Turniej

Nazwa: Tarnovia Cup w szpadzie dziewcząt (2007-2009) - Tarnowo Podgórne 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 25.05.2024

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Cebrat Oliwia 12 KS OLIMP LUBIN 09.03.2007
2. Gusta Kamila 3 PIAST GLIWICE 02.09.2008
3. Nelza Dominika 1 MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
4. Niebrzydowska Dorota 8 KS OLIMP LUBIN 02.03.2009
5. Nieczkowska Karolina 2 SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
6. Nowak Martyna 7 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
7. Romek Mariola 10 MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2009
8. Rudiashko Mariia 13 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 26.08.2009
9. Sądel Nicole 11 SKS FLESZ ŚWIDNICA 01.02.2007
10. Staszak Wera 9 SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.05.2007
11. Szczygieł Emilia 5 KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
12. Tołyż Aniela 6 MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
13. Vysotskaya Maryia 4 AZS AWF KATOWICE 25.04.2007

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008 zakwalifikowano
2. Vysotskaya Maryia AZS AWF KATOWICE 25.04.2007 zakwalifikowano
3. Nowak Martyna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007 zakwalifikowano
4. Szczygieł Emilia KS OLIMP LUBIN 16.01.2009 zakwalifikowano
5. Nelza Dominika MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 zakwalifikowano
6. Staszak Wera SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.05.2007 zakwalifikowano
7. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 zakwalifikowano
8. Tołyż Aniela MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009 zakwalifikowano
9. Niebrzydowska Dorota KS OLIMP LUBIN 02.03.2009 zakwalifikowano
10. Sądel Nicole SKS FLESZ ŚWIDNICA 01.02.2007 zakwalifikowano
11. Romek Mariola MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2009 zakwalifikowano
12. Cebrat Oliwia KS OLIMP LUBIN 09.03.2007 zakwalifikowano
13. Rudiashko Mariia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 26.08.2009 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008
2. Vysotskaya Maryia AZS AWF KATOWICE 25.04.2007
3. Nelza Dominika MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
3. Nowak Martyna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
5. Szczygieł Emilia KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
6. Staszak Wera SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.05.2007
7. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
8. Tołyż Aniela MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
9. Niebrzydowska Dorota KS OLIMP LUBIN 02.03.2009
10. Sądel Nicole SKS FLESZ ŚWIDNICA 01.02.2007
11. Romek Mariola MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2009
12. Cebrat Oliwia KS OLIMP LUBIN 09.03.2007
13. Rudiashko Mariia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 26.08.2009

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content