Turniej

Nazwa: X Igrzyska Dzieci w szpadzie dziewcząt (2010-2011) - Gliwice 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.06.2024

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Aleksander Jagoda 58 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 22.02.2010
2. Białecka Zofia 9 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
3. Budnik Magdalena 4 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
4. Chłapek Dorota 36 UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2011
5. Dolecka Kamila 16 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011
6. Drobczyk Martyna 56 PIAST GLIWICE 14.07.2010
7. Drushliak Daria 50 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.12.2011
8. Durka Hanna 48 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010
9. Dzwonek Helena 17 T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010
10. Fajkis Emilia 55 RMKS RYBNIK 07.05.2010
11. Filipowicz Natalia 21 KSz WARSZAWIANKA 18.07.2011
12. Foltak Hanna 54 Tarnowski Klub Szermierczy 19.04.2010
13. FRANCUZ Natalia 32 UKS TRÓJKA RADLIN 03.02.2011
14. Golicz Hanna 37 TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011
15. Grzela Zofia 59 TS Sokolnia Chorzów 25.09.2011
16. Grzyb Karolina 45 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.01.2011
17. Hajkowska Aleksandra 18 UKS START OPOLE 31.01.2011
18. HEBDOWSKA Agata 3 T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
19. Janosz Maja 33 UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
20. Jarosz Małgorzata 11 AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010
21. Jendryś Zofia 46 PIAST GLIWICE 14.04.2011
22. Kapusta Zofia 62 KKS KRAKÓW 15.01.2011
23. Karyuchenko Vira 24 AZS AWF KATOWICE 14.12.2010
24. Kępa Paulina 27 PIAST GLIWICE 19.08.2011
25. Klaper Łucja 20 KKS KRAKÓW 23.01.2011
26. Kowalik Amelia 2 PIAST GLIWICE 04.10.2010
27. Kozłowska Daria 41 KKS KRAKÓW 09.03.2011
28. Krzyżek Hanna 19 MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
29. Książkiewicz Oliwia 51 SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 18.07.2011
30. Kuczera Katarzyna 29 MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010
31. Kulska Lena 34 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010
32. Kupiec Hanna 44 Tarnowski Klub Szermierczy 22.11.2011
33. Kwater Milena 53 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 01.07.2011
34. Kwiatkowska Ewa 43 KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010
35. Legierska Wiktoria 49 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010
36. Lorek Zofia 47 UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 12.09.2010
37. Łenczyk Małgorzata 22 UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011
38. MICHEL DAGMARA 39 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
39. Misiak Paulina 5 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
40. Mrozińska Julia 25 UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
41. Niedobecka Liliana 7 RMKS RYBNIK 30.06.2011
42. Nieroda Ewa 52 PIAST GLIWICE 13.04.2011
43. Niewiatowska Maja 38 KSz WARSZAWIANKA 13.12.2010
44. Nogaj ZUZANNA 12 PIAST GLIWICE 22.01.2011
45. Ochman Hanna 23 MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010
46. Odrzywolska Agnieszka 35 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
47. Pęcikiewicz Kinga 30 MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
48. Pękala Maria 26 KSz WARSZAWIANKA 28.10.2010
49. Piejko Amelia 40 UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011
50. Radwańska Nina 42 BTS BYTOM 16.09.2010
51. Rusin Lilianna 61 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 10.11.2010
52. Stanisz Anna 10 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011
53. Strzebinczyk Laura 15 RMKS RYBNIK 10.05.2011
54. Szczurowska Hanna 1 PIAST GLIWICE 02.11.2011
55. Szewczyk Alicja 6 AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
56. Szudeja Magdalena 28 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 11.01.2010
57. Szydłowska Maria 8 PIAST GLIWICE 23.09.2011
58. Szymiczek Martyna 13 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
59. Świt Alicja 14 PIAST GLIWICE 12.03.2011
60. Walczak Emilia 57 RMKS RYBNIK 09.06.2010
61. Weidler Laura 60 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 27.01.2011
62. Zalewska Helena 31 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011 zakwalifikowano
2. Niedobecka Liliana RMKS RYBNIK 30.06.2011 zakwalifikowano
3. Świt Alicja PIAST GLIWICE 12.03.2011 zakwalifikowano
4. Jarosz Małgorzata AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010 zakwalifikowano
5. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010 zakwalifikowano
6. Karyuchenko Vira AZS AWF KATOWICE 14.12.2010 zakwalifikowano
7. Budnik Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010 zakwalifikowano
8. Strzebinczyk Laura RMKS RYBNIK 10.05.2011 zakwalifikowano
9. Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011 zakwalifikowano
10. Filipowicz Natalia KSz WARSZAWIANKA 18.07.2011 zakwalifikowano
11. Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010 zakwalifikowano
12. Durka Hanna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010 zakwalifikowano
13. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010 zakwalifikowano
14. Kępa Paulina PIAST GLIWICE 19.08.2011 zakwalifikowano
15. Ochman Hanna MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010 zakwalifikowano
16. Mrozińska Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010 zakwalifikowano
17. Dzwonek Helena T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010 zakwalifikowano
18. Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011 zakwalifikowano
19. Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010 zakwalifikowano
20. Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010 zakwalifikowano
21. Piejko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011 zakwalifikowano
22. Kozłowska Daria KKS KRAKÓW 09.03.2011 zakwalifikowano
23. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010 zakwalifikowano
24. Dolecka Kamila T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011 zakwalifikowano
25. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010 zakwalifikowano
26. Klaper Łucja KKS KRAKÓW 23.01.2011 zakwalifikowano
26. FRANCUZ Natalia UKS TRÓJKA RADLIN 03.02.2011 zakwalifikowano
28. Kuczera Katarzyna MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010 zakwalifikowano
29. Walczak Emilia RMKS RYBNIK 09.06.2010 zakwalifikowano
30. Golicz Hanna TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011 zakwalifikowano
