Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski Młodzików w szpadzie dziewcząt - Konopiska 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 15.06.2024

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Aldminowicz Zofia 69 KS OLIMP LUBIN 28.10.2010
2. Badura Malwina 78 UKS KOSYNIER GLIWICE 29.01.2013
3. Bednarska Milena 77 T.S. GÓRNIK RADLIN 24.01.2012
4. Bednarska Helena 100 SKS FLESZ ŚWIDNICA 21.11.2012
5. Białecka Zofia 9 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
6. BIRKENFELD SONIA 82 SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.10.2012
7. Bobusia Natalia 118 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 28.10.2012
8. Budnik Magdalena 4 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
9. Budrewicz Agata 74 BTS BYTOM 15.03.2010
10. Chłapek Dorota 46 UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2011
11. Chojnacka Zuzanna 19 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.12.2010
12. Ciborowska Hanna 27 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 14.09.2010
13. Cymer Lena 79 TORUŃ - RIPOSTA 30.06.2012
14. Dębska Julia 98 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 23.06.2012
15. Dolecka Kamila 17 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011
16. Drobczyk Martyna 67 PIAST GLIWICE 14.07.2010
17. Durka Hanna 41 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010
18. Dzwonek Helena 21 T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010
19. Fajkis Emilia 64 RMKS RYBNIK 07.05.2010
20. Foltak Hanna 65 Tarnowski Klub Szermierczy 19.04.2010
21. FRANCUZ Natalia 31 UKS TRÓJKA RADLIN 03.02.2011
22. Gadocha Natasza 61 UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011
23. Gąsiorowska Ofelia 57 UKS START OPOLE 16.09.2010
24. Gładyszczak Liliana 92 PKSZERM WARSZAWA 05.11.2012
25. Goczoł Zuzanna 76 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20.02.2013
26. Golicz Hanna 35 TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011
27. Gorzycka Matylda 75 TORUŃ - RIPOSTA 01.09.2012
28. Grabowska Weronika 87 KS OLIMP LUBIN 22.01.2013
29. Grzyb Karolina 54 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.01.2011
30. Grzyb Weronika 117 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.02.2012
31. Gwóźdź Kinga 39 BTS BYTOM 04.01.2010
32. Hajkowska Aleksandra 25 UKS START OPOLE 31.01.2011
33. HEBDOWSKA Agata 3 T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
34. Husarz Aniela 30 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.10.2010
35. Jankowska Gaja 114 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.03.2012
36. Janosz Maja 42 UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
37. Jarosz Małgorzata 8 AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010
38. Jasińska Antonina 104 KSz WARSZAWIANKA 28.02.2012
39. Jendryś Zofia 53 PIAST GLIWICE 14.04.2011
40. Kapera Rachela 55 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.08.2010
41. Kępa Paulina 37 PIAST GLIWICE 19.08.2011
42. Klaper Łucja 22 KKS KRAKÓW 23.01.2011
43. Klek Łucja 84 MKS KUSY SZCZECIN 15.05.2014
44. Kowalik Amelia 2 PIAST GLIWICE 04.10.2010
45. Kowalska Pola 58 PKSZERM WARSZAWA 25.01.2011
46. Kowalska Aleksandra 112 PIAST GLIWICE 05.04.2012
47. Kozłowska Daria 50 KKS KRAKÓW 09.03.2011
48. Krzyżanowska Maria 115 KSz WARSZAWIANKA 06.05.2011
49. Krzyżek Hanna 20 MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
50. Kubik Kornelia 86 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 11.02.2012
51. Kulska Lena 38 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010
52. Kuza Amelia 26 KKS KRAKÓW 16.12.2010
53. Kwiatkowska Ewa 49 KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010
54. Laurans Matylda Anna 29 MKS KUSY SZCZECIN 28.10.2010
55. Legierska Wiktoria 52 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010
56. Lenart Hanna 113 MUSZKIETER GLIWICE 26.07.2012
57. Lenkiewicz Maria 32 PKSZERM WARSZAWA 27.01.2011
58. Lewandowska Róża 71 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.07.2011
59. Lisiecka Maja 101 SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.07.2013
