Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski młodzieżowców we florecie kobiet - Śrem 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.05.2024

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Brzezińska Zofia 10 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.05.2002
2. Daniewska Michalina 5 AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
3. Dębicka Oliwia 4 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
4. KOŁODZIEJCZYK Malwina 17 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
5. Kręc Emilia 15 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 05.01.2002
6. LACHMAN Antonina 13 AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
7. Liszka Aleksandra 11 AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
8. ŁAWSKA Magdalena 2 WROCŁAWIANIE 01.10.2001
9. Oklińska Marta 3 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
10. Papużyńska Roksana 12 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 10.11.2003
11. Sroka Aleksandra 16 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 16.12.2003
12. SZMIT Laura 9 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
13. Waligórska Maria 14 AZS AWF WARSZAWA 24.11.2002
14. Wasilczuk Karolina 6 AZS AWF WARSZAWA 16.07.2002
15. WIECZOREK Aleksandra 1 AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
16. WIERZCHOWSKA Barbara 8 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
17. ZACHAREWICZ Ewa 7 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. ŁAWSKA Magdalena WROCŁAWIANIE 01.10.2001 zakwalifikowano
2. WIECZOREK Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002 zakwalifikowano
3. Oklińska Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
4. KOŁODZIEJCZYK Malwina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
5. Wasilczuk Karolina AZS AWF WARSZAWA 16.07.2002 zakwalifikowano
6. LACHMAN Antonina AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003 zakwalifikowano
7. ZACHAREWICZ Ewa KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003 zakwalifikowano
8. Daniewska Michalina AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003 zakwalifikowano
9. Brzezińska Zofia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.05.2002 zakwalifikowano
10. SZMIT Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
11. WIERZCHOWSKA Barbara UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
12. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003 zakwalifikowano
13. Liszka Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003 zakwalifikowano
14. Papużyńska Roksana FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 10.11.2003 zakwalifikowano
15. Kręc Emilia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 05.01.2002 wyeliminowano
16. Waligórska Maria AZS AWF WARSZAWA 24.11.2002 wyeliminowano
17. Sroka Aleksandra WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 16.12.2003 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. KOŁODZIEJCZYK Malwina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
2. LACHMAN Antonina AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
3. ŁAWSKA Magdalena WROCŁAWIANIE 01.10.2001
3. WIECZOREK Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
5. Oklińska Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
6. Wasilczuk Karolina AZS AWF WARSZAWA 16.07.2002
7. ZACHAREWICZ Ewa KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003
8. Daniewska Michalina AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
9. Brzezińska Zofia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.05.2002
10. SZMIT Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
11. WIERZCHOWSKA Barbara UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
12. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
13. Liszka Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
14. Papużyńska Roksana FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 10.11.2003
15. Kręc Emilia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 05.01.2002
16. Waligórska Maria AZS AWF WARSZAWA 24.11.2002
17. Sroka Aleksandra WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 16.12.2003

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content