31. Hajkowska Aleksandra UKS START OPOLE 31.01.2011 zakwalifikowano
32. Łenczyk Małgorzata UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011 zakwalifikowano
33. MICHEL DAGMARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011 zakwalifikowano
34. Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010 zakwalifikowano
35. Kwiatkowska Ewa KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010 zakwalifikowano
36. Kupiec Hanna Tarnowski Klub Szermierczy 22.11.2011 zakwalifikowano
37. Szudeja Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 11.01.2010 zakwalifikowano
38. Pękala Maria KSz WARSZAWIANKA 28.10.2010 zakwalifikowano
38. Pęcikiewicz Kinga MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010 zakwalifikowano
40. Kulska Lena WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010 zakwalifikowano
41. Aleksander Jagoda MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 22.02.2010 zakwalifikowano
42. Janosz Maja UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011 zakwalifikowano
43. Nieroda Ewa PIAST GLIWICE 13.04.2011 zakwalifikowano
44. Jendryś Zofia PIAST GLIWICE 14.04.2011 zakwalifikowano
45. Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010 zakwalifikowano
46. Radwańska Nina BTS BYTOM 16.09.2010 zakwalifikowano
47. Grzyb Karolina PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.01.2011 zakwalifikowano
48. Stanisz Anna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011 zakwalifikowano
49. Niewiatowska Maja KSz WARSZAWIANKA 13.12.2010 zakwalifikowano
50. Fajkis Emilia RMKS RYBNIK 07.05.2010 zakwalifikowano
51. Legierska Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010 zakwalifikowano
52. Książkiewicz Oliwia SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 18.07.2011 zakwalifikowano
53. Drobczyk Martyna PIAST GLIWICE 14.07.2010 zakwalifikowano
54. Foltak Hanna Tarnowski Klub Szermierczy 19.04.2010 zakwalifikowano
55. Kwater Milena MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 01.07.2011 zakwalifikowano
56. Grzela Zofia TS Sokolnia Chorzów 25.09.2011 zakwalifikowano
57. Chłapek Dorota UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2011 zakwalifikowano
58. Rusin Lilianna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 10.11.2010 zakwalifikowano
59. Kapusta Zofia KKS KRAKÓW 15.01.2011 zakwalifikowano
60. Lorek Zofia UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 12.09.2010 zakwalifikowano
61. Drushliak Daria AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.12.2011 zakwalifikowano
62. Weidler Laura UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 27.01.2011 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
2. Jarosz Małgorzata AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010
3. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
3. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
5. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011
6. Karyuchenko Vira AZS AWF KATOWICE 14.12.2010
7. Ochman Hanna MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010
8. Kuczera Katarzyna MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010
9. Niedobecka Liliana RMKS RYBNIK 30.06.2011
10. Budnik Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
11. Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011
12. Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
13. Durka Hanna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010
14. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
15. Golicz Hanna TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011
16. Stanisz Anna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011
17. Świt Alicja PIAST GLIWICE 12.03.2011
18. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010
19. Strzebinczyk Laura RMKS RYBNIK 10.05.2011
20. Filipowicz Natalia KSz WARSZAWIANKA 18.07.2011
21. Kępa Paulina PIAST GLIWICE 19.08.2011
22. Mrozińska Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
23. Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011
24. Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
25. Kozłowska Daria KKS KRAKÓW 09.03.2011
26. Dolecka Kamila T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011
27. FRANCUZ Natalia UKS TRÓJKA RADLIN 03.02.2011
27. Klaper Łucja KKS KRAKÓW 23.01.2011
29. Hajkowska Aleksandra UKS START OPOLE 31.01.2011
30. Łenczyk Małgorzata UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011
31. Kupiec Hanna Tarnowski Klub Szermierczy 22.11.2011
32. Jendryś Zofia PIAST GLIWICE 14.04.2011
33. Dzwonek Helena T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010
34. Piejko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011
35. Walczak Emilia RMKS RYBNIK 09.06.2010
36. MICHEL DAGMARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
37. Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
38. Kwiatkowska Ewa KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010
39. Szudeja Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 11.01.2010
40. Pękala Maria KSz WARSZAWIANKA 28.10.2010
40. Pęcikiewicz Kinga MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
42. Kulska Lena WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010
43. Aleksander Jagoda MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 22.02.2010
44. Janosz Maja UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
45. Nieroda Ewa PIAST GLIWICE 13.04.2011
46. Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010
47. Radwańska Nina BTS BYTOM 16.09.2010
48. Grzyb Karolina PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.01.2011
49. Niewiatowska Maja KSz WARSZAWIANKA 13.12.2010
50. Fajkis Emilia RMKS RYBNIK 07.05.2010
51. Legierska Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010
52. Książkiewicz Oliwia SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 18.07.2011
53. Drobczyk Martyna PIAST GLIWICE 14.07.2010
54. Foltak Hanna Tarnowski Klub Szermierczy 19.04.2010
55. Kwater Milena MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 01.07.2011
56. Grzela Zofia TS Sokolnia Chorzów 25.09.2011
57. Chłapek Dorota UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2011
58. Rusin Lilianna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 10.11.2010
59. Kapusta Zofia KKS KRAKÓW 15.01.2011
60. Lorek Zofia UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 12.09.2010
61. Drushliak Daria AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.12.2011
62. Weidler Laura UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 27.01.2011

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content