60. Lorek Zofia 56 UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 12.09.2010
61. Łenczyk Małgorzata 24 UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011
62. Łuszcz Małgorzata 95 KS SZPADA WROCŁAW 11.04.2013
63. Maciak Laura 91 PKSZERM WARSZAWA 06.10.2012
64. MATRAS EWA 63 AZS AWF WARSZAWA 11.10.2011
65. Matysiak Barbara 68 KS Milenium 24.08.2010
66. Mazur Magdalena 99 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30.07.2012
67. MICHEL DAGMARA 47 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
68. Mikoda Zuzanna 59 SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.09.2010
69. Misiak Paulina 5 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
70. Mrozińska Julia 23 UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
71. Niedobecka Liliana 7 RMKS RYBNIK 30.06.2011
72. Niewiatowska Maja 44 KSz WARSZAWIANKA 13.12.2010
73. Nogaj ZUZANNA 11 PIAST GLIWICE 22.01.2011
74. Ochman Hanna 18 MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010
75. Odrzywolska Agnieszka 45 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
76. Pakosz Hanna 107 MUSZKIETER GLIWICE 27.06.2012
77. Paluszkiewicz Eliza 102 TORUŃ - RIPOSTA 08.03.2012
78. Pawłowska Maja 111 UKS START OPOLE 27.05.2012
79. Petit Emma 62 UKS VICTORIA GAJ 28.07.2011
80. Pęcikiewicz Kinga 33 MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
81. Pękala Maria 28 KSz WARSZAWIANKA 28.10.2010
82. Piejko Amelia 48 UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011
83. Pilch Liliana 40 UKS START OPOLE 21.06.2011
84. Pyrk Nina 89 T.S. GÓRNIK RADLIN 16.09.2012
85. Radkiewicz Gabriela 119 AZS AWF WROCŁAW 13.07.2011
86. Radwańska Nina 43 BTS BYTOM 16.09.2010
87. Romek Matylda 83 MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2012
88. Rosłonek Oliwia 72 AZS AWF WROCŁAW 15.01.2010
89. Różyńska Zofia 80 TORUŃ - RIPOSTA 02.07.2012
90. Rukszan Zofia 105 PKSZERM WARSZAWA 19.01.2012
91. Rusek Oliwia 108 MKS KUSY SZCZECIN 08.02.2013
92. Rusin Lilianna 73 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 10.11.2010
93. Sadowska Pola 93 TORUŃ - RIPOSTA 17.06.2013
94. Sowińska Agata 103 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.09.2012
95. Stanisz Anna 15 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011
96. Strzebinczyk Laura 13 RMKS RYBNIK 10.05.2011
97. STUŁKOWSKA ANNA 97 MKS KUSY SZCZECIN 08.07.2012
98. Stusińska Oliwia 96 TORUŃ - RIPOSTA 05.11.2012
99. Szczurowska Hanna 1 PIAST GLIWICE 02.11.2011
100. Szewczyk Alicja 6 AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
101. Szudeja Magdalena 34 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 11.01.2010
102. Szydłowska Maria 10 PIAST GLIWICE 23.09.2011
103. Szymańska Alicja 109 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.12.2012
104. Szymiczek Martyna 16 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
105. Szymula Alicja 81 UKS START OPOLE 02.07.2012
106. Ślęzak Maria 106 TORUŃ - RIPOSTA 27.06.2013
107. Świdzińska Maria 12 KS OLIMP LUBIN 06.12.2011
108. Świt Alicja 14 PIAST GLIWICE 12.03.2011
109. Trzeciakowska Martyna 60 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 26.05.2010
110. Uchman Maja 116 UKS KOSYNIER GLIWICE 24.06.2014
111. Walczak Emilia 66 RMKS RYBNIK 09.06.2010
112. Weidler Laura 70 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 27.01.2011
113. Wojtuń Kaja 110 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.07.2012
114. Wojtyczko Amelia 88 UKS TRÓJKA RADLIN 18.09.2014
115. Woźniak Maja 90 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.04.2012
116. Zając Dominika 94 KS Milenium 06.01.2012
117. Zalewska Helena 36 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010
118. Zarzycka Weronika 85 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.03.2012
119. Żegolewska Zuzanna 51 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010
120. Żurowska Zofia 120 KS SZPADA WROCŁAW 25.03.2012

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010 zakwalifikowano
1. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011 zakwalifikowano
3. Ciborowska Hanna UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 14.09.2010 zakwalifikowano
