Nazwa: III Puchar Polski Juniorów 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 28.02.2021
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Aksamit Marta | 24 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.03.2006 |
2. | Bartosz Roksana | 2 | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
3. | Borkowska Weronika | 9 | KS KARABELA | 09.10.2001 |
4. | Borowik Julia | 38 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 01.03.2006 |
5. | Buselt Zuzanna | 16 | KKSZ KONIN | 06.05.2004 |
6. | Cewe Zofia | 44 | KS KARABELA | 14.05.2004 |
7. | CIUPA Marika | 46 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 25.08.2004 |
8. | 36 | |||
9. | Dojlido Dominika | 28 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 08.11.2006 |
10. | Grabowska Małgorzata | 43 | DRAGON ŁÓDŹ | 27.03.2003 |
11. | Graupen Inez | 35 | KKSZ KONIN | 18.03.2005 |
12. | Habryn Emilia | 8 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.01.2005 |
13. | HLADUN Olha | 39 | DRAGON ŁÓDŹ | 01.01.2004 |
14. | HOFMAN Karolina | 15 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.10.2006 |
15. | Jakoniuk Julia | 30 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.05.2006 |
16. | Kirpsza Maja | 31 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 16.05.2006 |
17. | Kordel Kalina | 13 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 31.08.2004 |
18. | Kozanecka Sonia | 14 | DRAGON ŁÓDŹ | 30.11.2005 |
19. | KRZEWSKA Katarzyna | 37 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 16.12.2004 |
20. | 33 | |||
21. | Laskowska Natalia | 10 | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2003 |
22. | LASKOWSKA Marta | 20 | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.03.2002 |
23. | Lenkiewicz Zuzanna | 4 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
24. | LIPIŃSKA Natalia | 18 | DRAGON ŁÓDŹ | 20.01.2005 |
25. | Malgrem Klaudia | 5 | KS KARABELA | 11.11.2003 |
26. | Markowska Gabriela | 27 | KS KARABELA | 16.08.2006 |
27. | MIEDZIŃSKA Julia | 32 | KKSZ KONIN | 14.04.2006 |
28. | Nagórska Anastazja | 19 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14.01.2004 |
29. | PIGUŁA Agata | 41 | KKSZ KONIN | 17.10.2003 |
30. | Pilarska Iga | 34 | KKSZ KONIN | 23.01.2006 |
31. | Pilewska Julia | 17 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.07.2005 |
32. | Porada Zuzanna | 1 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
33. | Porada Paulina | 3 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
34. | Rowińska Emilia | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
35. | Rymaszewska Antonina | 26 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 22.05.2006 |
36. | Sajnóg Agata | 22 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.04.2005 |
37. | Siemionow Lena | 29 | UKS SZABLA BRZOZA | 30.08.2006 |
38. | SKONIECZNA Daria | 6 | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 |
39. | TALECKA Laura Maria | 47 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.09.2005 |
40. | Troskowska Natalia | 25 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.05.2006 |
41. | WAŁOWSKA Julia | 45 | KKSZ KONIN | 08.10.2002 |
42. | Wasilewska Ewa | 21 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 19.07.2006 |
43. | WIĘCKIEWICZ Maria | 40 | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.04.2005 |
44. | Woźniak Nikola | 42 | KKSZ KONIN | 03.07.2003 |
45. | Wójcik Gabriela | 11 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.01.2006 |
46. | Wróbel Zuzanna | 12 | KS KARABELA | 29.04.2003 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 | zakwalifikowano |
2. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
3. | Porada Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
4. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 | zakwalifikowano |
5. | SKONIECZNA Daria | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
6. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 | zakwalifikowano |
7. | Wójcik Gabriela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.01.2006 | zakwalifikowano |
8. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 | zakwalifikowano |
9. | Kozanecka Sonia | DRAGON ŁÓDŹ | 30.11.2005 | zakwalifikowano |
10. | HOFMAN Karolina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.10.2006 | zakwalifikowano |
11. | Kordel Kalina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 31.08.2004 | zakwalifikowano |
12. | Habryn Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.01.2005 | zakwalifikowano |
13. | Aksamit Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.03.2006 | zakwalifikowano |
14. | Wróbel Zuzanna | KS KARABELA | 29.04.2003 | zakwalifikowano |
15. | Pilewska Julia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.07.2005 | zakwalifikowano |
17. | Buselt Zuzanna | KKSZ KONIN | 06.05.2004 | zakwalifikowano |
18. | Nagórska Anastazja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14.01.2004 | zakwalifikowano |
19. | Rymaszewska Antonina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 22.05.2006 | zakwalifikowano |
20. | Woźniak Nikola | KKSZ KONIN | 03.07.2003 | zakwalifikowano |
