Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski młodzieżowców we florecie mężczyzn - Śrem 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.05.2024

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bem Maciej 2 AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
2. Biedrzycki Mateusz 12 AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
3. BRZEZIŃSKI Jan 8 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.04.2001
4. Dołżycki Jakub 4 AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
5. JAKUBOWSKI Adam 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003
6. KAŚKÓW Piotr 6 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003
7. Kwiatkowski Mateusz 5 KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003
8. Matusewicz Kamil 10 AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
9. Płaszczewski Mikołaj 7 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003
10. PODRALSKI Adam 3 KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.01.2002
11. SŁOMIŃSKI Kacper 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.2003
12. Smuda Jakub 11 AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003
13. Stachowiak Piotr 15 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.10.2001
14. Szczypiński Kacper 9 AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
15. Wiśnik Olaf 14 AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
16. Zuzański Antoni 16 AZS AWF WARSZAWA 17.12.2001

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. JAKUBOWSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003 zakwalifikowano
2. Bem Maciej AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001 zakwalifikowano
3. PODRALSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.01.2002 zakwalifikowano
4. Płaszczewski Mikołaj WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003 zakwalifikowano
5. Kwiatkowski Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003 zakwalifikowano
6. Dołżycki Jakub AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001 zakwalifikowano
7. Szczypiński Kacper AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001 zakwalifikowano
8. Matusewicz Kamil AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003 zakwalifikowano
9. KAŚKÓW Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003 zakwalifikowano
10. Smuda Jakub AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003 zakwalifikowano
11. Wiśnik Olaf AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002 zakwalifikowano
12. BRZEZIŃSKI Jan WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.04.2001 zakwalifikowano
13. Stachowiak Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.10.2001 zakwalifikowano
14. Zuzański Antoni AZS AWF WARSZAWA 17.12.2001 wyeliminowano
15. Biedrzycki Mateusz AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002 wyeliminowano
16. SŁOMIŃSKI Kacper KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.2003 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Bem Maciej AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
2. JAKUBOWSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003
3. Kwiatkowski Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003
3. PODRALSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.01.2002
5. Płaszczewski Mikołaj WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003
6. Dołżycki Jakub AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
7. Szczypiński Kacper AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
8. Matusewicz Kamil AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
9. KAŚKÓW Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003
10. Smuda Jakub AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003
11. Wiśnik Olaf AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
12. BRZEZIŃSKI Jan WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.04.2001
13. Stachowiak Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.10.2001
14. Zuzański Antoni AZS AWF WARSZAWA 17.12.2001
15. Biedrzycki Mateusz AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
16. SŁOMIŃSKI Kacper KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.2003

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content