrianna UKS G-8 BIELANY 08.06.2003
11. JADCZAK Dominika KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
12. MARUCHA Weronika AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 30.11.2001
13. KWAŚNIEWSKA Marta KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
14. Kuśmierz Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002
15. SULEJ Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
16. Gwóźdź Julia BTS BYTOM 29.08.2002
17. LEŚNIEWSKA Marta KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
18. KRUPA Kamila AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 26.02.2001
19. Majchrzak Julia KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002
20. Modrzyk Maria BTS BYTOM 12.09.2001
21. GODEK Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 26.11.2003

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content