4. Laurans Matylda Anna MKS KUSY SZCZECIN 28.10.2010 zakwalifikowano
4. Kuza Amelia KKS KRAKÓW 16.12.2010 zakwalifikowano
6. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010 zakwalifikowano
7. Chojnacka Zuzanna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.12.2010 zakwalifikowano
8. Pyrk Nina T.S. GÓRNIK RADLIN 16.09.2012 zakwalifikowano
9. Pęcikiewicz Kinga MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010 zakwalifikowano
10. Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011 zakwalifikowano
10. Kępa Paulina PIAST GLIWICE 19.08.2011 zakwalifikowano
12. Piejko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011 zakwalifikowano
13. Niedobecka Liliana RMKS RYBNIK 30.06.2011 zakwalifikowano
13. Świdzińska Maria KS OLIMP LUBIN 06.12.2011 zakwalifikowano
15. MATRAS EWA AZS AWF WARSZAWA 11.10.2011 zakwalifikowano
16. Krzyżanowska Maria KSz WARSZAWIANKA 06.05.2011 zakwalifikowano
17. Jarosz Małgorzata AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010 zakwalifikowano
17. Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010 zakwalifikowano
19. Lenart Hanna MUSZKIETER GLIWICE 26.07.2012 zakwalifikowano
20. Szymańska Alicja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.12.2012 zakwalifikowano
21. Dzwonek Helena T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010 zakwalifikowano
22. Kapera Rachela UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.08.2010 zakwalifikowano
23. Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010 zakwalifikowano
24. Jendryś Zofia PIAST GLIWICE 14.04.2011 zakwalifikowano
25. Stusińska Oliwia TORUŃ - RIPOSTA 05.11.2012 zakwalifikowano
26. Grzyb Karolina PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.01.2011 zakwalifikowano
27. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010 zakwalifikowano
28. Budnik Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010 zakwalifikowano
29. Cymer Lena TORUŃ - RIPOSTA 30.06.2012 zakwalifikowano
30. Paluszkiewicz Eliza TORUŃ - RIPOSTA 08.03.2012 zakwalifikowano
31. Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011 zakwalifikowano
32. Hajkowska Aleksandra UKS START OPOLE 31.01.2011 zakwalifikowano
33. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010 zakwalifikowano
34. Szudeja Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 11.01.2010 zakwalifikowano
35. Wojtuń Kaja UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.07.2012 zakwalifikowano
36. Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010 zakwalifikowano
36. Durka Hanna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010 zakwalifikowano
36. Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010 zakwalifikowano
39. Lisiecka Maja SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.07.2013 zakwalifikowano
39. Rukszan Zofia PKSZERM WARSZAWA 19.01.2012 zakwalifikowano
39. Pękala Maria KSz WARSZAWIANKA 28.10.2010 zakwalifikowano
42. Dębska Julia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 23.06.2012 zakwalifikowano
42. Petit Emma UKS VICTORIA GAJ 28.07.2011 zakwalifikowano
44. Łuszcz Małgorzata KS SZPADA WROCŁAW 11.04.2013 zakwalifikowano
44. Dolecka Kamila T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011 zakwalifikowano
46. Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010 zakwalifikowano
47. Strzebinczyk Laura RMKS RYBNIK 10.05.2011 zakwalifikowano
48. Klaper Łucja KKS KRAKÓW 23.01.2011 zakwalifikowano
49. Mikoda Zuzanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.09.2010 zakwalifikowano
49. Stanisz Anna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011 zakwalifikowano
51. Gąsiorowska Ofelia UKS START OPOLE 16.09.2010 zakwalifikowano
52. Żegolewska Zuzanna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010 zakwalifikowano
53. Lenkiewicz Maria PKSZERM WARSZAWA 27.01.2011 zakwalifikowano
54. FRANCUZ Natalia UKS TRÓJKA RADLIN 03.02.2011 zakwalifikowano
55. Janosz Maja UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011 zakwalifikowano
56. Różyńska Zofia TORUŃ - RIPOSTA 02.07.2012 zakwalifikowano
