Turniej

Nazwa: X Igrzyska Dzieci w szpadzie dziewcząt (2008-2009) - Gliwice 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.06.2024

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Ciszczoń Maria 1 KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
2. DYL Roksana 4 UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
3. Gusta Kamila 3 PIAST GLIWICE 02.09.2008
4. Marcinkiewicz Daria 10 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
5. MOŃKO Wiktoria 9 RMKS RYBNIK 10.09.2009
6. NIKODEM MARTYNA 8 MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
7. Pietrzyk Natasza 14 KKS KRAKÓW 04.11.2008
8. Poduszyńska Weronika 13 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22.05.2009
9. Rak Magdalena 15 KKS KRAKÓW 04.09.2009
10. Rybska Nina 16 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 10.10.2009
11. Sadowska Amelia 7 BTS BYTOM 16.06.2008
12. Smolarczyk Kinga 5 PIAST GLIWICE 10.03.2009
13. SOKALSKA Klara 6 KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
14. Szałecka Alicja 12 KSz WARSZAWIANKA 07.01.2009
15. Szczurowska Maria 2 PIAST GLIWICE 26.03.2009
16. Sznajder Luiza 17 KKS KRAKÓW 16.01.2008
17. Zielińska Maja 11 MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009 zakwalifikowano
2. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008 zakwalifikowano
3. Ciszczoń Maria KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 zakwalifikowano
4. SOKALSKA Klara KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008 zakwalifikowano
5. DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008 zakwalifikowano
6. Zielińska Maja MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009 zakwalifikowano
7. Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009 zakwalifikowano
8. Poduszyńska Weronika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22.05.2009 zakwalifikowano
9. Szałecka Alicja KSz WARSZAWIANKA 07.01.2009 zakwalifikowano
10. Sadowska Amelia BTS BYTOM 16.06.2008 zakwalifikowano
11. MOŃKO Wiktoria RMKS RYBNIK 10.09.2009 zakwalifikowano
12. Pietrzyk Natasza KKS KRAKÓW 04.11.2008 zakwalifikowano
13. Rybska Nina MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 10.10.2009 zakwalifikowano
14. NIKODEM MARTYNA MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009 zakwalifikowano
15. Rak Magdalena KKS KRAKÓW 04.09.2009 zakwalifikowano
16. Marcinkiewicz Daria MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009 zakwalifikowano
17. Sznajder Luiza KKS KRAKÓW 16.01.2008 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Ciszczoń Maria KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
2. SOKALSKA Klara KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
3. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008
3. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009
5. DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
6. Zielińska Maja MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009
7. Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009
8. Szałecka Alicja KSz WARSZAWIANKA 07.01.2009
9. Poduszyńska Weronika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22.05.2009
10. Sadowska Amelia BTS BYTOM 16.06.2008
11. MOŃKO Wiktoria RMKS RYBNIK 10.09.2009
12. Pietrzyk Natasza KKS KRAKÓW 04.11.2008
13. Rybska Nina MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 10.10.2009
14. NIKODEM MARTYNA MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
15. Rak Magdalena KKS KRAKÓW 04.09.2009
16. Marcinkiewicz Daria MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
17. Sznajder Luiza KKS KRAKÓW 16.01.2008

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content