Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal we florecie dziewcząt (2008-2009) - Poznań 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 01.06.2024

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. BERUS Oliwia 11 IKS LESZNO 24.05.2009
2. Czarnecka Hanna 4 D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009
3. Konieczka Zofia 5 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
4. KOWALSKA KINGA 3 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
5. KOZAK Maja 13 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009
6. Lelewska Julia 10 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.09.2008
7. Moryl Olga 20 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18.04.2009
8. MOŚ TERESA 1 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
9. Neumann Maja 12 POLONIA 1912 LESZNO 02.03.2008
10. Plutecka Zofia 7 WROCŁAWIANIE 10.03.2008
11. Szczególska Agata 6 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.03.2009
12. Tomaszewska Marta 14 UKS FLORET 02.09.2009
13. Tym Danuta 2 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20.01.2009
14. Wiśnik Florentyna 9 AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
15. WYSZYŃSKA Magdalena 17 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.02.2009
16. Ziemak Magdalena 8 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.02.2009

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Tym Danuta WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20.01.2009 zakwalifikowano
2. BERUS Oliwia IKS LESZNO 24.05.2009 zakwalifikowano
3. Konieczka Zofia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009 zakwalifikowano
4. MOŚ TERESA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009 zakwalifikowano
5. KOWALSKA KINGA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009 zakwalifikowano
6. Czarnecka Hanna D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009 zakwalifikowano
8. Wiśnik Florentyna AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 zakwalifikowano
9. Ziemak Magdalena UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.02.2009 zakwalifikowano
10. Plutecka Zofia WROCŁAWIANIE 10.03.2008 zakwalifikowano
13. Szczególska Agata UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.03.2009 zakwalifikowano
14. Lelewska Julia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.09.2008 zakwalifikowano
15. WYSZYŃSKA Magdalena UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.02.2009 zakwalifikowano
16. Neumann Maja POLONIA 1912 LESZNO 02.03.2008 zakwalifikowano
18. KOZAK Maja UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009 zakwalifikowano
20. Tomaszewska Marta UKS FLORET 02.09.2009 zakwalifikowano
21. Moryl Olga WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18.04.2009 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
2. MOŚ TERESA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
3. Konieczka Zofia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
3. Tym Danuta WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20.01.2009
5. KOWALSKA KINGA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
6. Ziemak Magdalena UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.02.2009
8. WYSZYŃSKA Magdalena UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.02.2009
9. BERUS Oliwia IKS LESZNO 24.05.2009
10. Czarnecka Hanna D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009
11. Wiśnik Florentyna AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
12. Plutecka Zofia WROCŁAWIANIE 10.03.2008
14. Szczególska Agata UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.03.2009
15. Lelewska Julia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.09.2008
16. Neumann Maja POLONIA 1912 LESZNO 02.03.2008
18. KOZAK Maja UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009
20. Tomaszewska Marta UKS FLORET 02.09.2009
21. Moryl Olga WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18.04.2009

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content