57. Kowalska Aleksandra PIAST GLIWICE 05.04.2012 zakwalifikowano
58. MICHEL DAGMARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011 zakwalifikowano
59. Fajkis Emilia RMKS RYBNIK 07.05.2010 zakwalifikowano
59. Walczak Emilia RMKS RYBNIK 09.06.2010 zakwalifikowano
59. Golicz Hanna TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011 zakwalifikowano
62. Jankowska Gaja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.03.2012 zakwalifikowano
63. Gwóźdź Kinga BTS BYTOM 04.01.2010 zakwalifikowano
64. Bobusia Natalia UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 28.10.2012 zakwalifikowano
65. Pawłowska Maja UKS START OPOLE 27.05.2012 zakwalifikowano
66. Matysiak Barbara KS Milenium 24.08.2010 zakwalifikowano
67. Łenczyk Małgorzata UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011 zakwalifikowano
67. Zarzycka Weronika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.03.2012 zakwalifikowano
69. Mrozińska Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010 zakwalifikowano
70. Legierska Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010 zakwalifikowano
71. Wojtyczko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 18.09.2014 zakwalifikowano
72. Trzeciakowska Martyna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 26.05.2010 zakwalifikowano
73. Kwiatkowska Ewa KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010 zakwalifikowano
73. Świt Alicja PIAST GLIWICE 12.03.2011 zakwalifikowano
75. Kozłowska Daria KKS KRAKÓW 09.03.2011 zakwalifikowano
76. Sadowska Pola TORUŃ - RIPOSTA 17.06.2013 zakwalifikowano
76. Kowalska Pola PKSZERM WARSZAWA 25.01.2011 zakwalifikowano
78. Woźniak Maja AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.04.2012 zakwalifikowano
79. Ochman Hanna MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010 zakwalifikowano
80. Niewiatowska Maja KSz WARSZAWIANKA 13.12.2010 zakwalifikowano
81. Kulska Lena WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010 zakwalifikowano
82. Bednarska Milena T.S. GÓRNIK RADLIN 24.01.2012 zakwalifikowano
83. Radwańska Nina BTS BYTOM 16.09.2010 zakwalifikowano
84. Gorzycka Matylda TORUŃ - RIPOSTA 01.09.2012 zakwalifikowano
85. Mazur Magdalena TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30.07.2012 zakwalifikowano
86. Lewandowska Róża TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.07.2011 zakwalifikowano
86. Bednarska Helena SKS FLESZ ŚWIDNICA 21.11.2012 zakwalifikowano
88. Chłapek Dorota UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2011 zakwalifikowano
88. Husarz Aniela TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.10.2010 zakwalifikowano
90. Pilch Liliana UKS START OPOLE 21.06.2011 zakwalifikowano
91. Sowińska Agata PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.09.2012 zakwalifikowano
92. STUŁKOWSKA ANNA MKS KUSY SZCZECIN 08.07.2012 zakwalifikowano
93. Budrewicz Agata BTS BYTOM 15.03.2010 zakwalifikowano
94. Gadocha Natasza UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011 zakwalifikowano
95. Rusek Oliwia MKS KUSY SZCZECIN 08.02.2013 zakwalifikowano
96. Gładyszczak Liliana PKSZERM WARSZAWA 05.11.2012 zakwalifikowano
97. Lorek Zofia UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 12.09.2010 zakwalifikowano
98. Kubik Kornelia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 11.02.2012 zakwalifikowano
99. Ślęzak Maria TORUŃ - RIPOSTA 27.06.2013 zakwalifikowano
100. Rosłonek Oliwia AZS AWF WROCŁAW 15.01.2010 zakwalifikowano
101. Żurowska Zofia KS SZPADA WROCŁAW 25.03.2012 zakwalifikowano
101. Goczoł Zuzanna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20.02.2013 zakwalifikowano
103. Grzyb Weronika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.02.2012 zakwalifikowano
104. Szymula Alicja UKS START OPOLE 02.07.2012 zakwalifikowano
105. Rusin Lilianna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 10.11.2010 zakwalifikowano
106. Pakosz Hanna MUSZKIETER GLIWICE 27.06.2012 zakwalifikowano
107. Aldminowicz Zofia KS OLIMP LUBIN 28.10.2010 zakwalifikowano
107. Badura Malwina UKS KOSYNIER GLIWICE 29.01.2013 zakwalifikowano
