Turniej

Nazwa: Tarnovia Cup w szpadzie chłopców (2012-2013) - Tarnowo Podgórne 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 25.05.2024

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bigus Andrzej 13 KS SZPADA WROCŁAW 09.04.2013
2. Bobrowicz Tymon 7 SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.06.2012
3. Bobrowicz Leon 19 SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.06.2012
4. Dyderski Kajetan 21 SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.03.2013
5. Kazimirski Jędrzej 8 SKS FLESZ ŚWIDNICA 02.03.2013
6. Kosowski Filip 16 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 22.07.2013
7. Markiewicz Tymon 20 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.10.2012
8. MATYSZCZAK NATANIEL 9 KS OLIMP LUBIN 19.06.2012
9. MATYSZCZAK KORDIAN 11 KS OLIMP LUBIN 19.06.2012
10. Milewicz Ignacy 15 AZS AWF WROCŁAW 15.07.2012
11. Molikiewicz Franciszek 3 TORUŃ - RIPOSTA 14.03.2012
12. Piotrowski Juliusz 14 TORUŃ - RIPOSTA 06.07.2012
13. Pliszczak Franciszek 4 UKS START OPOLE 19.03.2012
14. Rewaj Andrzej 23 SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.08.2012
15. Sadowy Wojciech 2 KSz WARSZAWIANKA 11.09.2013
16. Sanecki Maciej 24 MKS KUSY SZCZECIN 22.08.2013
17. Skorek Franciszek 18 SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.09.2012
18. Sołtysiak Filip 17 SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.06.2013
19. Szambelan Leon 22 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2012
20. Szymański Marcel 12 TORUŃ - RIPOSTA 02.01.2012
21. Warecki Grzegorz 1 SKS FLESZ ŚWIDNICA 04.04.2012
22. Wojdyło Dawid 5 KS SZPADA WADOWICE 14.02.2013
23. Wojtyczko Gabriel 10 UKS TRÓJKA RADLIN 25.12.2012
24. Żuk Lucjan 6 TORUŃ - RIPOSTA 06.05.2013

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. MATYSZCZAK NATANIEL KS OLIMP LUBIN 19.06.2012 zakwalifikowano
2. Wojtyczko Gabriel UKS TRÓJKA RADLIN 25.12.2012 zakwalifikowano
3. Warecki Grzegorz SKS FLESZ ŚWIDNICA 04.04.2012 zakwalifikowano
4. Molikiewicz Franciszek TORUŃ - RIPOSTA 14.03.2012 zakwalifikowano
5. Pliszczak Franciszek UKS START OPOLE 19.03.2012 zakwalifikowano
5. Wojdyło Dawid KS SZPADA WADOWICE 14.02.2013 zakwalifikowano
7. Skorek Franciszek SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.09.2012 zakwalifikowano
8. Żuk Lucjan TORUŃ - RIPOSTA 06.05.2013 zakwalifikowano
9. Bigus Andrzej KS SZPADA WROCŁAW 09.04.2013 zakwalifikowano
10. Milewicz Ignacy AZS AWF WROCŁAW 15.07.2012 zakwalifikowano
11. Kazimirski Jędrzej SKS FLESZ ŚWIDNICA 02.03.2013 zakwalifikowano
12. Sołtysiak Filip SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.06.2013 zakwalifikowano
13. Bobrowicz Tymon SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.06.2012 zakwalifikowano
14. Dyderski Kajetan SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.03.2013 zakwalifikowano
15. Kosowski Filip WKS KOLEJARZ WROCŁAW 22.07.2013 zakwalifikowano
16. Bobrowicz Leon SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.06.2012 zakwalifikowano
17. Sadowy Wojciech KSz WARSZAWIANKA 11.09.2013 zakwalifikowano
18. Szambelan Leon UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2012 zakwalifikowano
19. Piotrowski Juliusz TORUŃ - RIPOSTA 06.07.2012 zakwalifikowano
20. Markiewicz Tymon TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.10.2012 zakwalifikowano
21. Rewaj Andrzej SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.08.2012 zakwalifikowano
22. MATYSZCZAK KORDIAN KS OLIMP LUBIN 19.06.2012 zakwalifikowano
22. Sanecki Maciej MKS KUSY SZCZECIN 22.08.2013 zakwalifikowano
24. Szymański Marcel TORUŃ - RIPOSTA 02.01.2012 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Molikiewicz Franciszek TORUŃ - RIPOSTA 14.03.2012
2. Wojtyczko Gabriel UKS TRÓJKA RADLIN 25.12.2012
3. Warecki Grzegorz SKS FLESZ ŚWIDNICA 04.04.2012
3. Sadowy Wojciech KSz WARSZAWIANKA 11.09.2013
5. Pliszczak Franciszek UKS START OPOLE 19.03.2012
6. Bigus Andrzej KS SZPADA WROCŁAW 09.04.2013
7. Milewicz Ignacy AZS AWF WROCŁAW 15.07.2012
8. MATYSZCZAK KORDIAN KS OLIMP LUBIN 19.06.2012
9. MATYSZCZAK NATANIEL KS OLIMP LUBIN 19.06.2012
10. Wojdyło Dawid KS SZPADA WADOWICE 14.02.2013
11. Skorek Franciszek SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.09.2012
12. Żuk Lucjan TORUŃ - RIPOSTA 06.05.2013
13. Bobrowicz Tymon SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.06.2012
14. Szambelan Leon UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2012
15. Piotrowski Juliusz TORUŃ - RIPOSTA 06.07.2012
16. Rewaj Andrzej SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.08.2012
17. Kazimirski Jędrzej SKS FLESZ ŚWIDNICA 02.03.2013
18. Sołtysiak Filip SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.06.2013
19. Dyderski Kajetan SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.03.2013
20. Kosowski Filip WKS KOLEJARZ WROCŁAW 22.07.2013
21. Bobrowicz Leon SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.06.2012
22. Markiewicz Tymon TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.10.2012
23. Sanecki Maciej MKS KUSY SZCZECIN 22.08.2013
24. Szymański Marcel TORUŃ - RIPOSTA 02.01.2012

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content