21. | Laskowska Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2003 | zakwalifikowano |
22. | LASKOWSKA Marta | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.03.2002 | zakwalifikowano |
23. | WIĘCKIEWICZ Maria | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.04.2005 | zakwalifikowano |
24. | WAŁOWSKA Julia | KKSZ KONIN | 08.10.2002 | zakwalifikowano |
25. | Wasilewska Ewa | UKS 13 BIAŁYSTOK | 19.07.2006 | zakwalifikowano |
26. | HLADUN Olha | DRAGON ŁÓDŹ | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
27. | Borowik Julia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 01.03.2006 | zakwalifikowano |
28. | Cewe Zofia | KS KARABELA | 14.05.2004 | zakwalifikowano |
28. | Jakoniuk Julia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.05.2006 | zakwalifikowano |
30. | KRZEWSKA Katarzyna | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 16.12.2004 | zakwalifikowano |
31. | Siemionow Lena | UKS SZABLA BRZOZA | 30.08.2006 | zakwalifikowano |
32. | zakwalifikowano | |||
33. | Kirpsza Maja | UKS 13 BIAŁYSTOK | 16.05.2006 | zakwalifikowano |
34. | Borkowska Weronika | KS KARABELA | 09.10.2001 | zakwalifikowano |
35. | Graupen Inez | KKSZ KONIN | 18.03.2005 | zakwalifikowano |
36. | Sajnóg Agata | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.04.2005 | zakwalifikowano |
37. | LIPIŃSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 20.01.2005 | zakwalifikowano |
38. | Markowska Gabriela | KS KARABELA | 16.08.2006 | wyeliminowano |
39. | Dojlido Dominika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 08.11.2006 | wyeliminowano |
40. | Pilarska Iga | KKSZ KONIN | 23.01.2006 | wyeliminowano |
41. | Troskowska Natalia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.05.2006 | wyeliminowano |
42. | MIEDZIŃSKA Julia | KKSZ KONIN | 14.04.2006 | wyeliminowano |
43. | CIUPA Marika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 25.08.2004 | wyeliminowano |
44. | TALECKA Laura Maria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.09.2005 | wyeliminowano |
45. | PIGUŁA Agata | KKSZ KONIN | 17.10.2003 | wyeliminowano |
46. | Grabowska Małgorzata | DRAGON ŁÓDŹ | 27.03.2003 | wyeliminowano |
46. | wyeliminowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
2. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
3. | SKONIECZNA Daria | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 |
3. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
5. | Porada Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
6. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 |
7. | Wójcik Gabriela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.01.2006 |
8. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
9. | Kozanecka Sonia | DRAGON ŁÓDŹ | 30.11.2005 |
10. | HOFMAN Karolina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.10.2006 |
11. | Kordel Kalina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 31.08.2004 |
12. | Wróbel Zuzanna | KS KARABELA | 29.04.2003 |
13. | Pilewska Julia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.07.2005 |
14. | Buselt Zuzanna | KKSZ KONIN | 06.05.2004 |
15. | Woźniak Nikola | KKSZ KONIN | 03.07.2003 |
16. | Laskowska Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2003 |
17. | Habryn Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.01.2005 |
18. | Aksamit Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.03.2006 |
20. | Nagórska Anastazja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14.01.2004 |
21. | Rymaszewska Antonina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 22.05.2006 |
22. | LASKOWSKA Marta | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.03.2002 |
23. | WIĘCKIEWICZ Maria | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.04.2005 |
24. | WAŁOWSKA Julia | KKSZ KONIN | 08.10.2002 |
25. | Wasilewska Ewa | UKS 13 BIAŁYSTOK | 19.07.2006 |
26. | HLADUN Olha | DRAGON ŁÓDŹ | 01.01.2004 |
27. | Borowik Julia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 01.03.2006 |
28. | Jakoniuk Julia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.05.2006 |
28. | Cewe Zofia | KS KARABELA | 14.05.2004 |
30. | KRZEWSKA Katarzyna | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 16.12.2004 |
31. | Kirpsza Maja | UKS 13 BIAŁYSTOK | 16.05.2006 |
32. | Borkowska Weronika | KS KARABELA | 09.10.2001 |
33. | Siemionow Lena | UKS SZABLA BRZOZA | 30.08.2006 |
34. | |||
35. | Graupen Inez | KKSZ KONIN | 18.03.2005 |
36. | Sajnóg Agata | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.04.2005 |
37. | LIPIŃSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 20.01.2005 |
38. | Markowska Gabriela | KS KARABELA | 16.08.2006 |
39. | Dojlido Dominika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 08.11.2006 |
40. | Pilarska Iga | KKSZ KONIN | 23.01.2006 |
41. | Troskowska Natalia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.05.2006 |
42. | MIEDZIŃSKA Julia | KKSZ KONIN | 14.04.2006 |
43. | CIUPA Marika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 25.08.2004 |
44. | TALECKA Laura Maria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.09.2005 |
45. | PIGUŁA Agata | KKSZ KONIN | 17.10.2003 |
46. | Grabowska Małgorzata | DRAGON ŁÓDŹ | 27.03.2003 |
46. |