109. Uchman Maja UKS KOSYNIER GLIWICE 24.06.2014 zakwalifikowano
109. Romek Matylda MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2012 zakwalifikowano
111. BIRKENFELD SONIA SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.10.2012 zakwalifikowano
112. Maciak Laura PKSZERM WARSZAWA 06.10.2012 zakwalifikowano
113. Grabowska Weronika KS OLIMP LUBIN 22.01.2013 zakwalifikowano
114. Zając Dominika KS Milenium 06.01.2012 zakwalifikowano
115. Klek Łucja MKS KUSY SZCZECIN 15.05.2014 zakwalifikowano
115. Weidler Laura UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 27.01.2011 zakwalifikowano
115. Foltak Hanna Tarnowski Klub Szermierczy 19.04.2010 zakwalifikowano
118. Radkiewicz Gabriela AZS AWF WROCŁAW 13.07.2011 zakwalifikowano
119. Jasińska Antonina KSz WARSZAWIANKA 28.02.2012 zakwalifikowano
120. Drobczyk Martyna PIAST GLIWICE 14.07.2010 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011
2. Niedobecka Liliana RMKS RYBNIK 30.06.2011
3. Ochman Hanna MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010
3. Świdzińska Maria KS OLIMP LUBIN 06.12.2011
5. Pyrk Nina T.S. GÓRNIK RADLIN 16.09.2012
6. Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011
7. Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
8. Mrozińska Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
9. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
10. Cymer Lena TORUŃ - RIPOSTA 30.06.2012
11. Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011
12. Wojtuń Kaja UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.07.2012
13. Pękala Maria KSz WARSZAWIANKA 28.10.2010
14. Dolecka Kamila T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011
15. Kulska Lena WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010
16. Grzyb Weronika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.02.2012
17. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
18. Chojnacka Zuzanna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.12.2010
19. Lenart Hanna MUSZKIETER GLIWICE 26.07.2012
20. Kapera Rachela UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.08.2010
21. Stusińska Oliwia TORUŃ - RIPOSTA 05.11.2012
22. Budnik Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
23. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
24. Strzebinczyk Laura RMKS RYBNIK 10.05.2011
25. Mikoda Zuzanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.09.2010
26. Lenkiewicz Maria PKSZERM WARSZAWA 27.01.2011
27. Janosz Maja UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
28. Różyńska Zofia TORUŃ - RIPOSTA 02.07.2012
29. Fajkis Emilia RMKS RYBNIK 07.05.2010
30. Zarzycka Weronika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.03.2012
30. Łenczyk Małgorzata UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011
32. Romek Matylda MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2012
33. Ciborowska Hanna UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 14.09.2010
34. Laurans Matylda Anna MKS KUSY SZCZECIN 28.10.2010
34. Kuza Amelia KKS KRAKÓW 16.12.2010
36. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010
37. Pęcikiewicz Kinga MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
38. Kępa Paulina PIAST GLIWICE 19.08.2011
39. MATRAS EWA AZS AWF WARSZAWA 11.10.2011
40. Krzyżanowska Maria KSz WARSZAWIANKA 06.05.2011
41. Jarosz Małgorzata AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010
41. Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
43. Dzwonek Helena T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010
44. Jendryś Zofia PIAST GLIWICE 14.04.2011
45. Paluszkiewicz Eliza TORUŃ - RIPOSTA 08.03.2012
46. Hajkowska Aleksandra UKS START OPOLE 31.01.2011
47. Szudeja Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 11.01.2010
48. Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010
48. Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
48. Durka Hanna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010
51. Rukszan Zofia PKSZERM WARSZAWA 19.01.2012
52. Gąsiorowska Ofelia UKS START OPOLE 16.09.2010
53. FRANCUZ Natalia UKS TRÓJKA RADLIN 03.02.2011
54. Kowalska Aleksandra PIAST GLIWICE 05.04.2012
