Turniej

Nazwa: XXIV Międzynarodowy Turniej z Okazji Dnia Dziecka w szpadzie dziewcząt (2010-2011) - Radlin 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 08.06.2024

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Białecka Zofia 7 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
2. Budnik Magdalena 2 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
3. Chłapek Dorota 29 UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2011
4. Dolecka Kamila 14 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011
5. Dzwonek Helena 18 T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010
6. Fajkis Emilia 38 RMKS RYBNIK 07.05.2010
7. FRANCUZ Natalia 21 UKS TRÓJKA RADLIN 03.02.2011
8. Gąsiorowska Ofelia 36 UKS START OPOLE 16.09.2010
9. Golicz Hanna 24 TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011
10. Grzyb Karolina 33 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.01.2011
11. Gwóźdź Kinga 26 BTS BYTOM 04.01.2010
12. Hajkowska Aleksandra 19 UKS START OPOLE 31.01.2011
13. HEBDOWSKA Agata 1 T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
14. Janosz Maja 25 UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
15. Jarosz Małgorzata 6 AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010
16. Karyuchenko Vira 17 AZS AWF KATOWICE 14.12.2010
17. Krzyżek Hanna 16 MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
18. Kuczera Katarzyna 20 MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010
19. Legierska Wiktoria 35 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010
20. MICHEL DAGMARA 31 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
21. Misiak Paulina 3 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
22. Niedobecka Liliana 5 RMKS RYBNIK 30.06.2011
23. Nogaj ZUZANNA 10 PIAST GLIWICE 22.01.2011
24. Ochman Hanna 15 MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010
25. Odrzywolska Agnieszka 28 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
26. Pęcikiewicz Kinga 23 MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
27. Piejko Amelia 32 UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011
28. Pilch Liliana 27 UKS START OPOLE 21.06.2011
29. Radwańska Nina 30 BTS BYTOM 16.09.2010
30. Stanisz Anna 9 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011
31. Strzebinczyk Laura 13 RMKS RYBNIK 10.05.2011
32. Szewczyk Alicja 4 AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
33. Szudeja Magdalena 22 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 11.01.2010
34. Szydłowska Maria 8 PIAST GLIWICE 23.09.2011
35. Szymiczek Martyna 11 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
36. Świt Alicja 12 PIAST GLIWICE 12.03.2011
37. Walczak Emilia 37 RMKS RYBNIK 09.06.2010
38. Żegolewska Zuzanna 34 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Budnik Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010 zakwalifikowano
2. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010 zakwalifikowano
3. Dolecka Kamila T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011 zakwalifikowano
4. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010 zakwalifikowano
5. Ochman Hanna MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010 zakwalifikowano
6. Strzebinczyk Laura RMKS RYBNIK 10.05.2011 zakwalifikowano
7. Niedobecka Liliana RMKS RYBNIK 30.06.2011 zakwalifikowano
8. Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010 zakwalifikowano
9. Dzwonek Helena T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010 zakwalifikowano
10. Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010 zakwalifikowano
11. Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010 zakwalifikowano
12. Świt Alicja PIAST GLIWICE 12.03.2011 zakwalifikowano
13. Karyuchenko Vira AZS AWF KATOWICE 14.12.2010 zakwalifikowano
14. Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010 zakwalifikowano
14. Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011 zakwalifikowano
16. Kuczera Katarzyna MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010 zakwalifikowano
17. Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011 zakwalifikowano
18. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010 zakwalifikowano
19. Jarosz Małgorzata AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010 zakwalifikowano
20. Golicz Hanna TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011 zakwalifikowano
21. Pęcikiewicz Kinga MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010 zakwalifikowano
22. Stanisz Anna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011 zakwalifikowano
23. Piejko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011 zakwalifikowano
24. Legierska Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010 zakwalifikowano
25. Gąsiorowska Ofelia UKS START OPOLE 16.09.2010 zakwalifikowano
26. Gwóźdź Kinga BTS BYTOM 04.01.2010 zakwalifikowano
27. Szudeja Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 11.01.2010 zakwalifikowano
28. Fajkis Emilia RMKS RYBNIK 07.05.2010 zakwalifikowano
28. Radwańska Nina BTS BYTOM 16.09.2010 zakwalifikowano
30. Hajkowska Aleksandra UKS START OPOLE 31.01.2011 zakwalifikowano
31. FRANCUZ Natalia UKS TRÓJKA RADLIN 03.02.2011 zakwalifikowano
32. MICHEL DAGMARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011 zakwalifikowano
33. Pilch Liliana UKS START OPOLE 21.06.2011 zakwalifikowano
34. Walczak Emilia RMKS RYBNIK 09.06.2010 zakwalifikowano
35. Żegolewska Zuzanna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010 zakwalifikowano
36. Janosz Maja UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011 zakwalifikowano
37. Grzyb Karolina PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.01.2011 zakwalifikowano
38. Chłapek Dorota UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2011 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011
2. Strzebinczyk Laura RMKS RYBNIK 10.05.2011
3. Ochman Hanna MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010
3. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
5. Dolecka Kamila T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011
6. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
7. Niedobecka Liliana RMKS RYBNIK 30.06.2011
8. Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
9. Budnik Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
10. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
11. Dzwonek Helena T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010
12. Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
13. Świt Alicja PIAST GLIWICE 12.03.2011
14. Karyuchenko Vira AZS AWF KATOWICE 14.12.2010
15. Jarosz Małgorzata AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010
16. Piejko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011
17. Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
18. Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
18. Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011
20. Kuczera Katarzyna MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010
21. Golicz Hanna TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011
22. Pęcikiewicz Kinga MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
23. Stanisz Anna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011
24. Legierska Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010
25. Gąsiorowska Ofelia UKS START OPOLE 16.09.2010
26. Gwóźdź Kinga BTS BYTOM 04.01.2010
27. Fajkis Emilia RMKS RYBNIK 07.05.2010
28. FRANCUZ Natalia UKS TRÓJKA RADLIN 03.02.2011
29. Pilch Liliana UKS START OPOLE 21.06.2011
30. Żegolewska Zuzanna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010
31. Janosz Maja UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
32. Chłapek Dorota UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2011
33. Szudeja Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 11.01.2010
34. Radwańska Nina BTS BYTOM 16.09.2010
35. Hajkowska Aleksandra UKS START OPOLE 31.01.2011
36. MICHEL DAGMARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
37. Walczak Emilia RMKS RYBNIK 09.06.2010
38. Grzyb Karolina PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.01.2011

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content