55. Gwóźdź Kinga BTS BYTOM 04.01.2010
56. Bobusia Natalia UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 28.10.2012
57. Wojtyczko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 18.09.2014
58. Sadowska Pola TORUŃ - RIPOSTA 17.06.2013
59. Radwańska Nina BTS BYTOM 16.09.2010
60. Gorzycka Matylda TORUŃ - RIPOSTA 01.09.2012
61. Lewandowska Róża TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.07.2011
61. Bednarska Helena SKS FLESZ ŚWIDNICA 21.11.2012
63. Pilch Liliana UKS START OPOLE 21.06.2011
64. Foltak Hanna Tarnowski Klub Szermierczy 19.04.2010
65. Piejko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011
66. Szymańska Alicja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.12.2012
67. Grzyb Karolina PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.01.2011
68. Lisiecka Maja SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.07.2013
69. Dębska Julia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 23.06.2012
69. Petit Emma UKS VICTORIA GAJ 28.07.2011
71. Łuszcz Małgorzata KS SZPADA WROCŁAW 11.04.2013
72. Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
73. Klaper Łucja KKS KRAKÓW 23.01.2011
74. Stanisz Anna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011
75. Żegolewska Zuzanna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010
76. MICHEL DAGMARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
77. Walczak Emilia RMKS RYBNIK 09.06.2010
77. Golicz Hanna TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011
79. Jankowska Gaja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.03.2012
80. Pawłowska Maja UKS START OPOLE 27.05.2012
81. Matysiak Barbara KS Milenium 24.08.2010
82. Legierska Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010
83. Trzeciakowska Martyna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 26.05.2010
84. Świt Alicja PIAST GLIWICE 12.03.2011
84. Kwiatkowska Ewa KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010
86. Kozłowska Daria KKS KRAKÓW 09.03.2011
87. Kowalska Pola PKSZERM WARSZAWA 25.01.2011
88. Woźniak Maja AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.04.2012
89. Niewiatowska Maja KSz WARSZAWIANKA 13.12.2010
90. Bednarska Milena T.S. GÓRNIK RADLIN 24.01.2012
91. Mazur Magdalena TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30.07.2012
92. Chłapek Dorota UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2011
92. Husarz Aniela TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.10.2010
94. Sowińska Agata PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.09.2012
95. STUŁKOWSKA ANNA MKS KUSY SZCZECIN 08.07.2012
96. Budrewicz Agata BTS BYTOM 15.03.2010
97. Gadocha Natasza UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011
98. Rusek Oliwia MKS KUSY SZCZECIN 08.02.2013
99. Gładyszczak Liliana PKSZERM WARSZAWA 05.11.2012
100. Lorek Zofia UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 12.09.2010
101. Kubik Kornelia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 11.02.2012
102. Ślęzak Maria TORUŃ - RIPOSTA 27.06.2013
103. Rosłonek Oliwia AZS AWF WROCŁAW 15.01.2010
104. Żurowska Zofia KS SZPADA WROCŁAW 25.03.2012
104. Goczoł Zuzanna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20.02.2013
106. Szymula Alicja UKS START OPOLE 02.07.2012
107. Rusin Lilianna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 10.11.2010
108. Pakosz Hanna MUSZKIETER GLIWICE 27.06.2012
109. Badura Malwina UKS KOSYNIER GLIWICE 29.01.2013
109. Aldminowicz Zofia KS OLIMP LUBIN 28.10.2010
111. Uchman Maja UKS KOSYNIER GLIWICE 24.06.2014
112. BIRKENFELD SONIA SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.10.2012
113. Maciak Laura PKSZERM WARSZAWA 06.10.2012
114. Grabowska Weronika KS OLIMP LUBIN 22.01.2013
115. Zając Dominika KS Milenium 06.01.2012
116. Weidler Laura UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 27.01.2011
116. Klek Łucja MKS KUSY SZCZECIN 15.05.2014
118. Radkiewicz Gabriela AZS AWF WROCŁAW 13.07.2011
119. Jasińska Antonina KSz WARSZAWIANKA 28.02.2012
120. Drobczyk Martyna PIAST GLIWICE 14.07.2010

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content